دانلود بازی Rust آنلاین – راست Legacy

دانلود بازی Rust آنلاین – راست Legacy – دانلود Rust
نسخه جدید در تاریخ ۱۳۹۸٫۲۲٫۱۲ منتشر شد

بازهم یک بازی آنلاین دیگر از شدو گیمز! و این بار با دانلود بازی Rust آنلاین همراه ما باشید…

اگر تابحال با بازی های آنلاین سبک اکشن شادوگیمز مانند کانتر و سبک زندگی مجازی مانند بازی Gta 5 San Andreas آشنا شدید، اینبار نوبت به بازی آنلاین Rust و دانلود Rust با سبکی ترکیبی شامل یک زندگی کاملا طبیعی و واقع گرایانه به همراه تلاش برای بقا آشنا میشویم.

شما درحالی وارد بازی می شوید که در سال های پیشین، جنگی هسته ای در منطقه رخ داده و تمام خانه ها نابود شده اند.

اما جای نگرانی نیست. زیرا جنگ پایان یافته، دشت ها سرسبز شده و جنگل ها و درختان و گیاهان و حیوانات همانند دوره های پیشین انسان های نخستین، حیات خود را آغاز کرده و زندگی جدید و تازه ای را شروع کرده اند.

اما انسان! موجودی که در این بین، بار دگر مرز هارا شکسته و سعی در بقا و پیشرفت خود را دارد. بله! شما نقش انسان ماجرای ما را بر عهده دارید…

برای خواندن سایر توضیحات، مشاهده تصاویر، دیدن چند تریلر و فیلم و گیم پلی بازی و در نهایت دانلود بازی Rust آنلاین به ادامه مطلب مراجعه کنید.

انسانی که بدون هیچ وسیله و امکاناتی به دنیا وارد میشود. و تنها به وسیله یک تکه سنگ شروع به پیشرفت خواهد کرد و در آخر، قصری مجلل به پا خواهد کرد و امپراطوری عظیمی رقم خواهد زد.

در ابتدای بازی، تنها دارای یک تکه سنگ و یک مشعل برای گذراندن شب هستید!

توسط تکه سنگ کوچک از درختان چوب و از سخره ها سنگ و منابع معدنی بکنید…

با سنگ و چوب تهیه شده، تبر، نیزه و تیروکمان بسازید

با تبر به سرعت از کنده ی درخت ها تخته های چوب بسازید و با تخته های چوبی برای خود کلبه ای فراهم آوردید.

به وسیله تیروکمان گوزن ها خرگوش ها پرنده ها مرغ ها خوک و گراز شکار کنید و در شب هنگام به وسیله مشعل مسیر خود را بیابید و جایی برای خود چاله آتشی بسازید و گوشت حیوانات را بپزید و میل کنید تا زنده بمانید!

مواظب حیوانات وحشی باشید! خرس ها گرگ ها و حیوانات درنده! باید تدابیری برای مقابله با آن ها اندیشید! بنظر میرسد نیزه، گرز و تفنگ ساچمه ای روش خوبی باشد.

اما صبر کنید برای این وسایل نیاز به منابع زیادی دارید! تلاش و تجربه بالایی احساس می شود. گمان میکنم کار گروهی راه چاره شما باشد! پس  به دنبال افرادی باشید که شمارا یاری کنند!

بله درست است. اکنون شما کلبه کوچکی دارید و از پس زندگی و نیازهای ساده خود بر می آیید. اما این کافی نیست! برای پیشرفت به چند هم تیمی و هم خانه نیاز دارید…

با بازیکنان داخل سرور ارتباط برقرار کنید، رفته رفته باهمدیگر دوست شوید، به هم اعتماد کنید، در خانه تان را برایشان باز کنید و بهمدیگر خوش آمد بگویید، بهم کمک کنید تا پیشرفت دو چندانی داشته باشید.

کمی تامل! این خانه ای که در همین نزدیکی بنا شده برای چه کسی است؟! دوست یا دشمن؟! صلح طلب یا جنگجو؟!

روز بعد با صدای انفجار از خواب بیدار خواهید شد 🙂

بله! همسایه ای که به تازگی در نزدیکی خانه شما لانه کرده بود و انسان بی آزاری به نظر میرسید اکنون در صدد رویارویی و تخریب و اشغال و غارت اموال و داشته های شماست!

دست به کار شوید! اینبار نیزه و سنگ و چوب و تیر و کمان کافی نیست! راه چاره مبارزه است. برای مبارزه نیاز به سلاح های دو چندان قوی تریست و اینبار اسلحه های گرم هستند که به میدان خواهند آمد!

هر روز هواپیما هایی حاوی مهمات و کمک های مردمی از طرف کشور ها و امپراطوری های ویران نشده برای شما از طریق آسمان تدارکات ارسال میکنند

عجله کنید! اولین نفری که به آذوقه برسد احتمالا بسیار متعجب خواهد شد! بله تدارکات شامل لباس ضد گلوله، اسلحه هایی همچون M4 و AK، و همچنین مهمات با ارزش و بسته های درمانی گران قیمت است.

در حالیکه شما از خوش حالی ذوق زده میشوید ناگهان تیری به سر شما اصابت میکند! اینبار آذوقه را بقیه بازیکنان تصرف کردند. دفعه بعد به گمان باید با نقشه و هدف پیش رفت! چراکه سایر بازیکنان همانند شما در پی غلبه بر تدارکات هستند.

فکر کنید! تلاش کنید! از دوستانتان کمک بگیرید! خانه یک طبقه خود را تبدیل به دژ نظامی چند ده طبقه کنید! در بالای آن دیدبانی ای بسازید که بر تمامی جزیره اشراف داشته باشد! لوازم خود را بفروشید و در ازای آن وسایل دیگران را بخرید چرا که همه چیز در ابتدا قابل ساختن نیست و هرکس به واسطه شانس و تلاش خود، قابلیت ساختن چیزی را دارد…

از سنگ به نیزه، تیرکمان، تفنگ ساچمه ای، کلاش! M4، بمب و حتی RPG برسید. پیشرفت کنید و با سایر بازیکنان به مبارزه بپردازید! با افرادی دوست شوید و هر روز قلمرو و تعداد تیم و خانواده خود را گسترش دهید! و سر انجام حاکم مطلق بازی Rust شوید

دانلود بازی Rust آنلاین ، جمله ایست که ما به شدت، حتی بیشتر از بازی آنلاین کانتر و بیشتر از بازی Gta به شما توصیه میکنیم و بزودی نسخه های جدیدتر آن را ارائه خواهیم داد.

این بود داستان بازی آنلاین Rust و این چنین بود که ما در تلاش ایجاد مسیر تازه ای بین بازی های قدیمی آنلاین ایران بودیم.

مشاهده گیم پلی و تریلر بازی قبل از دانلود Rust :

 

در ابتدا حتما تریلر رسمی بازی آنلاین Rust را مشاهده کنید تا با کلیات و سبک و نحوه بازی آشنا شوید:

 

سپس به سراغ تریلری غیر رسمی اما زیبا میرویم:

 

و در آخر گیم پلی زیبا و دیدنی را قرار دادیم که پیشنهاد میکنیم حتما این گیم پلی هیجان انگیز را تماشا کنید:

 

 

دانلود بازی آنلاین Rust – سخن کلی و نتیجه گیری نهایی:

در بند قبل به تفسیر و بررسی تخصصی بازی Rust پرداختیم. اکنون با نگاه آمار و ارقام و داده ها نسبت به این بازی میپردازیم.

بازی Rust یکی از پر طرفدار ترین و پر فروش ترین بازی های آنلاین جهان و بطور کلی بهترین بازی سبک Survive است که بصورت رایگان در اختیار شما قرار داده ایم و مفتخریم که در این جهان بروز، بازیکنان امروز را با بازی های نسل فردای ما و درواقع نسل حاضر دنیا و کشور های خارجی آشنا میکنیم. این بازی تا کنون ملیارد ها دلار به فروش رسیده است و با قیمتی حدود ۴۰ الی ۵۰ دلار قابل خرید بصورت اورجینال هست که تیم شدو گیمز نسخه کرک آن را آنلاین کرده و بصورت رایگان و توسط هزینه های شخصی، سرور قدرتمند ایران زیبا و عزیزمان را راه اندازی کرده و برای شما قرار داده. برای دانلود بازی آنلاین Rust میتوانید مطلب را پی بگیرید و در نهایت دانلود و لذت ببرید. در صورتی که انتقاد و پیشنهادی در رابطه با تیم شدو گیمز داشتید حتما با ما در میان بگذارید. به زودی و با لطف پرودگار یکتا، با بازی ها و سرورهای آنلاین بیشتری در خدمت شما خواهیم بود.

 

سرور Rust هر دو ماه یکبار Wipe خواهد شد.

 

 

نظرات شما برای ما بسیار ارزشمند است. برای کمک به عملکرد بهتر حتما نظر بگذارید!