رفتن به مطلب
انجمن گیمینگ شادوگیمز
جستجو در
  • تنظیمات بیشتر ...
نمایش نتایجی که شامل ...
جستجو در ...

لینک های دانلود جدید دانلود gta 5 آنلاین – جی تی ای سن اندرس – mta

TAmirs

پست های پیشنهاد شده

سلام من قبلا ی اکانت ساختم الا یادم رفتع رمزش میخوام یکی دیه بسازم میگه ک بیشتر از 1اکانت نمیشه چیکار کنم حذفشم کردم بازم همین ارور میده چیکار کنم راهنمایی گنید مرسی

لینک به ارسال
  • پاسخ 99
  • Created
  • آخرین پاسخ

Top Posters In This Topic

Popular Posts

با سلام سرور در حال آپدیت می باشد در کانال لینک مخفی شده است برای دیدن محتوای پنهان به این پست پس از ورود به اکانت واکنش نشان دهید.(مثلا لایک کنید) عضو شوید تا از آخرین اخبار و اطلاعیه های سرور با خبر باشید موفق باشید

دانلود gta 5 آنلاین – بازی خاطره انگیز GTA San Andreas یا همان GTA 5 معروف در ایران، چیزیست که امروز قصد قرار دادنش را در سایت داریم. آن هم از نوعآنلاین و متفاوت از سرور های دیگر در ایران!اگر در گذشته بازی GTA 5 را بصورت آفلاین بازی میکردید. امروز به شما آموزش خواهیم داد که چگونه این بازی را با دوستانتان بصورت اینترنتی و آنلاین بازی کنید.   آپدیت 1شهریور 98: برای بازی آنلاین GTA در سرور شادوگیمز و دانلود نرم افزار های مربوط به آن از طریق پست زیر اقدام کنید بدلیل اینکه سرور mta غی

لینک های دانلود و آیپی سرور اصلاح گردیدند.

Posted Images

سلام من قبلا ی اکانت ساختم الا یادم رفتع رمزش میخوام یکی دیه بسازم میگه ک بیشتر از 1اکانت نمیشه چیکار کنم حذفشم کردم بازم همین ارور میده چیکار کنم راهنمایی گنید مرسی

سلام ، احتمالا شما یوزرنیم جدیدتون رو مثل قبلی وارد می کنید این دو باید متفاوت باشند . یوزرنیم جدید رو متفاوت وارد کنید و پس از وارد کردن رمز ریجستر کنید

لینک به ارسال
سلام ببخشید من خود بازی gta5_sa2 را دارم که به صورت آفلاین است. آیا باید حتماً دوباره یکی از نسخه های قرار داده شده را دانلود کنم تا بتوانم به صورت آنلاین بازی کنم؟ ممنون از پاسختون

با سلام ، نیازی به نسخه جدید نیست ، اگر نسخه شما GTA:Sa هست فقط نیاز به دانلود نرم افزار MTA متناسب با ویندوزتون هست

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...