رفتن به مطلب
انجمن گیمینگ شادوگیمز
جستجو در
  • تنظیمات بیشتر ...
نمایش نتایجی که شامل ...
جستجو در ...

لینک های دانلود جدید دانلود gta 5 آنلاین – جی تی ای سن اندرس – mta

TAmirs

پست های پیشنهاد شده

• پاسخ 99
  • Created
  • آخرین پاسخ

Top Posters In This Topic

Popular Posts

با سلام سرور در حال آپدیت می باشد در کانال لینک مخفی شده است برای دیدن محتوای پنهان به این پست پس از ورود به اکانت واکنش نشان دهید.(مثلا لایک کنید) عضو شوید تا از آخرین اخبار و اطلاعیه های سرور با خبر باشید موفق باشید

دانلود gta 5 آنلاین – بازی خاطره انگیز GTA San Andreas یا همان GTA 5 معروف در ایران، چیزیست که امروز قصد قرار دادنش را در سایت داریم. آن هم از نوعآنلاین و متفاوت از سرور های دیگر در ایران!اگر در گذشته بازی GTA 5 را بصورت آفلاین بازی میکردید. امروز به شما آموزش خواهیم داد که چگونه این بازی را با دوستانتان بصورت اینترنتی و آنلاین بازی کنید.   آپدیت 1شهریور 98: برای بازی آنلاین GTA در سرور شادوگیمز و دانلود نرم افزار های مربوط به آن از طریق پست زیر اقدام کنید بدلیل اینکه سرور mta غی

لینک های دانلود و آیپی سرور اصلاح گردیدند.

Posted Images

migam mishe lotfan be man begin vagti ip ro mizanam chera behem time out mide?

سلام و درود . این مورد ( Connection Timmed Out ) میتونه 2 دلیل داشته باشه . یکی اینکه نت شما ضعیفه و دوم اینکه پینگ سرور بالاست و لگه . سرور که مشکلی نداره پس مشکل از نت شماست ، مودم رو 1 بار خاموش و روشن کنید . و دوباره امتحان کنید . اگر باز هم ادامه داشت با پشتیبانی ارائه دهندتون تماس بگیرید و پیگیری کنید .

اگر باز هم این مشکل پیش اومد انجام بدید

لینک به ارسال
MIGam bankesh barachiye asan chizi dakhelesh nist?

سلام و درود . درسته سرور یکی از بزرگترین آپدیت های ایران رو داده ولی خیلی از چیز ها هنوز فیکس و قابل استفاده نشده اند ، به زودی آپدیت های دیگری نیز خواهد آمد و امکانات جدید مثل حساب بانکی و البته دست برد به بانک یا همون راب (Robbery ) که خیلی ها دوست دارند ، اضافه خواهد شد .

موفق باشید

ویرایش شده در توسط TEZAR~EDI
لینک به ارسال

در ضمن جهت ارتباط با تیم مدیریتی ، ادمین ها ، هلپر ها ، مشاهده قوانین عمومی ، درخواست عضویت در فکشن ها و ...میتونید به انجمن تخصصی MTA شادوانیکس بیاید .

Enix.ShadowGames.iR

هرگونه سوالی هم داشتید میتونید از طریق cmd

/helpme Pm درخواست کمک کنید و هلپر ها در اسرع وقت پاسخ خواهند داد .

ویرایش شده در توسط TEZAR~EDI
لینک به ارسال

سلام این جی تی چرا اینطوره من قبلا اکانت ساختم داخل همون mtaهست چیه الا میخوام ی اکانت دیه بسازم نمیشه میگه بیشتر از ی اکانت نمیشه استفاده کرد چیکار کنم؟؟؟؟حتی حذف و نصبشم کردم نمیشه

لینک به ارسال
سلام این جی تی چرا اینطوره من قبلا اکانت ساختم داخل همون mtaهست چیه الا میخوام ی اکانت دیه بسازم نمیشه میگه بیشتر از ی اکانت نمیشه استفاده کرد چیکار کنم؟؟؟؟حتی حذف و نصبشم کردم نمیشه

سلام و درود دوست عزیز .

اکانت های سرور قبل حذف نشدند . شما میتونید از همان یوزرنیم و پسورد قبلیتون استفاده کنید ، اگر اطلاعات اکانت رو یادتون نمیاد ، با استفاده از یک ایمیل یا جیمیل جدید حساب کاربری جدید بسازید . اگر مشکلتون حل نشد به

لینک مخفی شده است

برای دیدن محتوای پنهان به این پست پس از ورود به اکانت واکنش نشان دهید.(مثلا لایک کنید)
مراجعه کنید و مشکلتون رو با اونر ها در میان بگذارید تا حل کنند .

موفق باشید

لینک به ارسال
  • 2 weeks later...
salam key cunter ok mishe ??

سلام دوستان

یه آگاهی

این تاپیک برای Gta هستش لطفا اگه سوالی درمورد کانتر دارید، تاپیکی با عنوان کانتر ایجاد کرده و سوال خود را مطرح کنید و یا از خود تاپیک هایی که در انجمن مخصوص کانتر هست استفاده کنید تا زودتر به جواب برسید.

لینک به ارسال
chejoori taypak dorost kon

:confused::confused:

سلام داداش

برای تاپیکی که قصد دارید ایجاد کنید. ابتدا در صفحه اصلی انجمن به بخش بازی که قصد دارید محتوای تاپیک مربوط به آن باشد مراجعه کنید. و سپس بر روی ایجاد موضوع جدید کلیک کنید، بعد میتوانید موضوع، عنوان و محتوای تاپیک خود را بنویسید و ارسال کنید.

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...