رفتن به مطلب
انجمن گیمینگ شادوگیمز
جستجو در
  • تنظیمات بیشتر ...
نمایش نتایجی که شامل ...
جستجو در ...

کمکاری پشتیبانی سرور راست

NiceDude

پست های پیشنهاد شده

مشکل من و خیلی از پلیرای دیگه اینکه هیچ ادمینی توی سرور راست وجود نداره که حداقل نیم ساعت تو هفته تو سرور انلاین باشه بنابراین هر پلیری به خودش اجازه میده به بقیه فحش و ... بده.از  هر 2روز یک روزسرور افه و هربار که سرور  رو درست می کنن بدتر میشه.خیلی از پلیرا مثل من توی بازی از وقتی انتی چیت راست باستر نصب شده در زمان های متفاوت تو سرور کیک میشیم این یعنی چی؟ یعنی اینکه وقتی که وارد سرور میشیم و شروع به بازی کردن می کنیم بعد از 5 الی 15 دقیقه بهطور اتومات کیک میشیم و پیام "Kicked by admin:install anti chaet"  مواجه میشیم و ادمینا هیچ کاری نمی خوان انجام بدن تا این موصوع حل بشه.

مشکل دیگه توبازی اینکه قبلا توی بازی سیستم پول و خریدن وحود داشت و میتونستیم با کشتن پلیرا و حیوانات پول بگیریم و با پول چوب یا ... بخریم. ولی از وقتی که سرور وایپ شد این قابلیت رو برداشتید. بیشتر سرورهای راست لگاسی قابلیت خرید رو دارن ولی اون تعداد کم که ندارن سیستم لوتینگ بازی رو زیاد می کنن مثلا درختها و سنگ ها و .. دوبرابر ریسورس یا همون منایع میدن.

خواهش می کنم این قضیه رو پیگیری کنید

باتشکر از تیم پشتیبانی

• لایک 1
لینک به ارسال
در 46 دقیقه قبل، NiceDude گفته است :

مشکل من و خیلی از پلیرای دیگه اینکه هیچ ادمینی توی سرور راست وجود نداره که حداقل نیم ساعت تو هفته تو سرور انلاین باشه بنابراین هر پلیری به خودش اجازه میده به بقیه فحش و ... بده.از  هر 2روز یک روزسرور افه و هربار که سرور  رو درست می کنن بدتر میشه.خیلی از پلیرا مثل من توی بازی از وقتی انتی چیت راست باستر نصب شده در زمان های متفاوت تو سرور کیک میشیم این یعنی چی؟ یعنی اینکه وقتی که وارد سرور میشیم و شروع به بازی کردن می کنیم بعد از 5 الی 15 دقیقه بهطور اتومات کیک میشیم و پیام "Kicked by admin:install anti chaet"  مواجه میشیم و ادمینا هیچ کاری نمی خوان انجام بدن تا این موصوع حل بشه.

مشکل دیگه توبازی اینکه قبلا توی بازی سیستم پول و خریدن وحود داشت و میتونستیم با کشتن پلیرا و حیوانات پول بگیریم و با پول چوب یا ... بخریم. ولی از وقتی که سرور وایپ شد این قابلیت رو برداشتید. بیشتر سرورهای راست لگاسی قابلیت خرید رو دارن ولی اون تعداد کم که ندارن سیستم لوتینگ بازی رو زیاد می کنن مثلا درختها و سنگ ها و .. دوبرابر ریسورس یا همون منایع میدن.

خواهش می کنم این قضیه رو پیگیری کنید

باتشکر از تیم پشتیبانی

با سلام.

فعلا سرور درحال اماده شدن و رفع باگ است و هنوز ادمینی برای اون انتخاب نشده.

اما به محض اینکه سرور تکمیل بشه و باگ و سایر مشکلات رفع بشه برای سرور ادمینی انتخاب میشود.

اما درباره شاپ باید بگم شاپ دارای باگ های بسیار زیادی بود و خیلی ها هم از این موضوع سوء استفاده میکردند و به همین منظور هم برای برداشتن شاپ و هم برای بالانس شدن سرور وایپ شد.

• لایک 1
لینک به ارسال

خیلی از پلیرا مثل من توی بازی از وقتی انتی چیت راست باستر نصب شده در زمان های متفاوت تو سرور کیک میشیم این یعنی چی؟ یعنی اینکه وقتی که وارد سرور میشیم و شروع به بازی کردن می کنیم بعد از 5 الی 15 دقیقه بهطور اتومات کیک میشیم و پیام "Kicked by admin:install anti chaet"  مواجه میشیم 

جواب این مشکل رو ندادید

• لایک 1
لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، NiceDude گفته است :

خیلی از پلیرا مثل من توی بازی از وقتی انتی چیت راست باستر نصب شده در زمان های متفاوت تو سرور کیک میشیم این یعنی چی؟ یعنی اینکه وقتی که وارد سرور میشیم و شروع به بازی کردن می کنیم بعد از 5 الی 15 دقیقه بهطور اتومات کیک میشیم و پیام "Kicked by admin:install anti chaet"  مواجه میشیم 

جواب این مشکل رو ندادید

این مشکل از خود کلایت راست باستر هست و ربطی به سرور نداره و فقط برای بعضی ها پیش میاد.

لینک به ارسال

بیشتر سرورهای راست لگاسی قابلیت خرید رو دارن ولی اون تعداد کم که ندارن سیستم لوتینگ بازی رو زیاد می کنن مثلا درختها و سنگ ها و .. دوبرابر ریسورس یا همون منایع میدن.

شما نمی تونید اینجوری کنید؟

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، NiceDude گفته است :

بیشتر سرورهای راست لگاسی قابلیت خرید رو دارن ولی اون تعداد کم که ندارن سیستم لوتینگ بازی رو زیاد می کنن مثلا درختها و سنگ ها و .. دوبرابر ریسورس یا همون منایع میدن.

شما نمی تونید اینجوری کنید؟

در بالا گفتم که سرور هنوز درحال تکمیل شدن است و ممکنه خیلی تغیرات بکنه از سیستم لوت دهی گرفته تا چیز های دیگه.

اما نگران نباشید همه بخش ها بالانس خواهد شد.

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، NiceDude گفته است :

حالا کی درست میشه سرور؟ فردا صبح؟

کامل کردن سرور یک پروسه زمان بر هست و کمی طول میکشه تا سرور به صورت ایده آل بشه اما تیم مدیریتی سعی داره که بهترین سرور ممکن رو در کمترین زمان ممکن در دسترس شما قرار بده.

لینک به ارسال
  • 3 weeks later...
در در 12 فروردین 1399 در 02:31، Leon_Game_YT گفته است :

کامل کردن سرور یک پروسه زمان بر هست و کمی طول میکشه تا سرور به صورت ایده آل بشه اما تیم مدیریتی سعی داره که بهترین سرور ممکن رو در کمترین زمان ممکن در دسترس شما قرار بده.

?

لینک به ارسال
  • 2 weeks later...

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری
  • جدید...