رفتن به مطلب
انجمن گیمینگ شادوگیمز
جستجو در
  • تنظیمات بیشتر ...
نمایش نتایجی که شامل ...
جستجو در ...

آموزش ورود ادمین ها به سرور

Moeein Seven

پست های پیشنهاد شده

در این تاپیک به معرفی یک راه ساده و بدون مشکل برای ورود به سرور واسه ادمینا میپردازیم.گاها دیده شده که ادمین هر چقدر setinfo میزنه بازم سرور ارور میده که رمزت اشتباهه.علت این مشکل اینه که خیلیا چون از cfg استفاده میکنند، باعث میشه کدها قاطی شه و دستور درست کار نکنه.اما آموزش:ابتدا یه فایل با فرمت cfg از طریق نوتپد در پوشه cstrike ، محلی که کانفیگتون در اونجا قرار داره بسازید.برای مثال: admin.cfg، دقت کنید حتما باید فرمت یا پسوند فایل cfg باشه.سپس اونو باز کنید و توش کدهای زیر رو تایپ کنید:
name "name admini"
setinfo _pw "ramz admini"
به جای name admini، اسمی رو که با اون به عنوان ادمین معرفی شدید رو وارد کنید.و به جای ramz admini ، رمزی رو که با اون ادمین شدید رو وارد کنید.سپس تغییرات اعمال شده رو ذخیره کنید.حالا نوبت به این میرسه که این فایل رو فراخوانی کنیم،اما واسه اینکار دو راه وجود داره:[*]به صورت همیشگی با اجرای کانتر فراخوانی شه:[/list]- در این روش هر موقع کانترتون رو بار کنید، رمز و نام ادمینیتون ست میشه: ابتدا فایل کانفیگ کانترتون رو که در پوشه cstrike و با نام config.cfg قرار داره رو باز کنید. سپس به آ**ین سطر کانفیگ با زدن کلیدهای ترکیبی ctrl + end برید. حالا کد زیر رو در آ**ین طر تایپ کنید:
exec admin.cfg در اینجا که نوشتیم admin چون فایلی که برای اطلاعات ادمینی ساختیم اسمش رو admin گذاشتیم، حالا تغییرات اعمال شده رو ذخیره کنید. در واقع در این روش هنگامی که کانترتون اجرا میشه، ابتدا فایل config خونده میشه و سپس فایل admin فراخوانی میشه. ۲. هر موقع خواستید: در این روش هر موقع که شما خواستید فراخوانی انجام میشه. فقط کافیه هنگامی که در بازی هستید، کنسول رو باز کنید و قطعه کد:
exec admin.cfg رو وارد کرده و اینتر رو بزنید. موفق باشید.

• گیج شدم 2
لینک به ارسال
در 15 ساعت قبل، amirarmghani گفته است :

با سلام این اموزش قبلا توسط من به اشتراک گذاشته شده

مطالب تکرای نزار

حتما من هم از منبع مشترکی گذاشتم وگرنه نمیام مطالب انجمنو دوباره بزارم 😐 

لینک به ارسال
  • 3 months later...
در 2 ساعت قبل، صدرا مدحی گفته است :

من چند سرور ادمینم چجوری یک کدی رو وارد کنم که وارد سرور بشم بعد برم یک سرور دیگه تو هر دو ادمین باشم

با سلام.

کاربران میتونن فقط در یک سرور ادمین باشند و اگر در دوجا ادمین هستید باید از یکی از ادمینی ها لفت بدهید.

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری
  • جدید...