رفتن به مطلب
انجمن گیمینگ شادوگیمز
جستجو در
  • تنظیمات بیشتر ...
نمایش نتایجی که شامل ...
جستجو در ...

پاسخ داده شد ریجستری بازی ماین کرفت

Turk

پست های پیشنهاد شده

سلام

من با موفقیت به سرور ماین کرفت شادوگیمز واردم می شوم ولی نمی توانم ریجستر کنم به همین دلیل بعد از چند دقیقه از سرور بازی میپره بیرون

لطفا راهنمایی کنید

لینک به ارسال

سلام.

بعد از اینکه وارد سرور شدید به چت دقت کنید. داخل چت نوشته میشه که باید از چه کدی استفاده کنید.

برای مثال این کد:

/register a12345 a12345

باید کد رجیستر رو وارد کنید. بعد از اون یکبار پسورد رو وارد کنید. و یک Space بذارید و پسورد رو برای تایید تکرار کنید مثل چیزی که من نوشتم.

لینک به ارسال

سلام عرض ادب به شادو گیمز های عزیز: فقط می خواستم بگم بازی ماین کرفت ارور میده در نمیاد حتی نرم افزار جاوا و دوم خواهش می کنم انبنم کنید 10 روز بنم و انبن نشدم درخواست انبن خیلی وقته دادم الان هم بنم هر چه زودتر انبنم کنید بازی کانتر سرور جیلبریک بن o

لینک به ارسال
سلام

ببخشید اون پسوردی را که وارد میکنیم باید همیشه به همراه داشته باشیم؟

با تشکر

بله شما باید دفعات بعدی که وارد میشید اون پسورد رو یادتون باشه که بتونید باهاش لاگین کنید.

باز هم موقع لاگین داخل چت نوشته میشه که باید چکار کنید.

فکر میکنم همچین کدی باشه:

/login password

لینک به ارسال
سلام عرض ادب به شادو گیمز های عزیز: فقط می خواستم بگم بازی ماین کرفت ارور میده در نمیاد حتی نرم افزار جاوا و دوم خواهش می کنم انبنم کنید 10 روز بنم و انبن نشدم درخواست انبن خیلی وقته دادم الان هم بنم هر چه زودتر انبنم کنید بازی کانتر سرور جیلبریک بن o

برای حل مشکل ارورتون باید پست جدید باز کنید و ارورتون رو داخلش بنویسید تا حل بشه.

درخواست بن یا حل مشکل ارور داخل ماینکرفت جاش داخل این پست نیست.

لینک به ارسال
  • 2 years later...

سلام من وارد سرورتون میشم و میگه اول باید رجیستر کنید و یه کد مثل 765 میده و بر فرض مثال من نام کاربریمو areian41148 و تو سایتتون هم اسمم تقریبا همینه و رمز ورودمم 15 رقمیه تو سایتتون.دقیق بگین چیکار کنم.مطالب بالا رو خوندم ولی نفهمیدم

مرسی areian

ویرایش شده در توسط areian41148x2
لینک به ارسال
در 11 ساعت قبل، areian41148x2 گفته است :

سلام من وارد سرورتون میشم و میگه اول باید رجیستر کنید و یه کد مثل 765 میده و بر فرض مثال من نام کاربریمو areian41148 و تو سایتتون هم اسمم تقریبا همینه و رمز ورودمم 15 رقمیه تو سایتتون.دقیق بگین چیکار کنم.مطالب بالا رو خوندم ولی نفهمیدم

مرسی areian

با سلام وارد سرور شده و در چت بازی متن زیر را وارد کنید:

register ramz ramz/ بجای ramz رمز دلخواهی برای خود وارد کنید و بجای ramz دوم رمز خودتون رو تکرار کنید تا اکانت شما در سرور ساخته شود.

بعد برای ورود به اکانت خود هر بار وارد سرور میشوید در چت بزنید:

login ramz/ بجای ramz رمزی که هنگام ساخت اکانت زدید وارد کنید تا وارد اکانت شوید.

هرگز رمز خودتون رو در اختیار دیگران قرار ندید.

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، Leon_Game_YT گفته است :

با سلام وارد سرور شده و در چت بازی متن زیر را وارد کنید:

register ramz ramz/ بجای ramz رمز دلخواهی برای خود وارد کنید و بجای ramz دوم رمز خودتون رو تکرار کنید تا اکانت شما در سرور ساخته شود.

بعد برای ورود به اکانت خود هر بار وارد سرور میشوید در چت بزنید:

login ramz/ بجای ramz رمزی که هنگام ساخت اکانت زدید وارد کنید تا وارد اکانت شوید.

هرگز رمز خودتون رو در اختیار دیگران قرار ندید.

یعنی لازم نیست رمز واقعی شدوگیمزمو بنویسم؟ ممنون وارد شدم!!!

لینک به ارسال
در در 24 تیر 1397 در 17:56، Turk گفته است :

سلام

من با موفقیت به سرور ماین کرفت شادوگیمز واردم می شوم ولی نمی توانم ریجستر کنم به همین دلیل بعد از چند دقیقه از سرور بازی میپره بیرون

لطفا راهنمایی کنید

با سلام شما میتوانید با این کد ریجستر کنید:

register (password) (Password/

در در 24 تیر 1397 در 17:56، Turk گفته است :

سلام

لطفا راهنمایی کنید

دوست عزیز این امکان هم هست که شما با ورژن پایین اومده باشید

لینک به ارسال
در 10 ساعت قبل، SiR_AmI گفته است :

با سلام شما میتوانید با این کد ریجستر کنید:

register (password) (Password/

دوست عزیز این امکان هم هست که شما با ورژن پایین اومده باشید

یا شایدم بالا چون سرور فعلا در 1.16.1 هستش و بین forge و optifin فرق زیادی نمیکنه

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری
  • جدید...