رفتن به مطلب
انجمن گیمینگ شادوگیمز
جستجو در
  • تنظیمات بیشتر ...
نمایش نتایجی که شامل ...
جستجو در ...

دانلود کانتر سورس انلاین به همراه سرور های جدید و اموزش انلاین بازی کردن

ThE EnD

پست های پیشنهاد شده

درود

نسخه انلاین کانتر سورس رو می خوام به همراه جدیدترین سرور های سورس داخل ایران و همچنین آموزش انلاین بازی کردن. اگه کسی میتونه کمک کنه و براش زحمتی نیست پس لطفا کمکم کنه.

👍👍

ویرایش شده در توسط ThE EnD
لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، ThE EnD گفته است :

درود

نسخه انلاین کانتر سورس رو می خوام به همراه جدیدترین سرور های سورس داخل ایران و همچنین آموزش انلاین بازی کردن. اگه کسی میتونه کمک کنه و براش زحمتی نیست پس لطفا کمکم کنه.

👍👍

با سلام.

دوست عزیز با یک سرچ کوچیک داخل اینترنت میتونید بازی کانتر سورس انلاین رو به حجم 1.2گیگ دانلود کنید.اموزش خاصی برای انلاین بازی کردن نداره و دقیق مثل کانتر1.6 هست.متاسفانه سرور ایرانی رو نمیشناسم ولی سرور های خارجی بسیار خوبی وجود داره.

لینک به ارسال
در 54 دقیقه قبل، Leon_Game_YT گفته است :

با سلام.

دوست عزیز با یک سرچ کوچیک داخل اینترنت میتونید بازی کانتر سورس انلاین رو به حجم 1.2گیگ دانلود کنید.اموزش خاصی برای انلاین بازی کردن نداره و دقیق مثل کانتر1.6 هست.متاسفانه سرور ایرانی رو نمیشناسم ولی سرور های خارجی بسیار خوبی وجود داره.

من کانتر سورس v34 سرزمین دانلود گرفتم ولی سرور های ایرانی نمیدونم و سرور های خارجیش هم پینگش خیلی بالاس ...

لینک به ارسال
در 24 دقیقه قبل، Leon_Game_YT گفته است :

با سلام.

ایدی تلگرامتو بده بتونم بهتر راهنماییت کنم.

چون اینجا نمیشه ادرس ایپی یا ادرس سایت گذاشت.

باشه فردا میدم چون الان گوشیم خرابه.

لینک به ارسال

درود

داداش اگه کانتر سورس می خوای انلاین میخوای اول باید اگنت داشته باشی.
اگنتو نصب کن بعدش به مسیر کانتر هدایت بده بعدش سرور هارو اد کن حالشو ببر.

اگنت رو از اینترنت میتونی دانلود کنی. من جدیدترین نسخشو میزارم واست:

لینک مخفی شده است

برای دیدن محتوای پنهان به این پست پس از ورود به اکانت واکنش نشان دهید.(مثلا لایک کنید)

اول کانتر رو نصبش کن بعدش این فایلو اجرا کن بغدش از 10 الی 20 ثانیه دیگ سیستم ریستارت میشه بعد بالا اومدن یه پنجره باز میشه که بهت میگه محل نصبو انتخاب کن. بعدش محل نصب کانترو میگی بعد الان کانترت اگنت شده و میتونی باهاش پلی بدی. ( فقط کانتر سورست همونی باشه که همه برای انلاین بازی کردن ازش استفاده می کنن)

ولی سرور های کانتر سورس ایرانی رو نمیدونم واقعا شرمنده.

ویرایش شده در توسط karim(SOLFOR)
  • لایک 3
لینک به ارسال
در 8 دقیقه قبل، karim(SOLFOR) گفته است :

درود

داداش اگه کانتر سورس می خوای انلاین میخوای اول باید اگنت داشته باشی.
اگنتو نصب کن بعدش به مسیر کانتر هدایت بده بعدش سرور هارو اد کن حالشو ببر.

اگنت رو از اینترنت میتونی دانلود کنی. من جدیدترین نسخشو میزارم واست:

لینک مخفی شده است

برای دیدن محتوای پنهان به این پست پس از ورود به اکانت واکنش نشان دهید.(مثلا لایک کنید)

اول کانتر رو نصبش کن بعدش این فایلو اجرا کن بغدش از 10 الی 20 ثانیه دیگ سیستم ریستارت میشه بعد بالا اومدن یه پنجره باز میشه که بهت میگه محل نصبو انتخاب کن. بعدش محل نصب کانترو میگی بعد الان کانترت اگنت شده و میتونی باهاش پلی بدی. ( فقط کانتر سورست همونی باشه که همه برای انلاین بازی کردن ازش استفاده می کنن)

ولی سرور های کانتر سورس ایرانی رو نمیدونم واقعا شرمنده.

ویروس که نیستی ؟؟ !!! خخخ

داداش فایلتو دانلود کردم نصب هم کردم ویروسی هم نبود ولی فک نکنم کانترم پچ شده باشه چون چند تا سرور سورس دارم اد نمیشن.

• لایک 1
لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری
  • جدید...