رفتن به مطلب
انجمن گیمینگ شادوگیمز
جستجو در
  • تنظیمات بیشتر ...
نمایش نتایجی که شامل ...
جستجو در ...

سوال مد برای جی تی ای سن آندرس

Ali rust

پست های پیشنهاد شده

سلام من مد های جی تی ای سن اندزس رو میخواستم (اونایی که فقط گرافیکی هستن و تأثیری بر بازی ندارند) اگه کسی داره و مدیریت بگه مجازه من میخوام بدن بهم (تو هر سایتی رفتم الکی بود) لطفا آموزش جای‌گذاری هم بدین 

با تشکر

لینک به ارسال
در 24 دقیقه قبل، Ali rust گفته است :

سلام من مد های جی تی ای سن اندزس رو میخواستم (اونایی که فقط گرافیکی هستن و تأثیری بر بازی ندارند) اگه کسی داره و مدیریت بگه مجازه من میخوام بدن بهم (تو هر سایتی رفتم الکی بود) لطفا آموزش جای‌گذاری هم بدین 

با تشکر

سلام

والله به نظرم امکان نداره که مود گرافیکی وجود داشته باشه که به بازی تاثیر نگذارد. ولی یه سایت خارجی هست فک کنم مال هند است. اگه مدیریت گیر نده لینکش رو بدم برو از اونجا بگرد کلی مود برای جی تی ای 5، V ،iv و ویکو سیتی قرار میدن.

اگر مدیریت اجازه بده میذارم لینک اون سایت رو

لینک به ارسال
در 31 دقیقه قبل، Ali rust گفته است :

با تشکر

یه وبسایت میشناسم که همه مود های gta  رو داره (همه gta ها) چون گذاشتن لینک ممنوعه ایدی تلگرامتو بده برات بفرستم امید وارم مودی که میخوای پیدا کنی.

(4700 صفحه هر صفحه 30 مود توش بود)

لینک به ارسال
در هم اکنون، Leon_Game_YT گفته است :

یه وبسایت میشناسم که همه مود های gta  رو داره (همه gta ها) چون گذاشتن لینک ممنوعه ایدی تلگرامتو بده برات بفرستم امید وارم مودی که میخوای پیدا کنی.

🙁

لینک به ارسال
  • 4 months later...
در در 27 اردیبهشت 1398 در 15:57، Leon_Game_YT گفته است :

@Ze_us_er

لینک به ارسال
  • 9 months later...
  • 2 months later...
در در 30 تیر 1399 در 16:56، AGA1385 گفته است :

مود ENB هستش نوع سیستمتو بگو برات یک خوبشو میزارم (توصیه می شه بک آپ داشته باشی @ Ali Rust)

خواستی بزارم بگو

سلام به تو پسر نه مرسی این تاپیک مال الان نیستش دمت گرم

لینک به ارسال

اگه میشه واسه منم ارسال کنید 
@Soho_Parsa

لینک به ارسال

اگه میشه واسه منم ارسال کنید

@Destroyer8506

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری
  • جدید...