رفتن به مطلب
انجمن گیمینگ شادوگیمز
جستجو در
  • تنظیمات بیشتر ...
نمایش نتایجی که شامل ...
جستجو در ...

play

پست های پیشنهاد شده

نزدیک 3 ساله دارم پلی میدم از 12 سالگی پلی دادم تا الان خیلی آدم عصبی ایی شدم بهش اعتیاد پیدا کردم راهنمایی کنید چطوری می تونم ترکش کنم دیگه مخم کشش اینجور بازیارو نداره 

01922c9b-6c47-48a2-b4ca-a695b880c07d.png

bae2d3bc-8f7e-40a0-abea-87b06615cb6a.png

لینک به ارسال
در 12 ساعت قبل، msi_pc گفته است :

نزدیک 3 ساله دارم پلی میدم از 12 سالگی پلی دادم تا الان خیلی آدم عصبی ایی شدم بهش اعتیاد پیدا کردم راهنمایی کنید چطوری می تونم ترکش کنم دیگه مخم کشش اینجور بازیارو نداره 

01922c9b-6c47-48a2-b4ca-a695b880c07d.png

bae2d3bc-8f7e-40a0-abea-87b06615cb6a.png

سلام

۲۰ تومان ریختی انقد سختته یه ۲۰ تومان دیگه بریزی وی ایپیت فعال شه؟

• تشکر 1
لینک به ارسال

نه سختم نیست فقط ترسیدم دوباره vip منو بهم ندن بعد واریز من 3 ماه vip سرور zombie می خوام پولشم همین الان واریز می کنم فقط شما شماره کارتتو بده من واریز کنم بقیه کاراش با خودت دمت گرم دوست من خیلی مردی اگه این لطفو در حقم بکنی من تلگرام ندارم همینجا برام فعالش کن بعد واریز 👍

در 9 ساعت قبل، parsa_csbaz گفته است :

سلام

۲۰ تومان ریختی انقد سختته یه ۲۰ تومان دیگه بریزی وی ایپیت فعال شه؟

نه سختم نیست فقط ترسیدم دوباره vip منو بهم ندن بعد واریز من 3 ماه vip سرور zombie می خوام پولشم همین الان واریز می کنم فقط شما شماره کارتتو بده من واریز کنم بقیه کاراش با خودت دمت گرم دوست من خیلی مردی اگه این لطفو در حقم بکنی من تلگرام ندارم همینجا برام فعالش کن بعد واریز 👍

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، msi_pc گفته است :

نه سختم نیست فقط ترسیدم دوباره vip منو بهم ندن بعد واریز من 3 ماه vip سرور zombie می خوام پولشم همین الان واریز می کنم فقط شما شماره کارتتو بده من واریز کنم بقیه کاراش با خودت دمت گرم دوست من خیلی مردی اگه این لطفو در حقم بکنی من تلگرام ندارم همینجا برام فعالش کن بعد واریز 👍

نه سختم نیست فقط ترسیدم دوباره vip منو بهم ندن بعد واریز من 3 ماه vip سرور zombie می خوام پولشم همین الان واریز می کنم فقط شما شماره کارتتو بده من واریز کنم بقیه کاراش با خودت دمت گرم دوست من خیلی مردی اگه این لطفو در حقم بکنی من تلگرام ندارم همینجا برام فعالش کن بعد واریز 

لینک مخفی شده است

برای دیدن محتوای پنهان به این پست پس از ورود به اکانت واکنش نشان دهید.(مثلا لایک کنید)

خب نصب کن

• لایک 1
  • تشکر 1
لینک به ارسال
در 17 دقیقه قبل، parsa_csbaz گفته است :

خب نصب کن

اندروید گوشیم پایینه نصب نمیشه پول ندارم فعلا واسه ی گوشی خوب ایشالا اول مهر بابام گفته واست می گیرم تا اون موقع که بدرد کلاسای آنلاینمونم بخوره مدرسه ها 1ماه دیگه وا میشه متاسفانه باز باید پاشیم بریم مدرسه گندش بزنن در هر صورت ممنونم از راهنماییت دوست عزیز دیگه واقعا اگه نمیشه همینجا راش انداخت نمی خوام اسمشم دیگه نمیارم لعنت به این vip گندش بزنن نخواستم اصلا دیگه بیخیالش 🤮😞😞😞 

لینک به ارسال
در 10 ساعت قبل، msi_pc گفته است :

اندروید گوشیم پایینه نصب نمیشه پول ندارم فعلا واسه ی گوشی خوب ایشالا اول مهر بابام گفته واست می گیرم تا اون موقع که بدرد کلاسای آنلاینمونم بخوره مدرسه ها 1ماه دیگه وا میشه متاسفانه باز باید پاشیم بریم مدرسه گندش بزنن در هر صورت ممنونم از راهنماییت دوست عزیز دیگه واقعا اگه نمیشه همینجا راش انداخت نمی خوام اسمشم دیگه نمیارم لعنت به این vip گندش بزنن نخواستم اصلا دیگه بیخیالش 🤮😞😞😞 

روی pc نصب کن

تی اس داری ؟؟ 

اگه نداری نصب کن برو تو چنل سیکوریتی تا تکلشکر مووت بده

• تشکر 1
لینک به ارسال

با سلام.

در همون روز اولی که پیام دادید بهتون گفته شد برای فعال شدن وی ای پی باید به ایدی @taklashkar در تلگرام پیام بدید.

همچنین این موضوع فقط برای شما نیست و مجموعه شادوگیمز از قبل به صورت کامل اطلاع رسانی کرده بود که به دلیل یکسری مشکلات امکان پاسخ به کاربران در سامانه مشتریان مقدور نمیباشد و قیمت ها تغیر کرده و برای خرید به ایدی @taklashkar پیام بدید.

و اما شما که میگید مجموعه وی ای پی شما رو تحویل نداده،باید بگم کم کاری از خودتون بوده،شما به جای اینکه در همون اول کار طبق چیزی که به شما گفته شده به taklashkar پیام بدید شروع به بهانه اوردن کردید.

باید بگم پیام دادن به شخصی در تلگرام کار سختی نیست حتی اگه شما مشکل گوشی داشته باشید(که بعید بدون حتی ضعیف ترین گوشی ها اندروید نتونن از تلگرام استفاده کنن)شما میتونید در کامپیوتر تلگرام داشته باشید یا از گوشی یکی از دوستان یا خانواده خود استفاده کنید.

• تشکر 1
لینک به ارسال
در 8 ساعت قبل، Leon_Game_YT گفته است :

با سلام.

در همون روز اولی که پیام دادید بهتون گفته شد برای فعال شدن وی ای پی باید به ایدی @taklashkar در تلگرام پیام بدید.

همچنین این موضوع فقط برای شما نیست و مجموعه شادوگیمز از قبل به صورت کامل اطلاع رسانی کرده بود که به دلیل یکسری مشکلات امکان پاسخ به کاربران در سامانه مشتریان مقدور نمیباشد و قیمت ها تغیر کرده و برای خرید به ایدی @taklashkar پیام بدید.

و اما شما که میگید مجموعه وی ای پی شما رو تحویل نداده،باید بگم کم کاری از خودتون بوده،شما به جای اینکه در همون اول کار طبق چیزی که به شما گفته شده به taklashkar پیام بدید شروع به بهانه اوردن کردید.

باید بگم پیام دادن به شخصی در تلگرام کار سختی نیست حتی اگه شما مشکل گوشی داشته باشید(که بعید بدون حتی ضعیف ترین گوشی ها اندروید نتونن از تلگرام استفاده کنن)شما میتونید در کامپیوتر تلگرام داشته باشید یا از گوشی یکی از دوستان یا خانواده خود استفاده کنید.

سلام جناب من که گفتم پیام دادم به ایشون هم من وهم این ایپی 693gmh هر دو به ایشون پیام دادیم  گفتن گرون شده حالا من می خوام بقیه پولشو هم واریز کنم ۱۰۰ تومن برا ۳ ماه  vip می خواستم جناب الان مشکل من اینه که پسر خاله نفهمه من برداشته user paswordamo در قسمت مشتریان تغییر داده و اینکه اصلا من در سرور zombi بن هستم بخاطره skin و cfg بن میکنه خود سرور در صورتی که قبلا اینطوری نبود جناب ممنونم از راهنمایی هاتون ببخشید که وقتتونو گرفتم و ممنونم که پست منو خواندید با تشکر از شما و پرسنل خوب shaow games   thank you for mach👍🙏

لینک به ارسال
در 11 ساعت قبل، msi_pc گفته است :

سلام جناب من که گفتم پیام دادم به ایشون هم من وهم این ایپی 693gmh هر دو به ایشون پیام دادیم  گفتن گرون شده حالا من می خوام بقیه پولشو هم واریز کنم ۱۰۰ تومن برا ۳ ماه  vip می خواستم جناب الان مشکل من اینه که پسر خاله نفهمه من برداشته user paswordamo در قسمت مشتریان تغییر داده و اینکه اصلا من در سرور zombi بن هستم بخاطره skin و cfg بن میکنه خود سرور در صورتی که قبلا اینطوری نبود جناب ممنونم از راهنمایی هاتون ببخشید که وقتتونو گرفتم و ممنونم که پست منو خواندید با تشکر از شما و پرسنل خوب shaow games   thank you for mach👍🙏

شما میتونید پسورد خودتون رو بازیابی کنید و همچنین اگر سرور به صورت خودکار و فقط به دلیل تغیرات اخیر شما رو بن کرده باشه میتونید درخواست انبن داده تا انبن شوید.

• تشکر 1
لینک به ارسال
در 9 ساعت قبل، Leon_Game_YT گفته است :

شما میتونید پسورد خودتون رو بازیابی کنید و همچنین اگر سرور به صورت خودکار و فقط به دلیل تغیرات اخیر شما رو بن کرده باشه میتونید درخواست انبن داده تا انبن شوید.

Thank you very much👊👍

در 2 ساعت قبل، msi_pc گفته است :

1.bind any key +hook : این برای هوک زدن و .. برای مثال میخوام با v هوک بزنیم bind v +hook.

2.bind any key +grab : این برای گرب زدن یا برداشت جسم یا وسیله برای مثال میخوام دکمه c باشه bind c +grab.

3.bind any key +rope : این برای روپ زدن خیلی بدرد نمیخوره برای مثال میخوام دکمه x باشه bind x +rope.

4.sm_rcon sv_password : این برای پسورد گزاشتن روی سرور هست برای مثال پسورد میخواهیم 123 باشد مینویسیم sm_rcon sv_password 123 و برای برداشتن پسورد از روی سرور مینویسیم sm_rcon sv_password "".

5.sm_rcon hostname : برای عوض کردن اسم هست برای مثال میخوام اسم بزاریم ارشیا sm_rcon hostname arshia به همین سادگی.

6.sm_rcon sm plugins unload : برای غیر فعال کردن بعضی از پلاگین ها ضروریست برای مثال میخوایم پلاگین hgr را غیر فعال کنیم sm_rcon sm plugins unload hookgrabrope مهم اینه که اسم پلاگینا رو بلد باشی

7.sm_rcon sm plugins load : برای فعال کردن بعضی از پلاگین ها برای مثال ما میخواهیم پلاگین hgr را فعال کنیم دوباره مینویسیم sm_rcon sm plugins load hookgrabrope 

کد های ادمینی در سرورهای AMX Mod X

Command Format Access Description
amx_kick کیک کردن ADMIN_KICK Kicks a player.
amx_ban بن کردن  ADMIN_BAN Bans a player.
amx_addban   ADMIN_BAN Adds a ban to the server banlist.
amx_unban آن بن کردن ADMIN_BAN Unbans a player.
amx_slay اسلی دادن ADMIN_SLAY Slays a player.
amx_slap اسلپ دادن ADMIN_SLAY Slaps a player for variable damage.
amx_leave   ADMIN_KICK Kicks all players not wearing one of the tags.
amx_pause   ADMIN_CVAR Pauses or unpauses the game.
amx_who اطلاعات پلیر های درون سرور ADMIN_ADMIN Displays who is on the server.
amx_cvar   ADMIN_CVAR Changes or displays a cvar value.
amx_map مپ ADMIN_MAP Changes map.
amx_cfg تنظیمات ADMIN_CFG Executes a server-side config file.
amx_rcon   ADMIN_RCON Executes a command on the server console.
amx_plugins پلاگین ADMIN_ADMIN Lists all loaded plugins.
amx_modules   ADMIN_ADMIN Lists all loaded modules.

Chat Commands

amx_say چت ادمینی ADMIN_CHAT Sends a message to all players through normal say.
amx_chat ارسال پیام به ادمین ها ADMIN_CHAT Sends a message to all admins through normal chat.
amx_psay پیام خصوصی ADMIN_CHAT Sends a private message to a player.
amx_tsay  ارسال پیام گروهی برای همه در سمت چپ ADMIN_CHAT Sends a left side HUD message to all players.
amx_csay پیام به تمام پلیر ها ADMIN_CHAT Sends a center HUD message to all players.

Vote Commands

amx_votemap رای گیری برای تغییر مپ ADMIN_VOTE Starts a vote for a map.
amx_votekick رای گیری برای کیک کردن پلیر ADMIN_VOTE Starts a vote to kick a player.
amx_voteban رای گیری برای بن کردن پلیر ADMIN_VOTE Starts a vote to ban a player.
amx_vote راگیری دستی ADMIN_VOTE Starts a custom poll.
amx_cancelvote لغو کردن راگیری ADMIN_VOTE Cancels the last poll in progress.

Stats Commands

say /hp متراژ مرگ   Displays information about your killer.
say /statsme دیدن فرگ خود   Displays your stats.
say /stats دیدن فرگ بقیه   Displays other players' stats.
say /top15 تاپ 15 نفر اول   Displays the top 15 players.
say /rank نمایش رنک شما   Displays your rank on the server.

Say Commands

say nextmap زمان تغییر به مپ بعد   Displays the next map in the mapcycle.
say timeleft زمان خروج   Displays the time left in the map.
say thetime ساعت   Displays the current time.

Menu Commands

amxmodmenu منوی ادمینی ADMIN_MENU Displays the main AMX Mod X menu.
amx_cvarmenu   ADMIN_CVAR Displays the CVAR menu.
amx_mapmenu منوی مپ ADMIN_MAP Displays the map change menu.
amx_votemapmenu منوی راگیری برای مپ ADMIN_MAP Displays the map voting menu.
amx_kickmenu منوی کیک ADMIN_KICK Displays kick menu.
amx_banmenu منوی بن ADMIN_BAN Displays ban menu.
amx_slapmenu منوی اسلپ ADMIN_SLAY Displays slap/slay menu.
amx_teammenu منوی تیم ADMIN_LEVEL_A Displays team switch menu.
amx_clcmdmenu   ADMIN_LEVEL_A Displays client commands menu.
amx_restmenu   ADMIN_CFG Displays weapon restriction menu.
amx_teleportmenu منوی تلپورت ADMIN_CFG Displays teleport menu.
amx_pausecfgmenu   ADMIN_CFG Pause/unpause plugins with menu.
amx_statscfgmenu   ADMIN_CFG Displays stats configuration menu.

Config Commands

Command: amx_pausecfg
Format: <command> [name]
Access: ADMIN_CFG
Description: Command list available:
  off - Pauses all plugins not in the list.
  on - Unpauses all plugins.
  stop <file> - Stops a plugin.
  pause <file> - Pauses a plugin.
  enable <file> - Enables a plugin.
  save - Saves a list of stopped plugins.
  clear - Clears a list of stopped plugins.
  list [id] - Lists plugins.
  add <title> - Marks a plugin as unpauseable.
Command: amx_statscfg
Format: <command> [parameters]
Access: ADMIN_CFG
  on <variable> - Enable specific option.
  off <variable> - Disable specific option.
  save - Save stats configuration.
  load - Load stats configuration.
  list [id] - List stats statuses.
  add <name> <variable> - Add stat variable to the list.

RCON Commands

Command: amxx
Format: <command> [parameters]
Access:  
  amxx version - Display version.
  amxx modules - Display modules.
  amxx plugins - Display plugins.
  amxx gpl - Display the GNU General Public License
  amxx cvars - Display AMX Mod X registered CVARs.
  amxx cmds - Display AMX Mod X registered commands.
  amxx pause - Pause a running plugin.
  amxx unpause - Unpause a running plugin.the list.

ایشون خیلی زیباتر این مطلب رو توضیح دادن

• parsa_csbaz                           👍👍👍👍👍           
  • تشکر 1
لینک به ارسال
در در ۱۴۰۰/۵/۲۲ در 20:20، Leon_Game_YT گفته است :

با سلام.

سلام استاد بنده همون رو که vip خردیدم رفتم پی وی همون تک لشکر اسمشم ایمان بهش گفتم گفت قیمتا فرق کرده به درگاه مستقیم داد گفت برو پول بریز بیا گفتم این مشکل خودتونه گفت نمیخوای پولت عودت بخوره گفتم بله عودت بخوره شماره حساب ازم گرفت ایمیل گرفت گفت بررسی کنم  2 روز صبر کردم هیچی به هیچی گفتم  برم یه پی ام بدم تو 10 دقیقه میرن فضا بر میگردن یه بررسی کنم 2 روز طول میکشه هر روز پی ام میدم جواب نمیده اینم فرمایشات شما.ایشون کاری که شما میگین رو نکرده من کردم ولی هیچکس پاسخگو نیست.حالا شما فکر کن واسه 20 هزار زورش میاد ولی شاید یکی از من هم ضعیف تر هست یارو بچه مدرسه ای دو روز تابستان میشینه خونه تو این وضغ کرونا حالا این وسط میخواد یه بازی بکنه بیاد یه وی ای پی بخره با شور و شوق ولی ذکی خبری نیست.انشالله که از این به بعد تلگرام و سایتتون هماهنگ باشه و این مشکلا پیش نیاد اینم بگم تا پولمون رو پس نگیریم آروم نمیگیگیریم.

• لایک 1
لینک به ارسال
در در ۱۴۰۰/۵/۲۵ در 15:32، 693gmh گفته است :

سلام استاد بنده همون رو که vip خردیدم رفتم پی وی همون تک لشکر اسمشم ایمان بهش گفتم گفت قیمتا فرق کرده به درگاه مستقیم داد گفت برو پول بریز بیا گفتم این مشکل خودتونه گفت نمیخوای پولت عودت بخوره گفتم بله عودت بخوره شماره حساب ازم گرفت ایمیل گرفت گفت بررسی کنم  2 روز صبر کردم هیچی به هیچی گفتم  برم یه پی ام بدم تو 10 دقیقه میرن فضا بر میگردن یه بررسی کنم 2 روز طول میکشه هر روز پی ام میدم جواب نمیده اینم فرمایشات شما.ایشون کاری که شما میگین رو نکرده من کردم ولی هیچکس پاسخگو نیست.حالا شما فکر کن واسه 20 هزار زورش میاد ولی شاید یکی از من هم ضعیف تر هست یارو بچه مدرسه ای دو روز تابستان میشینه خونه تو این وضغ کرونا حالا این وسط میخواد یه بازی بکنه بیاد یه وی ای پی بخره با شور و شوق ولی ذکی خبری نیست.انشالله که از این به بعد تلگرام و سایتتون هماهنگ باشه و این مشکلا پیش نیاد اینم بگم تا پولمون رو پس نگیریم آروم نمیگیگیریم.

با سلام.

در مورد قیمت باید بگم که از قبل اطلاع رسانی شده بود گفته شد که درحال رفع مشکل هستیم و تا زمانی که مشکل پا بر جا باشد روند خرید به این صورت است.

اما در هر صورت اگر شخصی اطلاع نداشته باشد و ناراضی باشد میتواند درخواست عودت وجه دهد.

درخواست عودت وجه مدتی طول میکشد چون ابتدا باید از طرف درگاه پرداخت پول برای حساب مجموعه واریز شود سپس از حساب اصلی مجموعه به واحد فروش انتقال یابد تا عودت وجه برای شما صورت بگیرد.

به همینی دلیل عودت وجه چند روز زمان میبرد.

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری
  • جدید...