رفتن به مطلب
انجمن گیمینگ شادوگیمز
جستجو در
  • تنظیمات بیشتر ...
نمایش نتایجی که شامل ...
جستجو در ...

مشکل در کانتر

rtoun

پست های پیشنهاد شده

سلام من چند روزیه موقع وارد شدن به سرور ها با اینکه انتی چیتم فعاله و اینترکپت میکنه ولی موقع وررود ب سرور میگه انتی چیته شما فعال نمیباشد کلی پاک کردم سی اسو انتی چیتمو ولی بازم همون مشکلو دارم در  ضمن فایروال و انتی ویروسم ندارم خواهشا کسی میدونه چجوری درستش کنم

لینک به ارسال
در 17 ساعت قبل، rtoun گفته است :

سلام من چند روزیه موقع وارد شدن به سرور ها با اینکه انتی چیتم فعاله و اینترکپت میکنه ولی موقع وررود ب سرور میگه انتی چیته شما فعال نمیباشد کلی پاک کردم سی اسو انتی چیتمو ولی بازم همون مشکلو دارم در  ضمن فایروال و انتی ویروسم ندارم خواهشا کسی میدونه چجوری درستش کنم

با سلام

لطفا چند تا سی اس بریزید و امتحان کنید اگه کانتر سرزمین دانلود رو ندارید حتما اونم تست کنید

لینک به ارسال

با سلام

دو راه احتمالی برای درست شدنش رو بهتون معرفی میکنم.

1. کانترتون یا sXe injected رو از جاهای معتبر دانلود کنید. میتونید کانتر سرزمین دانلود و sXe را از سایت اصلی خودشان دانلود کنید.

2. اگر کار نمیکرد این فایل زیر را که نوشته "برای دانلود روی این متن کلیک کنید" کلیک فرمایید و بعد فایل را دانلود کنید و بعد اکسترکت کنید و در پوشه کانتر بریزید.
اگر از کانتر سرزمین دانلود استفاده میکنید به این صورت هست

Local Disk (C:)/####/Counter Strike 1.6 + SarzaminDownload Servers/Counter

ممکن هست شما در یک دیسک دیگه بازی را نصب کرده باشید!

لینک مخفی شده است

برای دیدن محتوای پنهان به این پست پس از ورود به اکانت واکنش نشان دهید.(مثلا لایک کنید)

با

با سلام

به احتمالا یا شما دارید از کانتر استیم استفاده میکنید یا فایل hl.exe شما آسیب دیده.

اگر از کانتر استیم اسفاده میکنید به مکان فولدر استیم بروید.
Steam/steamapps/common/Half-Life

• توجه داشته باشید که هردوتا فایلی که داخل یک فرمت زیپ (zip.) دانلود میکنید را باید داخل پوشه کانتر بریزید و جایگزین کنید. در صورت اشتباه انجام دادن ممکن هست به کانتر شما آسیب برساند و مجبور بشید دوباره حذف و نصب کنید
  • لایک 1
لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری
  • جدید...