رفتن به مطلب
انجمن گیمینگ شادوگیمز
جستجو در
  • تنظیمات بیشتر ...
نمایش نتایجی که شامل ...
جستجو در ...

مشکل ss ندادن در سرور

mirmhd@

پست های پیشنهاد شده

سلام من یه چن وقتیه هر سروری میرم ss نمیدم . نه چیتی میزنم نه کار دیگه ای. anti cheat رو باز میکنم بعد هم کانترم رو. بعد که میرم سرور مثلا همین امروز رفتم سرور دث مچ ادمین بهم گفت ss نمیدی . اگه کسی بهتونه کمکم کنه و این مشکل رفع بشه خیلی ممنون میشم.(نیکم در داخل بازی Rusher).اگه اینجا نباید مشکلمو مطرح میکردم مدیران اینو بزارن بخاطر تازه وارد بودن

لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، mirmhd@ گفته است :

سلام من یه چن وقتیه هر سروری میرم ss نمیدم . نه چیتی میزنم نه کار دیگه ای. anti cheat رو باز میکنم بعد هم کانترم رو. بعد که میرم سرور مثلا همین امروز رفتم سرور دث مچ ادمین بهم گفت ss نمیدی . اگه کسی بهتونه کمکم کنه و این مشکل رفع بشه خیلی ممنون میشم.(نیکم در داخل بازی Rusher).اگه اینجا نباید مشکلمو مطرح میکردم مدیران اینو بزارن بخاطر تازه وارد بودن

بعضی وقت ها باگ میشه و اینکه اگه ادمین بخواد ازت اس اس بگیره و اس اس ندی یا کیکت میده که دوباره بیای تو سرور یا اینکه میگه از سرور برو دوباره بیا

بعد اگه کیک داد و باز هم اون شکلی بودی, مشکل کانترت هست, یا یه کانتر دیگه نصب کن , یا باید از یه نرم افزاری استفاده کنی که مجاز نیست اسمش رو بگم.

لینک به ارسال

نمیدونم ادمین بهم میگه کانترت رو ببند دوباره بیا. کانترم رو که میبندم دوباره میخوام باز کنم انتی چیت بسته میشه و یه فایل notepad باز میشه نوشته هاش یادم نیس،مشکل بنظرم از انتی چیته :\

لینک به ارسال

نه فکر نکنم از انتی چیت باشه.بعضی وقت ها ممکنه اینترنت ادمین ضعیف باشه و  دانلود نشه.چند بار واست پیش امده؟

ویرایش شده در توسط علی کوچولو
لینک به ارسال
در 5 ساعت قبل، mirmhd@ گفته است :

نمیدونم ادمین بهم میگه کانترت رو ببند دوباره بیا. کانترم رو که میبندم دوباره میخوام باز کنم انتی چیت بسته میشه و یه فایل notepad باز میشه نوشته هاش یادم نیس،مشکل بنظرم از انتی چیته 😕

سلام
ای ربطی نداره
منم بعضی موقع ها اینجوری میشم
و اینکه ss ندادن   میتونه مشکل از نت یا از نت ادمین باشه    یا  سرور لگ باشه

در در 7 فروردین 1400 در 22:45، Destroyer8506 گفته است :

بعضی وقت ها باگ میشه و اینکه اگه ادمین بخواد ازت اس اس بگیره و اس اس ندی یا کیکت میده که دوباره بیای تو سرور یا اینکه میگه از سرور برو دوباره بیا

بعد اگه کیک داد و باز هم اون شکلی بودی, مشکل کانترت هست, یا یه کانتر دیگه نصب کن , یا باید از یه نرم افزاری استفاده کنی که مجاز نیست اسمش رو بگم.

چه کاریه خب
داخل پوشه ی   سی استرایک  فایل config.cfg رو پاک کنه تنظیمات ریست تنظیم شه

لینک به ارسال
در 12 ساعت قبل، parsa_csbaz گفته است :

سلام
ای ربطی نداره
منم بعضی موقع ها اینجوری میشم
و اینکه ss ندادن   میتونه مشکل از نت یا از نت ادمین باشه    یا  سرور لگ باشه

چه کاریه خب
داخل پوشه ی   سی استرایک  فایل config.cfg رو پاک کنه تنظیمات ریست تنظیم شه

بخوای درست فکر کنی کانفیگ رو اگه پاک کنی به دیفالت خود کانتر برمیگرده که دیفالت خود کانتر اصلا جالب نیست (سی اس سرزمین اینجوریه) و مجبور میشی دوباره از اول فیکسش کنی ولی اگه راه نداشته باشی مجبوری از این استفاده کنی.
* این راه بعضی وقت ها جواب نمیده*

لینک به ارسال
در 15 ساعت قبل، علی کوچولو گفته است :

نه فکر نکنم از انتی چیت باشه.بعضی وقت ها ممکنه اینترنت ادمین ضعیف باشه و  دانلود نشه.چند بار واست پیش امده؟

از یه وقتی اینطوری شده تا الان همینطوری مونده ، درست بشو نیس.میخوام تو سرور مچ پلی بدم ادمین منو کیک میده میگه برو فیکس کن من هم هرکاری میکنم نمیشه :|

لینک به ارسال
  • 3 weeks later...

سلام و درود دوستان عزیز

اول اینکه از کانتر های نسخه پرتابل (نیازی به نصب ندارند) استفاده نکنید

دوم اینکه از قدرت اینترنتتون مطمئن بشید

سوم اینکه آنتی چیتتون رو یه بار حذف ، و آخرین نسخه رو از یه سایت معتبر دانلود کنید

اگر اینترنتتون ضعیف هست حین بازی از برنامه های جانبی مثل دیسکورد و تیم اسپیک استفاده نکنید

باشد که قبول افتد

ارادتمند 

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری
  • جدید...