رفتن به مطلب
انجمن گیمینگ شادوگیمز
جستجو در
  • تنظیمات بیشتر ...
نمایش نتایجی که شامل ...
جستجو در ...

سرور جیل بریک!!!!!

پست های پیشنهاد شده

سلام.2 ماه گذشت ولی جیل بریک بازم همونه.نوشته بودید که جیل بریک اصلاح خواهد شد،ولی بازم همونه.چند روزی بود که سرور رفته بود،ولی باز که روشن شد سرور همون بود و همونه.پس کی درست می شه؟همون نسخه سال قبل خیلی بهتر بود.مپ 4ever هم که خرابه.لطفا پاسخ بدید.:(:(:(:(:(:(:(:(:(:mad:

باتشکر

• لایک 1
لینک به ارسال

سلام دوست عزیز.

سرور جیلبریک آپدیت شده و امکانات و بازی ها و مپ های جدیدی بهش اضافه شده.

مشکلات این سرور هم به زودی حل میشه.

امکان برگشت مود قبلی(Jail 4ever) وجود نخواهد داشت مگر اتفاق خاصی برای سرور بیفته.

موفق باشید/

• لایک 1
لینک به ارسال

اقا جیلبریک خیلییییی بی مزه شده از امکانات کم مسابقات> نمی شه شورش کرد> تعویض اسکین موش تمساح ... > بانی نداره : خب سرور بچگونه و بی مزه شده ادم اصلا حال نمی کنه همون مود قبلی عالی بود :(:(

ویرایش شده در توسط aliz
لینک به ارسال

سلام و خسته نباشید من یک درخواستvip داده بودم تو سرور جیل یک هفته س الان شما نگاه کنین همه بازیکنان یا ادمینن یا فول اگه زحمتی نیست درخواست منو انجام بدید بازیم خوبه ممنون به همگی

لینک به ارسال
سلام و خسته نباشید من یک درخواستvip داده بودم تو سرور جیل یک هفته س الان شما نگاه کنین همه بازیکنان یا ادمینن یا فول اگه زحمتی نیست درخواست منو انجام بدید بازیم خوبه ممنون به همگی

سلام

اگر خریداری کردید تیم پشتیبانی به شما پیام خواهند داد. در غیر اینصورت باید صبر کنید تا بررسی شود

لینک به ارسال
سلام

اگر خریداری کردید تیم پشتیبانی به شما پیام خواهند داد. در غیر اینصورت باید صبر کنید تا بررسی شود

ببخشید الان 3 روزه جوابم رو ندادن شما گفتید به اندازه 24 ساعت پاسخ داده می شود : الان هیچ خبری نیست

لینک به ارسال
حرف شما صحیح. تعداد درخواست ها بالاست. با این حال تمام سعی دوستان اینه در بهترین حالت ممکن جواب شما بدن

با این حال به مدیر سرور مربوطه گزارش خواهد شد

اقای امیر حیدری مشکل اینجاست که همه اکانت ها تاریخ سر رسید دارن و هیچ اکانتی نباید با ضمانت کم تر از 25 روز فعال بشه شما اینو بهتر از ما میدونید در ضمن شما قیمت اکانت ها رو دو برابر کشوندید بالا خواهشا تایمی برای پاسخ دادن بقیه بزارید

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری
  • جدید...