رفتن به مطلب
انجمن گیمینگ شادوگیمز
جستجو در
  • تنظیمات بیشتر ...
نمایش نتایجی که شامل ...
جستجو در ...

فقط سرورهای مچ برای من لَگَن..؟!

Zahed

پست های پیشنهاد شده

سلام

اون پینگی که در قسمت Latency نشون میده فیک هستش و واقعی نیست . اگر میخاید پینگ واقعیتون رو ببینید یک فایل cmd باز کنید و توش بنویسید

ping cs.shadowgames.ir

تا پینگ واقعیتون توی سرور های شادوگیمز مشخص شود . اگر در محدوده 25-45 باشه مشکلی نداره و احتمالا مشکل از fps شما هست ( برای منم اینطوری میشه ، توی سرور knife خیلی fps ام میاد پایین ) . اف پی اس رو چک کن اگر مشکلی نداشت ، با پشتیبان اینترنتت تماس بگیر و مشکل رو بازگو کن .

موفق باشید .

لینک به ارسال

fps ام 100 هستش..امشب دوباره چک کردم یکی از سرورای مچ که 6نفر توش داشتن بازی میکردن برام اوکی بود ولی یکی دیگشون که 32 نفر پر بودن نه لگ بود باز...عجیبیش اینجاست دوتا دوستامم این مشکلو دارن ینی با اینترنتهای متفاوت و لب تابای متفاوت...میتونه مشکل از ورژن کانتر باشه یا سرزمین دانلود که ازش دانلود کردیم؟چون تنها نقطه مشترکمون سرزمین دانلوده

لینک به ارسال
fps ام 100 هستش..امشب دوباره چک کردم یکی از سرورای مچ که 6نفر توش داشتن بازی میکردن برام اوکی بود ولی یکی دیگشون که 32 نفر پر بودن نه لگ بود باز...عجیبیش اینجاست دوتا دوستامم این مشکلو دارن ینی با اینترنتهای متفاوت و لب تابای متفاوت...میتونه مشکل از ورژن کانتر باشه یا سرزمین دانلود که ازش دانلود کردیم؟چون تنها نقطه مشترکمون سرزمین دانلوده

سلام و درود

دو نکته

اول اینکه شما توی پینگ گرفتن احتمالا اشتباه کردید چون باید چیزی شبیه به این نمایان میشد براتون

[ATTACH=CONFIG]174[/ATTACH]

Pinging cs.shadowgames.ir [213.108.243.163] with 32 bytes of data

و دوم اینکه ، نسخه سرزمین دانلود چون یه نسخه پرتابل هست ، ضعیفه . شاید خیلی ها مشکلی توش نداشته باشند ولی ، پیشنهاد شخصی من این هست که از یه نسخه دیگه مثل eswc که تایید شده هست استفاده کنید .

موفق باشید .

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • جدید...