رفتن به مطلب
انجمن گیمینگ شادوگیمز
جستجو در
  • تنظیمات بیشتر ...
نمایش نتایجی که شامل ...
جستجو در ...

آموزش No Scope زدن با AWP

Black_Ghost

پست های پیشنهاد شده

مفهوم No Scope :
به معنای بدون زوم کردن و سریع شلیک کردن با تفنگ دوربین دار (AWP) یا (اسنایپ) میباشد.
در واقع زمانی به یک پلیر (اسنایپر) میگن که دو خصلت رو به خوبی بلد باشه .
1- فست زدن با AWp
2-No Scope زدن با AWp.
و چند خصوصیت دیگه که افراد معمولی زیاد از پسش بی نمیان و فقط پلیر های PRo میتونن انجام بدن.
شاید دیده باشید (از ویدئو هایی از بازیکنان برتر جهان) که همیشه با چند تیر Head یا همون سر بازیکن رو میزنن.
خوب این بازیکنا محل قرار گیری سر بازیکن مقابل رو که قرار هست به زودی برسه رو هدف میگیرن و بعد از اومده شلیک وبعله هد شات ....
برای اینکار باید خیلی با بات های آفلاین تلاش کنین تا به خوبی یاد بگیرین.
خوب بریم سر اصل مطلب و آموزش بدون زوم زدن :
برای اینکار کافیه که Awp و روی 2 زوم قرار دهید و حالا محل (+) که هدف اسنایپ هست رو بر روی مانیتور با یک مداد یا قلم نرم نقطه ای قرار بدید که قابل مشاهده باشه.
خوب حالا شما اگر از دور این نقطه رو رئی بدن هدف بندازید و بشینین و شلیک کنین تیر شما یا به هدف میخوره و یا یکم بالا پایین تر , ولی در کل 80% تیر های زده شده به هدف میخورن و از فاصله نزدیک 95%.
بله به همین سادگی.موفق باشید.

• لایک 5
  • ترکیدم :) 1
لینک به ارسال
در در 8 شهریور 1399 در 16:50، علی کوچولو گفته است :

مفهوم No Scope :
به معنای بدون زوم کردن و سریع شلیک کردن با تفنگ دوربین دار (AWP) یا (اسنایپ) میباشد.
1- فست زدن با AWp
2-No Scope زدن با AWp.
و چند خصوصیت دیگه که افراد معمولی زیاد از پسش بی نمیان و فقط پلیر های PRo میتونن انجام بدن.
شاید دیده باشید (از ویدئو هایی از بازیکنان برتر جهان) که همیشه با چند تیر Head یا همون سر بازیکن رو میزنن.
خوب این بازیکنا محل قرار گیری سر بازیکن مقابل رو که قرار هست به زودی برسه رو هدف میگیرن و بعد از اومده شلیک وبعله هد شات ....
برای اینکار کافیه که Awp و روی 2 زوم قرار دهید و حالا محل (+) که هدف اسنایپ هست رو بر روی مانیتور با یک مداد یا قلم نرم نقطه ای قرار بدید که قابل مشاهده باشه.
خوب حالا شما اگر از دور این نقطه رو رئی بدن هدف بندازید و بشینین و شلیک کنین تیر شما یا به هدف میخوره و یا یکم بالا پایین تر , ولی در کل 80% تیر های زده شده به هدف میخورن و از فاصله نزدیک 95%.

این کار به درد نمیخوره مگه پلیرهای معروف دنیا این کارو میکردن😐

بهترین روش فست زدن هست که صد در صد تیرت به هدف میخوره که من بعدا روشش رو میزارم 

• خوشم نیومد 1
لینک به ارسال
در 24 دقیقه قبل، heroking گفته است :

اقای علی کوچولو اول هر پست مینویسه برای تازه کارا نه برای پلیر های معروف دنیا

اصلا برا تازه کار ها باشه این چه کاریه اصلا همه تازه پلیر بودن (نووب) که با تمرین زیاد (نه اینجور کار ها که وسط مانیتور چیز بکشی راحت بزنی) یاد گرفتن

لینک به ارسال
  • 1 month later...
در در 10 شهریور 1399 در 16:15، __GENERAL__ گفته است :

والا به درد ما پرو ها که نمیخوره 😐

در در 8 شهریور 1399 در 16:50، علی کوچولو گفته است :

مفهوم No Scope :
1- فست زدن با AWp
2-No Scope زدن با AWp.

فکر خیلی خوبیه ولی برای بهتر شلیک کردن همون فست زوم بنظر من بهتر هست.

لینک به ارسال
در 7 ساعت قبل، yavar گفته است :

فکر خیلی خوبیه ولی برای بهتر شلیک کردن همون فست زوم بنظر من بهتر هست.

باهوش نمیدونم زولا بازی کردی یا نه ولی اصل فست زدن برای کار ۹۸ چون سرعت این گان خیلی بالاست و عالیه ولی برای ای دبل چون گان سنگینه و سرعت کمی داره فست زدن زیاد کاربرد نداره ولی میشه فست زد

لینک به ارسال
در 59 دقیقه قبل، __GENERAL__ گفته است :

باهوش نمیدونم زولا بازی کردی یا نه ولی اصل فست زدن برای کار ۹۸ چون سرعت این گان خیلی بالاست و عالیه ولی برای ای دبل چون گان سنگینه و سرعت کمی داره فست زدن زیاد کاربرد نداره ولی میشه فست زد

من جسارت نکردم فقط نظر دادم

اگر ناراحت شدید ببخشید

ولی من با چیزی که راحت هستم گفتم

لینک به ارسال
در در 10 شهریور 1399 در 14:45، __GENERAL__ گفته است :

والا به درد ما پرو ها که نمیخوره 😐

در در 9 شهریور 1399 در 23:28، MAHDI HACK گفته است :

خب الان چیکار کنم😐

در در 9 شهریور 1399 در 16:07، __GENERAL__ گفته است :

عجب فکری!!!

2.6 در تاپیک ها ، اگر سوال يا نظر خاصي نداريد لطفا فقط از دکمه می پسندم استفاده کنيد. نظراتي مانند مرسی ، خوب بود ، ممنون و... شامل اسپم هستند و باعث کاهش کيفيت پست ها ميشوند.

لینک به ارسال
در 8 دقیقه قبل، aNgeL_¤f_Death# گفته است :

2.6 در تاپیک ها ، اگر سوال يا نظر خاصي نداريد لطفا فقط از دکمه می پسندم استفاده کنيد. نظراتي مانند مرسی ، خوب بود ، ممنون و... شامل اسپم هستند و باعث کاهش کيفيت پست ها ميشوند.

باید بگم ایزی طبق قانون ۲.۵

لینک به ارسال
در در 28 مهر 1399 در 14:00، __GENERAL__ گفته است :

باید بگم ایزی طبق قانون ۲.۵

ما خودمون میدونیم قوانین چی هست و طبق کدوم قانون حرف میزنیم این موضوع به شما مربوط نمیشه پس دخالت نکنید چون باهاتون برخورد و در انتها باعث میشه از انجمن محروم بشید.

در ضمن ولی نمیدونید نیاز نیست نظری بدید 2.6 هست

ویرایش شده در توسط aNgeL_¤f_Death#
لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری
  • جدید...