رفتن به مطلب
انجمن گیمینگ شادوگیمز
جستجو در
  • تنظیمات بیشتر ...
نمایش نتایجی که شامل ...
جستجو در ...

پاسخ داده شد بن شدن بی مورد

پست های پیشنهاد شده

من چند روز پیش داخل سرور نایف بودم گفتم کی کلش داره یکی گفت من من گفتم بیا کلنم از اینجور حرف ها بعد بن شدم...بعد درخواست انبن دادن انبن نشدم رفتم قوانین رو خوندم نوشته بود ipدادن سرور های دیگه حتی اگه سرور شادوگیمز باشه باعث بن شدن میشه ننوشته بود تبلیغ یه بازی دیگه تازه من بازی دیگه ای تبلیغ نکردم گفتم کی داره!!!!

لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، علی کوچولو گفته است :

من چند روز پیش داخل سرور نایف بودم گفتم کی کلش داره یکی گفت من من گفتم بیا کلنم از اینجور حرف ها بعد بن شدم...بعد درخواست انبن دادن انبن نشدم رفتم قوانین رو خوندم نوشته بود ipدادن سرور های دیگه حتی اگه سرور شادوگیمز باشه باعث بن شدن میشه ننوشته بود تبلیغ یه بازی دیگه تازه من بازی دیگه ای تبلیغ نکردم گفتم کی داره!!!!

با سلام.

اگر شکایتی دارید در بخش شکایات مطرح کنید تا برسی شود.

• ترکیدم :) 1
  • خوشم نیومد 1
لینک به ارسال

با اینکه باید در بخش شکایت مطرح نمایید ولی جواب شما را در این پست میدم. هرگونه تبلیغ و یا دعوت دیگر بازیکنان به دیگر گیم ها برای طرفین تبلیغ کننده بن دارد و ادمین بر طبق گفته خودتان شما را به درستی بن داده . تشکر

ویرایش شده در توسط aAa:Al!R3zA
لینک به ارسال
در در 6 شهریور 1399 در 17:25، علی کوچولو گفته است :

سلام، شما وقتی برای بار پنجم در خواست آنبن دادید بنده شما رو آنبن کردم و ضمناً ادمین من تشخیصش کاملا درست بوده

داخل آخرین در خواست آنبنی تون هم ذکر کردم که این دفعه نادیده گرفته اما از دفعه بعد شرایطتون برای آنبن شدن بسیار سخت تر خواهد شد.

موفق باشید.

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری
  • جدید...