رد کردن لینک ها

دانلود بازی کانتر 1.6 آنلاین – آپدیت 2018 + سرورهای ایرانی – Counter Stricke

دانلود بازی کانتر 1.6 آنلاین – آپدیت 2018 + سرورهای ایرانی – Counter Stricke

 

دانلود بازی کانتر آنلاین – از قدیم و الایام در ایران بازی کانتر جزو پر طرفدار ترین بازی ها بوده. تا حدی که خود بنده آن روز ها در زمان بچگی و در ایام فراقت، در خانه و در گیم نت بهمراه دوستان مشغول به بازی میشدیم!

اما خب! دنیا روزانه در حال پیشرفت است… و کانتر 1.6 آفلاین و شبکه ای این روزها تبدیل به کانتر آنلاین شده! بله دیگر لازم نیست با ربات بازی کنید و یا با تعداد کم تنها در گیمنت مشغول به بازی بمانید. تنها کانفیست نسخه ای که در آخر مطلب لینک داده میشود را دانلود کنید و با هزاران نفر به بازی بپردازید.

آپدیت 24 تیر 97 :

– سرورهای جدید در بازی اضافه شد.
– مپ های جدید داخل بازی اضافه شد شد.
– نسخه جدید آنتی چیت sXe Injected منتشر شد (نسخه 17.2)

در ادامه مطلب میتوانید تصاویری از این نسخه را مشاهده کنید. و در صورت تمایل آن را به صورت رایگان دانلود نمایید.

توضیحاتی مربوط به سرور های کانتر 1.6 آنلاین ایرانی شادو گیمز

کانتر 1.6 آنلاین این روز ها با آن کانتر آفلاین معمولی تفاوت های بسیاری کرده. البته همه هنوز به مپ Dust 2 علاقمند هستند اما در هر سرور کانتر ایرانی شادو گیمز که بازی میکنید با یک ویژگی منحصر به فرد آشنا میشوید.

سرور پابلیک! این یکی از سرورهای کانتر یست که تقریبا شبیه به همان چیزیست که در خانه بازی میکردید اما تفاوت هایی نیز دارد. همانند گان های رایگان در ابتدای بازی، متفاوت بودن اسکین و طرح اسلحه ها و… با دانلود کانتر آنلاین با این سرور آشنا شوید.

سرور مچ! این سرور کانتر دقیقا شبیه به کانتر های زمان قدیم است. دقیقا شبیه به گیم نت و کانتری که شما با آن بازی میکردید. با این تفاوت که با دانلود بازی کانتر آنلاین در این سرور قادر خواهید بود با هم تیمی های خود صحبت کنید! کار تیمی در اینجا بسیار مهم است. افراد با وجود امکان رد و بدل صدا و حرف زدن در سرور کانتر با هم تیمی های خودشان میتوانند به شکست تیم مقابل بپردازند.

سرور awp! در نگاه اول این سرور بسیار ساده بنظر میرسد. اما چالشی که در این سرور در انتظار شماست فراتر از چیزیست که بتوانید تصور کنید. یک اسنایپ بصورت خود کار به دست شما سپرده میشود و سپس در یک نقشه با پلیرهای زیاد رها میشوید. این مود سرور ایرانی ما که aim awp نام دارد به دقت و سرعت عمل بالایی نیاز دارد. زمانی که در سرور با کسی روبرو میشوید فقط یک گلوله نشان گر سرنوشت شما در راند خواهد بود. هرکس که زودتر به طرف مقابل شلیک کند فعلا آسیبی نمیبیند و فرد را کشته است. البته به شرطی که از پشت سر نایف نشود! تجربه دلنشین این سرور به آسانی یک کلیک و دانلود بازی کانتر 1.6 آنلاین .

سرور گان گیم! چالشی جالب! شما در مپی وارد خواهید شد با موانع زیاد و بازیکنان زیاد! با یک کلت کوچک! شما قادر به خرید اسلحه نیستید. هربار که کسی را بکشید تفنگ شما ارتقا پیدا خواهد کرد. هربار که با Knife کشته شوید نیز تفنگتان نزول خواهد کرد. به ترتیب تمامی کلت ها را پشت سر میگذارید، سپس به شات گان ها میرسید، تفنگ های رگبار کوچک، SMG ها و در آخر اسنایپ ها و صد تیر! در آخر به شما یک چاغو داده خواهد شد. اگر توانستید با چاغو کسی را بزنید شما برنده مسابقه خواهید بود! هرکس که زودتر به چاغو دست پیدا کند و بتواند با آن کسی را بکشد برنده میشود، اسمش در سرور برای تمامی بازیکنان به نمایش در می آید. و سپس همه بازیکنان به نقشه دیگری انتقال داده خواهند شد. یکبار کانتر 1.6 آنلاین را دانلود کنید تا خودتان تجربه کنید.

سرور زامبی Run: در این سرور همه آدم هستند D: و همگی هم تیمی یکدیگر هستند. با دانلود کانتر آنلاین و مراجعه به این سرور، در ابتدای راند هرکس به سمتی خواهد رفت. یک نفر سوار قایق میشود. دیگری سوار تلکابین، دیگری از راه آبی شنا میکند، و اشخاص دیگر هم ترجیح میدهند پیاده بدوند و پشت سر خود موانع ایجاد کنند. در این هنگام شخصی تبدیل به زامبی خواهد شد! هدف بازیکنان رسیدن به هلکوپتر و فرار کردن از دست زامبی ها و کشتن آن ها توسط هلکوپتر است. وظیفه زامبی استفاده از قابلیت های زامبی ها و رسیدن به بازیکنان و تبدیل کردن آن ها به زامبی است! زمانی که همه بازیکنان زامبی شوند! زامبی ها برنده خواهند بود. بازیکنان در سرور میتوانند از گان های جدید و تازه نسبت به گان های خود کانتر استفاده کنند و زامبی ها نیز قابلیت های شگفت انگیزی خواهند داشت که به راحتی میتوانید با وارد شدن در سرور به آن ها پی ببرید.

سرور زامبی Base Builder: این نیز یک سرور زامبیست! با این تفاوت که یک تیم زامبی هستند و تیم دیگر آدم! تیم زامبی به مدت 2 دقیقه در زندان محبوس هستند. دیگر از فرار کردن خبری نیست! بازیکنان باید دست به کار شوند و با آیتم هایی که داخل مپ افتاده اقدام به ساختن خانه و یا پل و تله کنند. بعد از 2 دقیقه زامبی ها آزاد میشوند. اکنون زمان مبارزه فرا میرسد. بازیکنان باید زامبی ها را نابود کنند. و زامبی ها نیز باید با قابلیت هایی که دارند همانند غیب شدن، فریز کردن، پرتاب اجسام، آتش زدن، پرواز کردن و… آدم هارا از بین ببرند. تنها با دانلود کانتر 1.6 آنلاین میتوانید تجربه و لذت واقعی این سرور را بدست بگیرید.

سرور نایف! در این سرور کانتر ما شما فقط یک چاغو در دست دارید! نه تنها شما بلکه همه بازیکنان. باید با چاغو با همدیگر بجنگید و پیروز شوید. موانع و اجسام و سرعت دهنده هایی نیز در نقشه تعبیه شده اند. همچنین میتوانید از جاهای مرتفع بپرید و چتر نجات خود را باز کنید و همانطور که به پایین میروید با سرعت زیاد بازیکنان دیگر را نایف کنید. این سرور از جمله سرورهای آنلاین بازی کانتر 1.6 است که تنها به آسانی دانلود بازی کانتر آنلاین قابل دسترس میباشد.

سرور جیل بریک! از اسم آن پیداست! این یک سرور کانتر با مود فرار از زندان است. با دانلود بازی کانتر آنلاین وارد جنگ فرار از زندان شوید! همه بازیکنان این بار زندانی هستند. و به ازای هر 3 نفر زندانی یک نفر زندان بان! یعنی درصورتی که 18 زندانی داشته باشیم، 6 زندان بان داریم. که خب تعداد زندان بان ها کم است. زندان بان ها کنترل زندان را در اختیار دارند. در های زندان را باز میکنند، زندانی هارا میچینند و به آن ها دستور میدهند. وظیفه آن ها کنترل زندانی هاست. آن ها اسلحه دارند و درصورتیکه زندانی به حرف آن ها گوش ندهد کشته خواهد شد. زندان بان باید در سرور کانتر جیلبریک، پلیر هارا در زمان استراحتشان به بیرون از زندان هدایت کند. جایی که امکانات بازی زیادی فراهم است. هربار در هر بازی یک زندانی بازنده کشته خواهد شد، تا حدی که یک نفر باقی میماند. در آن زمان آن یک نفر میتواند به انجام دوئل و یا مسابقاتی به انتخاب خودش از طریق منویی که در اختیارش قرار داده میشود با زندان بان ها بازی کند و آن هارا بکشد. تنها این نیست! زندانی ها میتوانند با کمک یکدیگر دست به شورش زده و زندان بان ها را بکشند. در جاهایی از نقشه گان های مخفی وجود دارد. درصورتی که زندانی ها مسلح شوند میتوانند با کمک یکدیگر در مکان مناسبی حساب پلیس هارا برسند. هیجانی دیگر توسط دانلود کانتر 1.6 آنلاین و لذت بازی در سرور آنلاین کانتر 1.6

سرور دث مچ و کپچر فلگ! در این سرور همگی به اسلحه مجهز هستند. هربار که کسی بمیرد 2 ثانیه بعد زنده خواهد شد. در پایگاه هر تیم پرچمی وجود دارد. بازیکنان و هم تیمی ها باید بتوانند با کمک یکدیگر پرچم را از پایگاه تیم حریف بربایند و به مقر خود ببرند. این سرور ایرانی کانتر بسیار چالش بر انگیز بوده و از هیجان و استرس بالایی برخوردار است. به باکس دانلود کانتر آنلاین مراجعه کنید تا به این سرور دست یابید.

سرور ایونت! این سرور کاملا خالی است! بدلیل اینکه سرور های کانتر ما تماما دارای پلیر میباشد درصورتی که بخواهید بصورت تک به تک با دوستانتان بازی کنید میتوانید از سرور Event استفاده کنید که آیپی در ادامه قرار داده خواهد شد. این سرور نیز بعد از دانلود کانتر آنلاین ، قابل استفاده است…

 

توجه: اگر برای اجرای بازی یا ورود به سرورها با مشکل مواجه هستید، ابتدا نسخه قبلی را از کامپیوتر خود پاک کنید. سپس نسخه جدید را از همین صفحه دانلود کنید و به راحتی وارد سرورهای آنلاین کانتر شوید.

 

 

لیست سرورهای ایرانی کانتر 1.6 شادو گیمز :

 

SarzaminDownload | Public 1
cs.shadowgames.ir:27015

SarzaminDownload | Public 2
cs.shadowgames.ir::27016

SarzaminDownload | Public 3
cs.shadowgames.ir::27017

SarzaminDownload | Match [Top Player]
cs.shadowgames.ir::27018

SarzaminDownload | Match Rivalry
cs.shadowgames.ir::27019

SarzaminDownload | GunGame
cs.shadowgames.ir::27020

SarzaminDownload | AimAwp Server
cs.shadowgames.ir::27021

SarzaminDownload | AimAwp [Top Player]
cs.shadowgames.ir::27004

SarzaminDownload | JailBreak
cs.shadowgames.ir::27022

SarzaminDownload | DeathRun
cs.shadowgames.ir::27023

SarzaminDownload | Zombie [Run]
cs.shadowgames.ir:27024

SarzaminDownload | Event
cs.shadowgames.ir::27025

SarzaminDownload | Knife Server[DM]
cs.shadowgames.ir::27026

SarzaminDownload | Cs Go Match
cs.shadowgames.ir::27027

SarzaminDownload | Zombie Base Builder
cs.shadowgames.ir::27028

SarzaminDownload | FootBall
cs.shadowgames.ir::27029

SarzaminDownload | DeathMatch
cs.shadowgames.ir::27030

SarzaminDownload | Paintball
cs.shadowgames.ir::27031

 

سرور تیم اسپیک برای گفتگو بین کاربران: ShadowGames.info

 

برای اضافه کردن سرور، روی Find Servers کلیک کنید و به زبانه Favorites بروید.

سپس دکمه Add Server را بزنید و آدرس سرور را وارد کنید. مثلا cs.shadowgames.ir:27018

 

برای دریافت آخرین اخبار و وضعیت سرور ها و شرایط دریافت ادمینی و… به کانال زیر مراجعه کنید:
ShadowGames@

برای ارتباط با مدیریت سرور با ID زیر در تماس باشید:
ShadowReza@

به دلیل ازدیاد پیام های تلگرامی و عدم توانایی برای پاسخگویی بموقع، لطفا: گزارش مشکلات و حل آن ها، ارتباط با مدیران سرورها، انتقادات، پیشنهادات، شکایات و درخواست آنبن تنها از طریق انجمن با لینک زیر پیگیری شود:
ShadowGames.ir/forum

لازم به ذکر است در صورتی که در سرور کانتر جزو نفرات برتر و رنک 1 تا 5 شوید. به شما ادمینی رایگان داده خواهد شد. به اینصورت که زمانی که وارد سرور میشوید در چت بنویسید /top5 ، آن گاه باید اسم شما در نفرات 1 تا 5 باشد. در آن صورت میتوانید برای ادمینی مراجعه کنید.

خرید سرور کانتر 1.6 آنلاین :

آیا شما نیز دوست دارید برای خود یک سرور کانتر 1.6 آنلاین داشته باشید؟ سروری که مدیریت آن بر عهده خودتان باشد و همه کار ها را خودتان انجام دهید! جایی که در آن ادمین اضافه کنید. ادمین کانتر بفروشید. کانال تلگرامی مخصوص به سرورهای خودتان را ایجاد کنید، گروه ایجاد کنید. دوستان خود را بیاورید. برای سرور خودت تبلیغات کنید بازیکن جذب کنید و به رقابت با سایر بازیکنان بپردازید.

یا شاید دوست دارید که سروری داشته باشید فقط برای خود و دوستانتان؟ این نیز کار آسانیست میتوانید بر روی سرور پسورد ایجاد کنید و بصورت شخصی با دوستانتان از آن استفاده کنید.

در نظر داشته باشید سروری که توسط شما خریداری میشود در لیست وضعیت سرورهای کانتر سایت شادو گیمز به آدرس زیر خواهند رفت:

مشاهده وضعیت سرور های ایرانی کانتر آنلاین شادو گیمز

تمام مود سرور هایی که در بالای مطلب توضیح داده شد در شادو گیمز قابل فروش میباشند و شما میتوانید با مراجعه به لینک زیر سرور مورد نظر خود را خرید کنید:

خرید سرور کانتر 1.6 آنلاین

 

اطلاعاتی در مورد نسخه بازی کانتر 1.6 آنلاین با سرورهای ایرانی:

این نسخه بازی کانتر آنلاین که در اختیار شما قرار گرفته شده است تست شده و ساخته شده توسط سرزمین دانلود میباشد و باهمکاری شادو گیمز سرورهای آنلاین آن ساخته شد.

 

با توجه به استقبال کاربران از نسخه ویژه کانتر ۱.۶ سرزمین دانلود، و به دلیل از کار افتادن برخی از سرورهای نسخه قبلی، تصمیم گرفتیم یک نسخه جدید از بازی کانتر ۱.۶ را منتشر کنیم.

این نسخه به صورت پیش فرض دارای تعداد زیادی سرور فعال با بازیکنان ایرانی است. تنها کافیست سرور مورد نظر خود را انتخاب و وارد آن شوید!

 

اطلاعاتی در مورد بازی کانتر:

بازی کانتر آنلاینی که در اختیار شما قرار داده شده رایگان و کرک شده است. همچنین این نسخه دقیقا همانند نسخه اورجینال میباشد. درصورتی که از نسخه های ادیت شده استفاده میکنید آن ها را حذف کنید. این نسخه بسیار سبک است و باعث کاهش پینگ و در نتیجه افزایش سرعت بازی شما خواهد شد.

 

نسخه ای که در این مطلب ارائه شده است، نگارش ویژه سرزمین دانلود از بازی Counter Strike 1.6 میباشد. که تعدادی سرور رایگان ایرانی هم در آن اضافه شده است. به این ترتیب برای بازی آنلاین نیازی به جستجو برای پیدا کردن سرور ندارید. فقط کافیست وارد یکی از سرورهایی که به صورت پیش فرض در بازی قرار داده شده است بشوید و با سایر بازیکنان ایرانی بازی کنید!

 

نظرات شما برای ما بسیار با ارزش است. برای کمک به عملکرد بهتر حتما نظر بگذارید!

 


دانلود Counter Strike 1.6 (حجم ۲۸۹ مگابایت)

ورود به صفحه دانلود نرم افزار sXe Injected 17.2 (مورد نیاز برای اتصال به سرورها)


 

نظرات

 1. دانلود sxe 17.2 – شادو گیمز
  پیوند یکتا
 2. دانلود sxe 17.2 | شادو گیمز
  پیوند یکتا
 3. ارسال نظر

  سلام تشکر میکنم از بازی عالیه کانتر…..همه چی عالی . سرعت سرورا عالی…..ولی ولی یه گله دارم.یه سایت به این معتبری حداقل ادمین هایی برای سرور انتخاب میکرد که از روی سلیقه شخصی کیک نکنن…الان دوتا سرور کیک کردن اصلا وارد نمیشه میگه بن شدین……دلیلشم بد بازی کردن تو یه دست بود….یه جا دیگه هم یارو سر بمب زدمش میگه چرا زدی !!!!!!!!!!!!!
  این درسته واقعاااا؟؟؟؟؟؟؟سرگرمی ما رو چند نفر به باد بدن
  به ایدی ادمین سرور هم shadowreza پیام دادم ولی جوابی نیومد
  خواهشا رسیدگی کنین

  پیوند یکتا
  1. ارسال نظر

   سلام افشین جان! خواهش میکنم وظیفست اگر مشکلی هم هست به بزرگی خودتون ببخشید.
   شما به آیدی بنده هم سر زدید. یادم نمیاد. اما اونجا هم باید گفته باشم که درصورت بن شدن به انجمن مراجعه کنید چون درخواست آنبن داخل انجمن هست.
   و اگر اینکار رو میکردید با ادمین خطاکار هم برخورد میشد.
   درصورت تمایل از لینک زیر استفاده کنید و درخواست آنبنتون رو از طریق انجمن پیگیری کنید:
   https://shadowgames.ir/forum/application-forms.php?appid=4

   پیوند یکتا
 4. ارسال نظر

  سلام چرا اول بازی که میرم توش کد میخواد من کدش رو از کجا بیارم؟؟؟ کد میگه رو سیدی نوشته خوب من از اینجا دانلود کردم سیدیشو ندارم که کدش رو بگید..

  پیوند یکتا
  1. ارسال نظر

   سلام. داخل سایت توضیح داده شده که فایل Cd Key داخل فایل دانلودی قرار داده شده. از اون استفاده کنید و کد رو داخلش بردارید و داخل کانتر وارد کنید.

   پیوند یکتا
 5. ارسال نظر

  سلام چرا گاهی اوقات میرم توی بازی این ارور میاد:
  Half-life Launcher has stopped working
  و از بازی خارج میشه

  پیوند یکتا
    1. ارسال نظر

     منظور، نوع ویندوز نیست. منظور فایل های ویندوز هست. بعضی اوقات پیش میاد که شما ویندوز نصب میکنید و این اتفاقات رخ میده. دلیل مشخصی هم نداره و معمولا با دوباره نصب کردن ویندوز حل میشه.
     درایور کارت گرافیکتون رو هم میتونید آپدیت کنید شاید مشکلتون رفع شد

     پیوند یکتا
 6. ارسال نظر

  با سلام.من این بازی رو 3بار دانلود کردم ولی هی وسطاش وایساد و کامل دانلود نشد.لطفا یه کاری در مورد این موضوع کنید.
  با تشکر.

  پیوند یکتا
 7. ارسال نظر

  سلام. مدتیه بعد از چند دقیقه از بازی خارج میشه و نوت پد باز میشه. راه های مختلفی رو امتحان ردم مثل حذف بازی و sxe و نصب مجدد یا پاک کردن کوکی های بازی اما باز هم همین مشکل وجود داره. چیکار کنم؟

  پیوند یکتا
  1. ارسال نظر

   سلام محمدجان. ویندوز شما 8 و یا 8.1 هست؟
   پیشنهاد میکنم برای دریافت پاسخ بهتر به انجمن شادو گیمز مراجعه کنید.

   پیوند یکتا
 8. ارسال نظر

  سلام
  من تو بازی بودم که بیرون اوفتادم الان دیگه سرورها رو نمیاره برام نتم هم داره کار میکنه پر سرعتم هستم مشکل چیه؟

  پیوند یکتا
  1. ارسال نظر

   سلام. بدلیل این هست که توی تنظیمات گرافیک بازی، گرافیک رو روی Software تنظیم کردید. باید روی OpenGl تنظیم باشه.
   و رنگ بندی هم 32 بیت باشه.

   پیوند یکتا
 9. ارسال نظر

  سلام چرا وقتی وارد بعضی سرور ها مثل جیلبرک زامبی و اسنایپ میشم بعد از دانلود مپ میگه مپ شما با سرور فرق داره و بعضی مواقع بیرون هم میندازه از بازی راه های مختلفی مثل حذف بازی و انتی چت و دانلود مپ از گووگل را هم امتحان کردم ولی باز هم همون پیام اومد ویندوز من سون 32 بیت هست هینترنتمم قویه با تشکر

  پیوند یکتا
  1. ارسال نظر

   سلام و درود خدمت شما.
   مپی که شما دارید با مپ سرور فرق داره. باید برید آدرسی که داخل ارور میده رو از داخل فایل کانترتون پیدا کنین و فایلش رو پاک کنین و اجازه بدین که خود سرور فایل جدید رو دانلود کنه.

   پیوند یکتا
 10. ارسال نظر

  سلام رضا جان خدا قوت
  من 2 ساله که نسخه سرزمین دانلود رو بازی میکنم اما چند وقته که به نظرم اوضاع خیلی خراب شده که حالا میگم در آخر لطفا رسیدگی کنین
  تا جایی اعصابم خورد شد که میخواستم یه نسخه دیگه دان کنم
  مشکلات:
  1- سرور ها خیلی لگ شدن و پینگ بازیکنا زیر 100 به زور میاد که این لگ شیرینی بازی رو از بین میبره
  2- ادمین های نامناسب و غیر فعال ( البته بعضیاشون یه سری از ادمینا خیلی هم گلن 😀 ) ادمینا یا نیستن یا وقتی هستن آشنا بازی در میارن یا به مشکلات رسیدگی نمیکنن ( مخصوصا تو جیل )
  3- دو سه روز پیش رفتم سرور جیل دیدم نوشته the server has anti attaked یه همچین چیزی بود که کانفینگ های سرور از بین رفته بود
  4- کرش خوردن سرور ها به دلیل پینگ خیلی بالا حالا بعضی وقتا همون موقع درست میشه ولی بعضی وقتا چند ساعت خرابه سرور
  5- این مورد مربوط به مورد دو عه و مسأله ایه که واسه خودم پیش اومده : بد ترین چیز اینه که بری سرور جیل و ادمین نباشه و 3 تا نوب که هیچی حالیشون نیست و میکروفون ندارن رفتن سی تی و همه رو میزنن یا یه ادمین نوب که اونم هیچی بلد نیست قانون از خودش در میاره یا بهش میگی الکی منو زدن رسیدگی نمیکنن
  .
  آره خلاصه اینا رو به شما گفتم که بر طرفشون کنید چون دوستون داشتم اگه ناراضی بودم از همون اول نسخه دیگه ای دان و بازی میکردم
  موفق و مؤید باشید 🙂

  پیوند یکتا
  1. ارسال نظر

   سلام مهدی جان ممنون از شما.
   مشکل یک حل شده حدود 1 هفته پیش.
   مشکل 2 درحال رسیدگی هست ممنون از نظرتون.
   موضوع 3 درواقع مشکل نیست و یک قابلیت هست که دیگه چیتر نمیتونه بیاد داخل سرور.
   مشکل 4 حل شده.
   مشکل 5 هم مدیریت سرور داره عوض میشه و بزودی ادمین اضافه میشه.
   ممنون از شما.

   پیوند یکتا
   1. ارسال نظر

    ممنونم رضا جان به خاطر اهمیت و توجه شما فقط یه چیزی الان رفتم تو بازی دیدم تو هیچ سروری نمیشه رفت حالا فردا هم امتحان میکنم ببینم چی میشه؟
    اینکه سرور اضافه میکنییید خیلی عالیه ولی اگه رسیدگی بشه عالی تر ممنون از شما

    پیوند یکتا
 11. ارسال نظر

  سلام خسته نباشید چرا من وقتی میزنم فایند سرور هیچ سروری برام نمیاره ؟ فقط یکسری سرور هست توی قسمت فیوریت که اونا هم مینویسه cannot continue مشکل کجاس ؟

  پیوند یکتا
  1. ارسال نظر

   سلام مبین جان سلامت باشید.
   سرورهایی که میتونید بهشون وصل بشید فقط همون هایی هستند که داخل فیوریت قرار داده شده اند. چون دارید از کانتر کرکی استفاده میکنید و فقط میتونید وارد سرورهای کرکی ما بشید.
   مشکل cannot continue رو ترجیحا با ارسال عکس از متن، به انجمن شادو گیمز با نشانی: ShadowGames.ir/forum ارسال کنید.
   اما درکل احتمال هست که از اینترنت شما باشه. میتونید یک اینترنت دیگه تست کنید. بلفرض با اینترنت همراه.

   پیوند یکتا
 12. ارسال نظر

  سلام.
  خسته نباشید.
  ممنون از تمام کارهایی که روی سرور ها انجام دادید.
  یک مشکلی دارم.
  قبلا وقتی وارد سرور می شدم.
  پینگم ۳۰ بود. حالا شده بین ۵۰ و ۷۰۰
  تست از اینترنتم گرفتم خوب بوده ولی داخل بازی بده.
  کمکم کنید.

  پیوند یکتا
  1. ارسال نظر

   سلام. سلامت باشید. خواهش میکنم.
   داخل Run این کد رو بنویسید:
   ping cs.shadowgames.ir:27015 -t

   ببینید چه پینگی براتون میزنه اطلاع بدید.

   پیوند یکتا
 13. ارسال نظر

  سلام خیلی ممنون از بازی همه چیز خوبه ولی صفحه بازی کامل نیست حتی رزولیشنش هم اخری گذاشتم بازم کامل نیست صفحه بازی چیکار کنم راهنمایی کنید ویندوز7

  پیوند یکتا
  1. ارسال نظر

   سلام خواهش میکنم. محمدجان برای فول اسکرین کرده صفحه باید از طریق بازی برید داخل منوی Option، سپس Video و بعد از اون گزینه Windowed رو بردارید یه همچین گزینه ای هست.

   پیوند یکتا
 14. ارسال نظر

  سلام خسته نباشین من وقتی وترد بازی میشم یک cd key 16 رقمی ازم میخاد میتونید کمکم کنید

  پیوند یکتا
  1. ارسال نظر

   اگر درخواست سریال کرد، سریال مورد نیاز بازی در فایل SeriaL موجود هست. از اون استفاده کنید:

   CD key : 5RP2E-EPH3K-BR3LG-KMGTE-FN8PY

   پیوند یکتا
 15. ارسال نظر

  سلام من تا وارد شدن ب بازی مشکلی ندارم ولی وقای میخوام ب ی سرور وصل بشم کانکت رو میزنم میگه could not connect server

  پیوند یکتا
  1. ارسال نظر

   سلام. مهدی جان آیپی های جدید داده شدند داخل سایت.
   اگر براتون کار ندادن گوگل سرچ کنید اموزش ریست کردن dns

   پیوند یکتا
 16. ارسال نظر

  ببخشید ولی برای من کانتر در روز از یک ساعتی تمام سرور ها قطع میشه و من میخواستم بدونم چرا؟

  پیوند یکتا
  1. ارسال نظر

   قطع نمیشه دوست عزیز احتمالا ارائه دهنده خدمات اینترنتی شما این مشکل رو داره و مسیر رو قطع میکنه. باهاشون تماس بگیرید.

   پیوند یکتا
 17. ارسال نظر

  سلام راستی میشه یگید چور لگ یازی رو کمتر کنم سرعت اینترنتم 16 مگ های وب هست هر کاری می کنم نمیشه یارو با ak-47 هد شاتم می کنه بگید لطفا

  پیوند یکتا
  1. ارسال نظر

   سلام. لگ بودن و بالا بودن پینگ ارتباطی به سرعت اینترنت ندارد شما باید پینگ مناسب داشته باشید.

   پیوند یکتا
 18. ارسال نظر

  سلام ممنون بابت زحماتتون . از کجا میشه صحبت کرد با هم تیمی ها ؟ آیا این امکان وجود داره ؟

  پیوند یکتا
  1. ارسال نظر

   سلام خواهش میکنم وظیفه هست. بله که این امکان وجود دارد! توسط نرم افزار تیم اسپیک.

   پیوند یکتا
 19. ارسال نظر

  ترو قرهن کمکم کنیددددد من تو بازی بودم داشتم بازی میکردم یک دفعه نتم قطع شد بعد از بازی خارج شدمو نتمو وصل کردم دوباره رفتم تو بازی بعد الان جلو سرورا میزنه … not resp الان باید چیکار کنم خیلی ناراحتم ip سرورارم دوباره زدم ولی نشد

  پیوند یکتا
 20. ارسال نظر

  سلام ،من دانلود کردم به سرور که وصل میشم صفحه سیاهه و محیط بازی و نشون نمیده ولی وارد سرور های آنلاین میشه فقط صفحه سیاهه چ کنم

  پیوند یکتا
  1. ارسال نظر

   سلام خدمت شما.
   باید برید توی صفحه اصلی بازی، منوی Option، تب Video، بعد از اون color بازی رو به 32 بیت، و سایر تنظیمات رو به اینصورت اعمال کنید:
   widescreen
   OpenGl
   رزولوشن رو هم روی آخر ست کنید.
   درست میشه موفق باشید.

   پیوند یکتا
 21. ارسال نظر

  وای واقعا ممنون درست شد گرچه خودمم همین فکرو کردم ولی اخه همیشه نته ما روشنه واقعا ممنون درست شد
  راستی سرور چی چی بود DEF RUN وقتی واردش میشم از بازی خارج میشه بقیه دوستامم همین مشکلو دارن

  پیوند یکتا
 22. ارسال نظر

  سلام من میخوام تو سرور جبیل برم اما وقتی میخواد LODNG بشه میزنه ERORR FULL SERVER چی کار کنم
  زامبی RAN هم 2 روز میخواد LODANG بشه اینترنتم هم پر سرعت و قوی.
  راستی ادمینی ها و VIP ها هم ارزون میدین 2 سه روز دیگه شاید ADMIN بخرم
  خداحاظ.

  پیوند یکتا
  1. ارسال نظر

   سلام. مشکل Full Server به علت پر بودن سرور هست باید صبر کنید یک بازیکن بیاد بیرون تا شما برید بجاش.
   زامبی ران هم اوکی شد ممنون.

   پیوند یکتا
 23. ارسال نظر

  سلام رضا جان من الان حدود 1.5 تو مچ ریوالی و تاپ بازی میکنم ازت میخوام به درخواست ادمینی منم توجه کنی با سپاس فراوان از شما داداش عزیز و تمامی پرسنل شادو

  پیوند یکتا
 24. ارسال نظر

  اقا من کانتر ذو تازه دانلود کذدم وقتی میخوام برم سرور ارور میده مینویسه could not connected to server

  پیوند یکتا
  1. ارسال نظر

   سلام به شما. آیپی ها تغییر کرده از ایپی های جدید استفاده کنید.
   داخل وضعیت سرورهای سایت مشخص هست که سرورها روشن هستند. ایپی هم داخلشون هست.

   پیوند یکتا
  1. ارسال نظر

   جواد جان کانال @ShadowGames رو دنبال کنید درصورتی که قطعی پیش آمده باشه قبلش خبر میدیم.

   پیوند یکتا
 25. ارسال نظر

  سلام من حدود یک سال تو کامپیوترم بازی کردم و رنکم بالا بود جزو نفرات اول بودم حالا که کامپیوترم رو عوض کردم چجوری تغییر اکانت بدم یا رنکمو برگردونم؟ ممنون میشم جواب بدید

  پیوند یکتا
  1. ارسال نظر

   سلام بر شما آقا سعید.
   راهی وجود نداره چون استیم آیدی شما تغییر کرده.
   باید دوباره سعی کنید.

   پیوند یکتا
 26. ارسال نظر

  سلام چرا سرور ها عوض شده
  سرور های *** هستن و سرور های قدیمی حذف شده
  چرا اینطور شد؟
  بازم مث قبل میشع؟

  پیوند یکتا
 27. ارسال نظر

  سلام چرا تو هیچکدوم از سرورا نمیتونن برم تا اخراش دار بارگیری میگیره سرور میندازه بیرون نوشته دیسکانتک . راهنمایی کنین مرسی

  پیوند یکتا
  1. ارسال نظر

   سلام به احتمال زیاد در هنگام انتقال سرورها بوده. مشکل رفع شده مجددا بررسی کنید.

   پیوند یکتا
 28. ارسال نظر

  سلام خسته نباشید
  چند وقتی یه مشکل پیدا کردم هر موقع میرم تو
  یه مپی از کل بازی میپره بیرون
  بعضی اوقات کار نیده ولی اکثرا این مشکلو داره
  باید جیکار کنم؟

  پیوند یکتا
 29. ارسال نظر

  سلام منو از تو کانتر بن دادن باید پولشو پرداخت کنم یا بعد از یک ماه از روی بنی برداشته میشم

  پیوند یکتا
 30. ارسال نظر

  سلام من مدتی هست تو سرور جیل بریک بازی میکنم ولی یک ادمین منو الکی کیک کرد حالا دیگه نمیتونم بازی کنم لطفا کمکم کنید ادمین هارو هم عوض کنید

  پیوند یکتا
 31. ارسال نظر

  سلام و خسته نباشی
  من وقتی بازی رو اجرا میکنم ارور رزولیشن میده با اینکه رزولیشن رو با ارور یکی میکنم باز هم این ارور رو میده و گزینه های بازی نمایش داده نمیشه واسم ممنون میشم کمک کنید

  پیوند یکتا

به گفتگو بپیوندید