رفتن به مطلب
انجمن گیمینگ شادوگیمز
جستجو در
  • تنظیمات بیشتر ...
نمایش نتایجی که شامل ...
جستجو در ...

آنبن نشد پیگیری بن DeXTeR~! در تاریخ دقیق یادم نیست ولی تقریبا 1/5 ماهی میشه

1_DeXTeR

پست های پیشنهاد شده

• نام شما در سرور
    DeXTeR~!
  • آیپی شما
    2.147.3.230
  • توسط چه کسی بن شده اید؟
    نمیدونم ..ولی فکر کنم اون یارو EDEN
  • تاریخ بن
    دقیق یادم نیست ولی تقریبا 1/5 ماهی میشه
  • دلیل بن
    فحاشی من به یک ادمین
  • توضیحات اضافی
    سلام ..من تو تاپ پلیر بودم (اون سرور که EDEN اونرشه..نمیدونم ریوالری یا تاپ) ...قضیه ازونجا شروع میشه ک من تو سرور بودم و این ادمین بیشرف (master chiefe ی همچین چیزی) هم بود .. من هر راند با دیگل پلی میدادم و چن بار یبار تک هدشو میزدم ..ازونجا که ادم بی صطح و نوبیه منو اسلپ میده و نمیزاره بازی کنم..ولی بیشرف نمیدونه سی اس استیمم .. خلاصه این مارو هی اسلپ میده تا یهو فشاری میشم و بهش ی فشی میدم (فک کنم گفتم حروم زاده چرا اسلپپ میدی) چون میگفتم نده باز کارشو ادامه میداد ..منم فشار صگی خوردم و رفتم تی اس و بدترین فشارو بهش دادم (شدت فشارم خیلی زیاد بود) ..بالاخره الان 1/5 ماهی شده و دیگه باید آنبن شم و ازین ادمین بیشرف فشاری هم شکایت دارم .
  • ترکیدم :) 1
لینک به ارسال
در 5 ساعت قبل، 1_DeXTeR گفته است :
  • نام شما در سرور
    DeXTeR~!
  • آیپی شما
    2.147.3.230
  • توسط چه کسی بن شده اید؟
    نمیدونم ..ولی فکر کنم اون یارو EDEN
  • تاریخ بن
    دقیق یادم نیست ولی تقریبا 1/5 ماهی میشه
  • دلیل بن
    فحاشی من به یک ادمین
  • توضیحات اضافی
    سلام ..من تو تاپ پلیر بودم (اون سرور که EDEN اونرشه..نمیدونم ریوالری یا تاپ) ...قضیه ازونجا شروع میشه ک من تو سرور بودم و این ادمین بیشرف (master chiefe ی همچین چیزی) هم بود .. من هر راند با دیگل پلی میدادم و چن بار یبار تک هدشو میزدم ..ازونجا که ادم بی صطح و نوبیه منو اسلپ میده و نمیزاره بازی کنم..ولی *****نمیدونه سی اس استیمم .. خلاصه این مارو هی اسلپ میده تا یهو فشاری میشم و بهش ی فشی میدم (فک کنم گفتم **** چرا اسلپپ میدی) چون میگفتم نده باز کارشو ادامه میداد ..منم فشار صگی خوردم و رفتم تی اس و بدترین فشارو بهش دادم (شدت فشارم خیلی زیاد بود) ..بالاخره الان 1/5 ماهی شده و دیگه باید آنبن شم و ازین ادمین ****** هم شکایت دارم .

سلام، شما ابتدا دو تا حرکت انجام بده اول اینکه برو پیش معلم ادبیات دوران مدرسه بهت سواد یاد بده که بدونی سطح رو اینطوری مینویسن نه صطح دوم هرموقع شعور و شخصیت داشتی و درست حسابی بلد شدی حرف از دهنت در بیاری میایی مثل بچه ادم شکایت میکنی شعور و شخصیت ندارید و بهترین حرکت رو ادمین روی شما زده و درخواست انبنی شما رد میشه و اگر هم با استیم جدید سرور برید مجدد بن میشید اقای با سطح :)

• لایک 4
لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری
  • جدید...