رفتن به مطلب
انجمن گیمینگ شادوگیمز
جستجو در
  • تنظیمات بیشتر ...
نمایش نتایجی که شامل ...
جستجو در ...

چطوری در کانتر استرایک بانی جام یا همان پرش های پشت سر هم بزنم؟

STORGAMEIRAN

پست های پیشنهاد شده

سلام خدمت دوستان امیرعلی هستم در خدمت شما با موضوع آموزش بادی جام زدن در بازی ...
امروزه مود شده گیمر های حرفه ای بادی جام میزنن در واقع با زدن بادی جام یا پرش های پشت سر هم به نظر بازیکنانان حرفه ای میان .
چیزی که هست ما هم میپریم ولی مثل اونایی که خیلی خوب میپرن نمیتونیم . اینجاست که میگیم با خودمون خیلی نوبم ! :)
در واقع هرکاری بلدی میخواد پرش های  پشت سر هم و بادی جام زدن اصلا کار دشواری نیست فقط باید تمرین کرد.
البته باید خدمتتون عرض کنم یک سری سرور ها باگ دارند و خیلی خوب و تند میشه بادی جام زد یک سری ها هم که چیت میزنن مثل جت از نقطه B به A میرسن :)
در کل کاری با اینا نداریم ما میخواهیم عادیش رو یاد بگیریم .
معمولا سرور های public هم باید خدمتتون عرض کنم که بادی جام زدن خیلی حال میده ، چون باگ داره!
خوب کافی در حالی که داریم راه میریم دکمه space و ctrl رو با هم یا سری پشت هم بزنیم همین!
برای جهش حرکت هم که از  A , S , W , D و موس استفاده کنید.
تشکر که با من همراه بودید.

ویرایش شده در توسط Leon_Game_YT
اصلاح شد
  • خوشم نیومد 1
لینک به ارسال
در 32 دقیقه قبل، artan گفته است :

اقای امیرعلی عزیز اون بانی جامپ هست. (Bunny Jump)

آره داداش اشتباه نوشتم :) چجوری ویرایش کنم؟

در 32 دقیقه قبل، artan گفته است :

لینک به ارسال
در در 5 اسفند 1399 در 22:21، artan گفته است :

ممنون از شما

در در 5 اسفند 1399 در 23:15، Leon_Game_YT گفته است :

با سلام.

عنوان تاپیک اصلاح شد.

ممنون از شما

لینک به ارسال
در در 5 اسفند 1399 در 21:03، STORGAMEIRAN گفته است :

سلام خدمت دوستان امیرعلی هستم در خدمت شما با موضوع آموزش بادی جام زدن در بازی ...
امروزه مود شده گیمر های حرفه ای بادی جام میزنن در واقع با زدن بادی جام یا پرش های پشت سر هم به نظر بازیکنانان حرفه ای میان .
چیزی که هست ما هم میپریم ولی مثل اونایی که خیلی خوب میپرن نمیتونیم . اینجاست که میگیم با خودمون خیلی نوبم ! :)
در واقع هرکاری بلدی میخواد پرش های  پشت سر هم و بادی جام زدن اصلا کار دشواری نیست فقط باید تمرین کرد.
البته باید خدمتتون عرض کنم یک سری سرور ها باگ دارند و خیلی خوب و تند میشه بادی جام زد یک سری ها هم که چیت میزنن مثل جت از نقطه B به A میرسن :)
در کل کاری با اینا نداریم ما میخواهیم عادیش رو یاد بگیریم .
معمولا سرور های public هم باید خدمتتون عرض کنم که بادی جام زدن خیلی حال میده ، چون باگ داره!
خوب کافی در حالی که داریم راه میریم دکمه space و ctrl رو با هم یا سری پشت هم بزنیم همین!
برای جهش حرکت هم که از  A , S , W , D و موس استفاده کنید.
تشکر که با من همراه بودید.

بسیار عالی 

ولی خب از برنامه هایی مثل auto bunny jump هم میشه استفاده کرد که پشت هم برای شما جامپ میزند و به راحتی بانی جامپ میزنید.

لینک به ارسال
در 18 ساعت قبل، yavar گفته است :

بسیار عالی 

ولی خب از برنامه هایی مثل auto bunny jump هم میشه استفاده کرد که پشت هم برای شما جامپ میزند و به راحتی بانی جامپ میزنید.

سلام خدمت شما درست است ولی من خواستم روش معمولی بانی جامپ رو آموزش بدم

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری
  • جدید...