رد کردن لینک ها

دانلود MineCraft آنلاین – بازی ماینکرافت – سرور ایرانی

دانلود MineCraft آنلاین – بازی ماینکرافت – سرور ایرانی – ماین کرفت آنلاین

دانلود MineCraft آنلاین ، دانلود ماینکرافت آنلاین – بازهم شادو گیمز و یک بازی آنلاین محبوب دیگر! این بار تحت سرور های آنلاین شادو گیمز. تا کنون بازی های آنلاین زیادی را به همراه سرور های ایرانی شادو گیمز در سایت قرار دادیم همانند کانتر 1.6، Cs Go، Rust، GTA و…

اکنون شادو گیمز قصد معرفی سرور آنلاین و ایرانی ماینکرفت را دارد. تا بازهم مثل همیشه هزاران نفر گرد یکدیگر جمع شوند، اقدام به نصب و دانلود MineCraft آنلاین کنند و به بازی کردن در کنار هم بپردازند و لذت ببرند.

ماین کرفت تلفیقی از پیکسل هاست، یک دنیای بی نهایت! هیچوقت نخواهید توانست تمام Map ماینکرفت را بپیمایید و طی کنید. باید دید آن سوی دریا ها و کوه ها چه ها میگذرد!

برای کسانی که بازی Rust شادو ادیشن را دیده باشند باید بگویم ماینکرفت نیز دقیقا در همان سبک و شیوه است. با این تفاوت که ماینکرفت دنیایی بی نهایت دارد و راز این امر در پیکسلی بودن اجزاء آن است که باعث شده دنیای بسیار بزرگی با حجم بسیار کمی ساخته و تشکیل شود بطوری که برای دانلود بازی ماینکرفت تنها چند مگابایت مصرف داده اینترنت نیاز است!

بگذارید کمی بیشتر برای افرادی که با این بازی آشنایی چندانی ندارند توضیح دهیم و مقداری با تصاویر بازی کنیم.

برای مشاهده تصاویر، دریافت توضیحات و آموزشات و در نهایت دانلود بازی آنلاین MineCraft به ادامه مطلب مراجعه کنید.

 

با دانلود MineCraft آنلاین و نصب آن، بعد از وارد شدن در سرور ماینکرفت آنلاین شادو گیمز و کمی گشت و گذار در آن متوجه دنیای بزرگی همانند تصاویر زیر خواهید شد:

دانلود ماین کرافت آنلایندانلود بازی ماینکرافتدانلود بازی ماینکرافت

 

دانلود ماینکرافت آنلاین – این شروع کار نیست! شما هنوز دست خالی هستید. باید تلاش کنید، درخت قطع کنید، چوب بدست بیاورید، سنگ بکنید، طلا بکنید، خانه بسازید. عجله کنید چون شب در راه است! شب هنگام موجودات عجیب و زامبی ها که در زیر زمین و در غار ها زندگی میکنن به بیرون خواهند آمد و به هرکسی که نتوانسته باشد برای خود سر پناهی تهیه کند حمله ور خواهند شد.

برای ساختن خانه، دژ و یا قلعه ها میبایست از خلاقیت بالایی برخوردار باشید، منابع بسیاری جمع کنید. دوستان خود را به کمک فرا بخوانید و دست به کار شوید. کار بسیار سختی در پیش است…

 

دانلود بازی ماینکرافتدانلود بازی ماینکرافتدانلود بازی ماینکرافتدانلود بازی ماینکرافتدانلود بازی ماینکرافت

دانلود ماینکرافت آنلاین – بسیار خب! موفق شدید سرپناهی برای خود بسازید. حال به شب نزدیک میشوید. هر ثانیه که در گذر باشد بازی به سرعت بیشتری در شب محو خواهد شد. شب زمانیست که نور خورشید به پایان میرسد. موجودات زیرزمینی برای شکار و خورد غذا به بیرون خواهند آمد، زیرا در روز نور آفتاب باعث آتش گرفتن آن ها میشود. پس شب هنگام به سراغ شما خواهند آمد…

تنها یک خانه کافی نیست. باید خود را تجهیز کنید! دست بجنبانید تیر و کمان بسازید، شمشیر و نیزه بسازید برای خود تن پوش و کلاه خود مهیا کنید که زامبی های انفجاری، خون آشام، کمان داران، عنکبوت ها همه و همه در راه هستند…

امشب حتما باید زنده بمانید و نجات پیدا کنید چرا که درصورت کشته شدن تمام زحمات شما از بین خواهد رفت… پس آتشی به پا کنید و منتظر آن ها بمانید، دوستانتان را فرا بخوانید و همگی در جای خود مستقر شوید. بزودی باید شر موجودات زیرزمینی را کم کنید.

دانلود بازی ماینکرافتدانلود بازی ماینکرافتدانلود بازی ماینکرافتدانلود بازی ماینکرافت

دانلود ماینکرافت آنلاین – تبریک میگویم! شب بلاخره با سختی خودش تمام شد و روز درحال فرا رسیدن است. به بیرون خانه بروید. باید برای خود غذا، وسایل مورد نیاز، سلاح های جدید و آتشین، دوستان جدید، و شاید دشمنان جدید پیدا کنید! شاید دوست داشته باشید در خانه خود بمانید و یک مزرعه بسازید! گاو و گوسفند و اسب و حیوانات پرورش دهید. از شیر و گوشت آن ها تغذیه کنید و یا آن ها را در سرور برای بقیه بازیکنان به فروش بگذارید.

ممکن است این گونه نباشد! اگر دوست داشته باشید میتوانید به گشت و گذار بپردازید. دنبال دور دست ها بروید و یادتان باشد که راه برگشت به خانه را گم نکنید! D:

دانلود ماینکرافت آنلاین – شاید به مزرعه ای برخوردید، و یا یک روستا! شاید به اسکله و بندر برسید. حتی ممکن است بخواهید وارد راه های زیر زمینی شوید. هرکجا چیزهای جدیدی در انتظار شماست. چیزهایی که شاید خود من هم تا کنون ندیده باشم. چرا؟ جواب شما اینجاست. ماین کرافت بینهایت است! تمام شدنی نیست…

 

دانلود بازی ماینکرافتدانلود بازی ماینکرافتدانلود بازی ماینکرافت

 

دانلود ماینکرافت آنلاین – در هرجا که میروید باید وسایلی بدست آوردید. بدزدید، یا از چنگ کسی با کشتن او بدست آورید! و یا از بین هزاران دشمن عبور کنید. اینجاست که آنلاین بودن ماینکرفت وارد کار خواهد شد. بله تمام گفته های پیشین ما صحیح است اما شما در ماین کرفت تنها نیستید! بسیاری نیز همراه شما در سرور ماین کرافت آنلاین هستند، آنان نیز شب های بسیاری را پشت سر گذاشته اند. شاید قوی تر از شما باشند و شاید ضعیف تر! این مسئله زمانی مشخص خواهد شد که رو در روی هم قرار بگیرید. حال وقت آن فرارسیده که هر دو طرف به سرعت تفکر کنند. جنگ یا صلح؟ از این دو حالت خارج نیست! یا باید باهم وارد نبرد شوید. یا باید از سر دوستی باهم کنار بیایید. و یا اینکه با تیم و همگروهی های خودتان به خانه و قلعه آن ها حمله کنید و دارایی های آنان را تصرف کنید! این تصمیم با شماست. هرچه باشد شما در آن تصمیم گیرنده هستید و سرنوشت شما را رقم خواهد زد…

 

دانلود بازی ماینکرافتدانلود بازی ماینکرافتدانلود بازی ماینکرافتدانلود بازی ماینکرافت

 

در آخر! همه و همه برای دانلود minecraft آنلاین یک هدف دارند! آن هم تمام کردن و رسیدن به هدف نهایی بازی است. که شاید برای خیلی ها روز ها و هفته ها دست نیافتنی باشد..

دانلود ماینکرافت آنلاین – باید در مکان های عجیب و در موقعیت های ترسناک و یا سخت و دشوار، به دنبال چند شیء گران بها باشید. بوسیله آن ها میبایست دری بسازید! این یک در معمولی نیست… دریست به سوی دنیای دیگر. وارد در عجیب خواهید شد. سپس در لحظه ای خودتان را در یک دنیای معلق و سیاه در آسمان خواهید دید. با هزاران زامبی و یک اژدهای پرنده با تخم هایش! زمانی که بتوانید اژدهای بازی مارا از بین ببرید، آنگاه شما برنده شده اید

 

دانلود بازی ماینکرافتدانلود بازی ماینکرافت

خب! توضیحات تموم شد…

وقت دانلود MineCraft آنلاین و بازی کردن رسیده! نکاتی رو لازم میدونم قبل از دانلود به شما عرض کنم تا در فرایند بازی و نصب به مشکلی بر نخورید:

برای مشاهده و یا ارسال آموزشات مربوط به ماینکرفت به روی این جمله کلیک کنید.

برای حل مشکلات و پرسیدن سوال های خود پیرامون سرور ماینکرفت بر این جمله کلیک کنید.

برای خرید رنک ها و آیتم ها به آیدی تلگرامی @ShadowReza مراجعه کنید.

 

نکته: برای اجرای آخرین نسخه ماین کرفت نیاز به آخرین نسخه جاوا دارید. درصورتی که پس از اجرا کردن لانچر، به ارور بروز نبودن جاوا برخوردید از دانلود باکس، آخرین نسخه نرم افزار جاوا، بسته به اینکه سیستم عامل شما 64 بیتی باشد یا 34 را دانلود کنید. درصورتی که اطمینان دارید آخرین نسخه جاوا را نصب کرده اید اقدام به دانلود MineCraft آنلاین کنید.

 

آموزش نصب و اتصال به سرور آنلاین ماین کرفت پس از دانلود ماینکرافت آنلاین :

برای آموزش کامل و تصویری نصب و اتصال به سرور آنلاین ماین کرفت باید به این لینک در انجمن شادو گیمز مراجعه کنید. اما خلاصه ای جامع از این آموزش نیز در همینجا در اختیار شما قرار میدهیم. خب! ابتدا لانچر بازی را دانلود کنید. که حجمی کمتر از 1 مگابایت دارد. درصورتی که از آخرین نسخه جاوا استفاده نمیکنید از جعبه دانلود، نسخه مخصوص به سیستم عامل خودتان را دانلود و نصب کنید. سپس لانچر را اجرا کنید. بعد از باز شدن لانچر برای خود نام کاربری انتخاب و تنظیم نموده. سپس در تب انتخاب نسخه های ماین کرفت، روی عبارت Lastest release کلیک کنید تا در ادامه آخرین نسخه ماین کرفت که در حال حاضر که مشغول نوشتن این مطلب هستم 1.12.2 میباشد دانلود شود. دقت کنید نسخه های بالاتری نیز تحت عنوان Snap Shot و یا Lasetes snapshot موجود هست اما آن را انتخاب نکنید چرا که نسخه های بتا و آزمایشی هستند و دارای ایرادات و باگ ها میباشند. تنها برای وارد شدن به سرور شادو گیمز میبایست نسخه لست ریلیز را دانلود کنید که رسمی میباشد.

نکته (آپدیت 1اردیبهشت 98): درحال حاضر نسخه 1.13.2 با عنوان Lastest release ارائه شده است و کاربران میبایست آن را دانلود کنند.

سپس تایید کنید تا لانچر شروع به دانلود بازی کند. درصورتی که به احتمال 1 درصد برای دانلود به ارور برخوردید میتوانید از نرم افزار های گذر از تحریم استفاده کنید. بعد از دانلود شدن بازی به آن ورود کنید. سپس در صفحه اصلی بازی گزینه MultiPlayer را انتخاب کنید. تا وارد حالت آنلاین شوید. پس از آن روی Add server کلیک کنید و در تب Server Address آدرس زیر را بنویسید:

mc.shadowgames.ir

روی گزینه Done کلیک کنید. حال باید سرور شادو گیمز برای شما بالا آمده باشد. روی آن دابل کلیک کنید و وارد سرور شوید. دقت کنید که بعد از وارد شدن در سرور باید در آن register کنید که کار بسیار آسانی میباشد اما درصورتی که به مشکل برخوردید میتوانید از طریق انجمن سوال خود را مطرح کنید

 

آموزش ویدئویی نصب و اتصال به سرور آنلاین ماین کرفت پس از دانلود ماینکرافت آنلاین :

 

نظرات شما برای ما بسیار ارزشمند است. برای کمک به عملکرد بهتر حتما نظر بگذارید!

 


دانلود MineCraft آنلاین – دانلود ماینکرافت آنلاین

دانلود لانچر MineCraft آنلاین – شادوگیمز ادیشن – با لینک مستقیم و حجم 1 مگابایت

دانلود نسخه 10 جاوا 64 بیتی – پیش نیاز اجرای ماینکرفت – با لینک مستقیم و حجم 100 مگابایت

دانلود نسخه 8 جاوا 64 بیتی – پیش نیاز اجرای ماینکرفت – با لینک مستقیم و حجم 65 مگابایت

دانلود نسخه 8 جاوا 32 بیتی – پیش نیاز اجرای ماینکرفت – با لینک مستقیم و حجم 58 مگابایت


 

نظرات

  1. ارسال نظر

   عزیز جان مهم نوع ویندوز نیست. مهم نسخه ویندوز هست که 32بیتی باشه یا 64بیتی. درصورتی که ویندوز شما 32بیتی هست آخرین نسخه منتشر شده جاوا نسخه هشت 32 بیتی میباشد و درصورتی که ویندوز 64 بیتی هست آخرین نسخه 10 میباشد.

   پیوند یکتا
  1. ارسال نظر

   سلام و درود بر شما حسین جان عزیز. ممنون از اطلاعتون. همین الان با سیستم شخصی بنده دانلود شد و به راحتی در عرض نیم میلی ثانیه اکسترکت شد بدون وجود هیچ مشکلی.
   احتمالا شما ناقص دانلود کردید. دوباره سعی کنید.

   پیوند یکتا
 1. ارسال نظر

  ببخشید آقا رضا من اول برنامه جاوا رو نصب کردم و بعد که می برم توی برنامه ماین کرافت یا لانچر یک ارور میاد میشه بگین باید چی کار کنم؟

  پیوند یکتا
 2. ارسال نظر

  سلام خسته نباشید

  من جاوا رو سه بار دانلود کردم وقتی اکسترک میکنم اینو مینویسه

  no archivce found
  چیکار کنم؟

  پیوند یکتا
   1. ارسال نظر

    آره من ویندوزم 64 بیتیه همون 64 بیتیو دانلود کردم…هم نسخه ده و هم نسخه هشت همین ارور رو میدن آی دی تلگرامم @Erfan_Fana لطفا راهنماییم کنین

    پیوند یکتا
    1. ارسال نظر

     درصورتی که هر دوی آن ها ارور آرشیو نات فاوند میدهند میبایست نرم افزار فشرده ساز خود را تغییر دهید. چرا که هردوی فایل ها تست شده و بدون ارور اکسترکت میشوند.

     پیوند یکتا
 3. ارسال نظر

  سلام و خسته نباشید.من اول جاوا نسخه 10 رو نصب کردم و حلا که میخوام با launcher وارد باز شم ایم ارور رو میده
  this application requires a java run time enviroment 1.6.0.

  پیوند یکتا
  1. ارسال نظر

   سلام. سلامت باشید.
   احتمالا جاوا مربوط به سیستم عامل خودتون رو نصب نکردید. چک کنید 32 بیت و 64 بیت رو درست دانلود کرده باشید.

   پیوند یکتا
 4. ارسال نظر

  با سلام به مرجع بزرگ بازی های آنلاین ببخشید میخواستم بدونم که این بازی در ویندوز 7 اجرا میشه و همینطور درباره ی بازی RUST
  مشخصات سیستمم اینه
  i3
  ram 6
  کارت گرافیک ندارم (سوخت)
  راحت بازی ها اجرا میشن

  پیوند یکتا
 5. ارسال نظر

  باسلام شما می فرمایید که باید از نسخه 1.12 استفاده کنیم. درحالی که در این نسخه برای من اجازه ورود به بخش MULTI PLAYER نمیده و مجبور به استفاده از 1.13 هستم.

  پیوند یکتا
  1. ارسال نظر

   سلام. نسخه 1.13 هنوز بصورت کامل افزونه ها و امکاناتش برای سرورهای کرکی قابل استفاده نیست برای همین هم از نسخه 1.12 استفاده میکنیم.
   خیر درحال حاضر همه پلیرها با نسخه 1.12 وارد سرور میشند و هیچ مشکلی وجود نداره.

   پیوند یکتا
 6. ارسال نظر

  با سالام به اعضای سایت شادو گیمز.اقا من وقتی ایپی سرور رو وارد سرور لیستم مینکم.سرور شمارو افلاین نشونم میده.لطفا کمک کنید.با تشکر از سایت خوبتون.

  پیوند یکتا
  1. ارسال نظر

   سلام خدمت شما.
   از داخل Cmd توسط آدرس دامین پینگ بگیرید آیپی را بدست اورده و با آیپی سرور را اد کنید.

   پیوند یکتا
 7. ارسال نظر

  اقا وقتی که من رو سرور میزنم ،سرور میاد بالا و بعدش شما گفتید که regiester کنیم.خب ،به من توضیح بدید چجوریregiester کنم؟!اگه باید متن وارد کنم،با متن به من توضیخ بدید.

  پیوند یکتا
  1. ارسال نظر

   درود. مشکل برطرف گردید. از دکمه وضعیت سرورهای سایت شادوگیمز روشن و خاموش بودن سرور ها قابل مشاهده هست.

   پیوند یکتا
 8. ارسال نظر

  سلام
  ورژن جدید اومده (1.14.1)
  لطفا سرور هایتان را با این ورژن مطابقت دهید.
  حتی لانچر هم ورژن 1.14.1 را دانلود کرد.
  باتشکر از سایت خوبتان

  پیوند یکتا

به گفتگو بپیوندید