بازی آنلاین Wobbly Life یکی از بازی‌های سبک شبیه ساز زندگی است که در یک دنیای بامزه و کودکانه جریان دارد. بازی درون یک جزیره خیالی جهان باز است و بازیکنان را به گشت و گذار و اکتشاف در این دنیا، تشویق می‌کند. جزیره بازی Wobbly Life شامل شهری مدرن، طبیعت بیرون آن و پر از مینی‌گیم‌های متفاوت و هرچیزی است که ارزش اکتشاف را دارد. مثل تمامی بازی‌های شبیه‌ساز، قابلیت‌های شخصی‌سازی شخصیت، خرید لباس، ماشین، خانه و … وجود دارد. شما می‌توانید این بازی را به صورت تک نفره یا با دوستان‌تان (حداکثر ۴ نفر) به صورت آنلاین و لوکال تجربه کنید.

woobly life - دانلود بازی آنلاین Wobbly Life برای کامپیوتر

برخی از بازی‌های سبک شبیه ساز زندگی مثل بازی Animal Crossing: New Horizons (یکی از بازی بسیار محبوب و پرفروش در این سبک) با تمرکز بر ایجاد دنیایی شیرین، بامزه و آرامش بخش سعی می‌کنند شما را از هیاهو و ناآرامی زندگی واقعی دور ساخته و ساعاتی لذت بخش را برای‌تان فراهم کنند. همانطور که حدس می‌زنید، بازی آنلاین Wobbly Life نیز از چنین فرمولی پیروی می‌کند. در واقع تجربه چنین بازی‌های به نوعی حکم مدیتیشن را دارد.

ویژگی‌های بازی:

  • قابلیت تجربه به صورت آنلاین یا لوکال با حداکثر ۴ نفر
  • دنیای زنده سندباکسی پر از وسایل نقلیه، اسباب بازی و مینی‌گیم
  • شخصی‌سازی متنوع کاراکتر و اتوموبیل
  • دارای شغل‌های مختلف جهت کسب پول برای خرید لباس، ماشین و خانه!

نسخه کرک شده بازی که به شما این امکان را میدهد بازی را آنلاین و بصورت رایگان تجربه کنید، در قسمت دانلود قرار داده شده است.

توجه: بازی Wobbly Life در حالت Early Access قرار دارد. این بدین معناست که بازی هنوز در حال توسعه و تکمیل شدن می‌باشد.