بازی آنلاین the Hunter: Call of the Wild به ادعای خود بهترین و واقع گرایانه ترین شبیه ساز شکار است که ظاهرا بی راه هم نمی‌گوید. این بازی شما را در طبیعت زیبا و به شدت آرامش بخش و البته متنوع خود غرق می‌کند. شما صرفا در این بازی، یک تماشاچی نیستید، بلکه موجودی زنده هستید که در دنیای زنده آن نفس می‌کشید. این را بعد از اولین شکارتان خواهید فهمید. به ادعای سازندگان، هیچ بازی شبیه ساز شکاری در حد و اندازه‌ی بازی theHunter: Call of the Wild نبوده است.

بازی آنلاین theHunter: Call of the Wild

بازی the Hunter: Call of the Wild یک بازی جهان باز وسیع با وسعت بیش از ۸۰ کیلومتر مربع بوده و شامل محیط‌های متنوع از تالاب‌ها و دره‌های سرسبز گرفته تا جنگل‌های متراکم و زمین‌های باز می‌گردد. تمام این پوشش‌های گیاهی ممکن است استراتژی و نقشه شما برای شکار را تغییر دهد. به طور مثال می‌توانید از لای بوته‌ها کم کم به حیونات نزدیک شوید تا شما را نبینند؛ هرچند که این کار در فواصل خیلی نزدیک باعث سر و صدای بوته‌ها می‌شود. حیوانات متنوع و زیادی نیز از قبیل آهو، گوزن، خرس، گراز، پلنگ و … در بازی وجود دارد که باز هم مواجه با هریک نیازمند سلاح و استراتژی متفاوتی است. سلاح‌های زیادی از جمله انواع اسنایپرها، تیر و کمان، سلاح‌های دستی با قابلیت شخصی سازی بالا در اسکوپ، خشاب و انواع تیرهای‌شان در بازی وجود دارد که کم کم می‌توانید آنها را به دست آوردید. همچنین تجهزیاتی برای صدا زدن حیوانات موجود است.

در کل پیدا کردن حیوانات از روی ردپای آنها، مطالعه رفتارها و الگوهای حرکتی‌شان، تشخیص کیفیت شکار از روی ظاهر آنها و از همه مهم تر شلیک صحیح و دقیق به نقاط حیاتی حیوانات (با در نظر گرفتن دراپ تیر در فواصل طولانی و حتی وزش باد)، همه و همه نیازمند صبر و شکیبایی بالای شما جهت موفقیت است.

بازی the Hunter: Call of the Wild را می‌توانید هم به صورت آفلاین و هم به صورت آنلاین (در قالب همکاری یا رقابت با دوستان‌تان) توسط کرک آنلاین منتشر شده آن تجربه کنید. برای فعال سازی حالت آنلاین بازی به راهنمای اختصاصی بازی در بخش راهنمای نصب توجه کنید.