بازی آنلاین Spacebase Startopia توسط Realmforge Studios ساخته و در سال ۲۰۲۱ برای ویندوز عرضه شده است. این بازی در سبک استراتژی و شبیه ساز ساخت و ساز می باشد.

در بازی Spacebase Startopia  شخصیت اصلی بازی در یک سفینه ی فضایی زندگی می کند و وظیفه دارد که با استراتژی مناسب این سفینه را بهتر کند. در این بازی با ساخت ساز مناسب باید سفینه ی خود را ارتقا داده و در برابر خطرات محفوظ نگه دارید. در بازی میتوان بیمارستان ، مرکز خرید ، هتل ، بخش هایی برای سرگرمی و ده ها چیز دیگر ساخت و از این لحاظ بازی خوب عمل کرده است.

کاراکتر بازی باید با بیگانه گان مبارزه کند و از سفینه ی خود محافظت کند. در این بازی بسیار کار های زیادی میتوان انجام داد. فقط باید توجه کرد که این کار ها استراتژی مناسبی داشته باشند.

دانلود نسخه فشرده بازی Spacebase Startopia برای PC

هدف کلی بازی این است که ساکنین سفینه از وضعیت سفینه ی خود راضی باشند و در امنیت بتوانند زندگی کنند. برای بازی چالش های مختلفی نیز در نظر گرفته شده است که میتوان با انجام آنها جایزه های مختلفی دریافت کرد. همچنین این کار ها با چاشنی طنز نیز مخلوط شده و یک تجربه ی بسیار سرگرم کننده را برای شما به ارمغان می آورد!

گرافیک بازی از سطح خوبی برخوردار است. مدل های کاراکتر ها و وسائل موجود در بازی و همینطور رنگ آمیزی فوق العاده بازی از نقاط قوت بازی به حساب می آیند. هوش مصنوعی بازی در سطح خوبی قرار دارد و از این لحاظ نیز بازی خوب عملکرده است.

این بازی برای کسانی که عاشق سبک استراتژی و همینطور شبیه ساز هستند می تواند بسیار مناسب باشد و آن ها را مدت ها سرگرم می کند. شما میتوانید بازی آنلاین Spacebase Startopia را برای کامپیوتر دانلود و رایگان بازی کنید و از تجربه کردن آن نهایت لذت را ببرید!