بازی آنلاین Dungeons & Dragons: Dark Alliance یک بازی اکشن نقش آفرینی سوم شخص است که دنیا و داستانش را از یک کتاب فانتزی اقتباس کرده است. غول‌های بزرگ یخی، اژدهاهای انتقام جو و در کل ارتشی از جهانی جهنمی با هم متحد شده‌اند تا بر تمام قلمرو انسان‌ها و بقیه نژادها مسلط شده و همه را نابود کنند. شما و متحدان‌تان نیز باید در قالب تیمی چهار نفره در جنگ شرکت کرده و از قلمرو خود دفاع کنید.

بازی آنلاین Dungeons & Dragons Dark Alliance

در بازی Dungeons & Dragons: Dark Alliance شما در نقش یکی از کاراکترهای تصویر فوق قرار می‌گیرید. سه شخصیت دیگر می‌توانند توسط دوستان‌تان انتخاب شوند. البته امکان تجربه بازی به صورت آفلاین نیز وجود دارد. همانطور که حدس می‌زنید، هریک از این شخصیت‌ها کلاس و استایل مبارزه مخصوص به خود را دارند و از نژادهای متفاوتی هستند. الف، انسان، کوتوله و نژآد سمت راستی! علت وجود سه نژاد اول ممکن است از تاثیرات ارباب حلقه‌ها بر جهان فانتزی نشأت گرفته باشد! به هرحال این شمایید که تصمیم می‌گیرید دشمنان را از راه دور با تیر وکمان از پا درآورید یا با چرخاندن چکشی بزرگ هرکه نزدیک بود به اطراف پرت کنید. هریک از شخصیت‌ها کاملا حرکات مبارزه‌ای منحصر به فرد خود را دارند که با ارتقای آنها نیز می‌توانند تعدادشان و قدرت‌شان را نیز افزایش دهند. همانطور که از یک بازی نقش آفرینی انتظار می‌رود، زره‌ها و سلاح‌های زیادی برای هر شخصیت نیز در بازی وجود دارد که می‌توانید به آنها مجهز شده و قدرت خود را افزایش دهید. در این بازی، المان‌های نقش آفرینی به گیم پلی محدود نشده و انتخاب‌های متفاوت در طول داستان نیز تاثیر زیادی در سرنوشت کاراکترها و دنیای بازی خواهد داشت.

بازی آنلاین Dungeons & Dragons: Dark Alliance را می‌توانید هم به صورت آفلاین و هم به صورت آنلاین توسط کرک آنلاین منتشر شده آن تجربه کنید. برای فعال سازی حالت آنلاین بازی به راهنمای اختصاصی بازی در بخش راهنمای نصب توجه کنید.