بازی آنلاین Pacify یک تجربه الو شخص در ژانر وحشت است که شما را برای تحقیقات به درون یک خانه بزرگ قدیمی می‌برد. خانه‌ای تاریک که کاملا متروکه شده و صداهایی عجیبی نیز از آن به گوش می‌رسد. این بررسی و تحقیقات می‌تواند در قالب یک تیم حداکثر ۴ نفره نیز صورت بپذرید. توصیه سازندگان نیز بر تجربه چند نفره بازی تمرکز دارد و تجربه یک نفره را بسیار سخت می‌دانند.

بازی آنلاین pacify

داستان بازی Pacify از این قرار است که سال‌ها پیش دختری در عنفوان جوانی دار فانی را وداع می‌گوید! بعدها خانواده او که طاقت از دست دادنش بی‌تاب شده بودند، دست به یک مراسم عجیب می‌زنند تا تجدید دیداری با دختر مرده داشته باشند و با او صحبت کنند. اما ظاهرا همه چیز به درستی پیش نمی‌رود و اتفاقات بدی می‌افتد. کسانی در خانه دختر زندگی می‌کردند و یک نفر دیگر در شهر ناپدید می‌شوند. خانه متروکه می‌شود ولی هماسایگان بعضی وقت‌ها از پنجره‌ها فردی را درون خانه می‌بینند که اصلا حالت نرمال ندارد. بعضی از محلی‌ها برای جستجو به درون خانه می‌روند ولی هرگز برنمی گردند. بعد از گزارش این اتفاقات تیمی (یا اگر تک نفره بازی را پیش ببرید، فردی) برای تحقیقات جنایی به خانه قدیمی فرستاده می‌شود. شما در نقش فرستاده این سازمان باید تحقیقات خود را آغاز کرده و وارد این مکان هولناک شوید.

نام بازی آنلاین Pacify (به معنای آرام کردن) در مکانیزم‌های گیم پلی آن بی نقص نیست. دخترک مجنون در بازی شما را دنبال می‌کنند و قصد جان شما را دارد. برای آنکه بتوانید از دست او رهایی یابید، باید او آرام کنید. این چگونه می‌توانید این کار را هم انجام دهید، باید دنبال سرنخ‌هایش در خانه بگردید. تا باشد ببینیم سرانجام ماجرا چه می‌شود!

بازی Pacify را می‌توانید هم به صورت آفلاین و هم به صورت آنلاین توسط کرک آنلاین منتشر شده آن تجربه کنید. برای فعال سازی حالت آنلاین بازی به راهنمای اختصاصی بازی در بخش راهنمای نصب توجه کنید.