بازی آنلاین Hyper Jam یک بازی مبارزه‌ای چند نفره پرهیجان است که مبارزات آن بسیار سریع صورت می‌گیرند؛ به طوری که نیاز است حتما قبل از تجربه با بقیه با بات‌های بازی روی درجه سختی‌هایی مختلف به مبارزه بپردازید تا بر نحوه جنگیدن مسلط شده و بتوانید زنده بمانید. بله نسبتا با بازی سختی طرف هستید که مهارت و سرعت حرف اول را در آن می‌زند.

بازی آنلاین Hyper Jam

دوربین بازی Hyper Jam از بالا و به صورت ایزومتریک است و بازی در یک میدان نبرد نسبتا کوچک با یکسری موانع جریان دارد. چندین میدان نبرد یا Arena و همچنین چندین کاراکتر مختلف در کلاس‌های مختلف و ویژگی‌های مختلف وجود دارد که با توجه به سبک مبارزه‌تان می‌توانید هریک را انتخاب کنید. این ویژگی‌ها ممکن است کمی شما را یاد بازی‌های MOBA مشهور دنیای بازی‌های ویدئویی مثل League of Legends و Dota 2 بیاندازد. البته همانطور که گقتم میدان نبرد برخلاف بازی‌های بزرگ MOBA نسبتا کوچک است و تقریبا تمام آن در میدان دید شما قرار دارد. همچنین سلاح‌های متنوع زیادی مثل کاتانا (شمشیر سامورایی)، راکت لانچر، نیر و کمان، چکش و … در بازی وجود دارد که می‌توانید از تک تک آنها استفاده کنید. همه اینها را با پرک (Perk) های مختلفی که بازی در اختیارتان قرار می‌دهد نیز ترکیب کنید که اگر به درستی این کار را انجام دهید، بیلدی (Build) قدرتمند برای خود خواهید ساخت. مثلا با یکی از پرک‌ها می‌توانید تعیین کنید که ضربات‌تان هر چند ثانیه یکبار، دشمن را گیج کند یا اینکه او را به آتش بزند. یا اینکه مثلا می‌تواند کول دون (Cool Down) جاخالی دادن خود برای سریع‌تر بازی کردن پایین بیاورید.

بازی Hyper Jam مبارزاتی حداکثر ۴ نفره ارائه می‌دهد که می‌توانید آن را به صورت آفلاین یا آنلاین یا لوکال با دوستان خود تجربه کنید. برای فعال سازی کرک آنلاین بازی به راهنمای نصب آن در ادامه توجه فرمایید.