بازی آنلاین Frozenheim یک بازی استراتژیک مدیریتی شهری است که شما را زمان اسطوره‌های نورس می‌برد. مسلما در اینجا شهر به آن شکلی که در سایر سبک‌های مدیریت شهری می‌بینید، نیست.  به هرحال شما نقش وایکینگ‌ها را ایفا می‌کنید و البته که چالش‌های بیشتری هم نسبت بازی‌های دیگر مدیریت شهر در انتظارتان است.

بازی آنلاین Frozenheim

بازی Frozenheim در زمان وایکنیگ‌ها و اساطیر نورس روایت می‌شود. خونخواهی سرزمین مادری شما را از هم پاشیده است. شما از سرزمین اجداد خود رانده شده اید و باید خانه‌ای جدید برای خود و یاران وفادارتان بسازید. امید قبیله به شخص شماست. از آن طرف نیز زمستانی سخت در راه است و شما باید برای آن آماده باشید. ساخت یک روستا کار سختی است اما حفظ کردنش بسیار سخت‌تر است. سرما، قحطی و آنهایی که می‌خواهند نابودتان کنند، مشکل‌تان بزرگ سر راه‌ تان هستند. آیا می‌توانید بر مشکلات غلبه کرده و پیروز میدان شوید؟

بازی آنلاین Frozenheim مکانیک های مدیریتی پیچیده و درختان مهارت چندگانه را برای حفظ تعادل و حفظ محل سکونت خود ارائه می دهد. سرما، قطحی، درخت‌های مهارت چندگانه، همه و همه شاید شما را یاد بازی بسیار موفق Frostpunk بیاندازند. البته تفاوت‌هایی هم وجود دارد. مگر می‌شود در یک بازی وایکینگی شاهد نبردهای خشن نباشیم. برای نبردهای وحشیانه RTS آماده شوید که مهارت تاکتیکی شما را مورد آزمایش قرار می دهد. شما باید برای پیدا کردن منابع به اکتشاف در اطراف بروید اما با این کار ممکن دشمنان خود را نیز از وجودتان باخبر کنید.

ویژگی‌های اصلی بازی:

  • از صفر شروع کرده و یک خانه جدید برای قبلیه بسازید.
  • آهنگری کنید؛ به شکار بروید، کشاورزی کنید و قبلیه را امن نگه دارید.
  • راه پیشرفت خود را با ساختن ساختمان‌ها و نیروهای جدید، هموار کنید.
  • fjords of Midgard را بگردید، پارتی پیاده نظام خود را برای اکتشاف بفرستید یا بادبان کشتی‌ها را بکشید.
  • در حالت چند نفره، به بقیه پلیرها حمله کنید یا با آنها متحد شوید.

بازی Frozenheim را می‌توانید هم به صورت آفلاین و هم به صورت آنلاین توسط کرک آنلاین منتشر شده آن تجربه کنید. برای فعال سازی حالت آنلاین بازی به راهنمای اختصاصی بازی در بخش راهنمای نصب توجه کنید.