بازی آنلاین Dead by Daylight

بازی آنلاین Dead by Daylight از دسته بازی های ترسناک و دلهره آور است. این بازی هیجان انگیز برای اولین بار در سال ۲۰۱۶ توسط Artificial Mind and Movement ساخته شد و حال ما برای شما جدیدترین نسخه ۲۰۲۲ یعنی نسخه ۵.۷.۱ که روز قبل منتشر شده بود را امروز در ۱۸ اردیهشت ۱۴۰۱ برای اولین بار در ایران بخاطر شما عزیزان قرار داده ایم که در ادامه به نکاتی درباره این بازی می پردازیم. قبل از خواندن نکات بازی باید بدانید که بازی آنلاین Dead by Daylight یکی از پرطرفدارترین بازی ها با میلیون ها دانلود می باشد که با ثبت رکورد بالای ۴۲۴٫۰۰۰ بازخورد و review کاربران استیم توانسته نظر مثبت %۸۱ کاربران این بازی را به خود جلب کند و موفق به دریافت امتیاز بالای (Very Positive) شده است. بازی آنلاین Dead by Daylight یک بازی ترسناک چند نفره (۴vs1) است که در آن یکی از بازیکنان، نقش قاتلی وحشی را بر عهده می گیرد و دیگر بازیکنان به عنوان بازماندگان، تلاش در فرار کردن از این قاتل ترسناک و به دام افتادن دارند تا مبادا شکنجه و در نهایت کشته شوند. بازماندگان در حین بازی در حالت سوم شخص بازی میکنند و حالت دید بهتری برای شناسایی موقعیت و فرار از دست قاتل دارند. قاتل نیز در حالت اول شخص بازی می کند و بیشتر بر روی طعمه خود تمرکز می کند. هدف اصلی بازماندگان بازی Dead by Daylight این است که بدون گرفتار شدن توسط قاتل وحشی از زمین کشتار فرار کنند و جان خود و دوستان خود را نجات دهند. این بازی آنلاین جذاب و فوق العاده در ابتدا ساده به نظر می رسد اما اینطور نیست. بخصوص زمانی که محیط بازی تغییر می کند.
دانلود بازی آنلاین Dead by Daylight

نکات کلیدی بازی آنلاین Dead by Daylight

با همکاری یکدیگر فرار می کنید یا به تنهایی؟ – بازماندگان در بازی Dead by Daylight می توانند با یکدیگر همکاری کنند و از چنگال قاتل وحشی فرار کنند یا می توانند خودخواه باشند و حتی سد راه دیگر بازماندگان قرار بگیرند تا تنها خود زنده بمانند. شانس زنده ماندن بازیکنان در بازی ترسناک Dead by Daylight به این موضوع بستگی دارد که آیا آن ها به عنوان یک تیم و با همکاری یکدیگر به فرار از دست قاتل میپردازید و یا به تنهایی پیش می روند و فرار می کنند. شما چطور؟ فکر می کنید به تنهایی قادر هستید از قاتل فرار کنید یا قصد دارید با یک تیم مجهز همکاری کنید و مراحل را پشت سر بگذارید.

در این بازی کجا خواهید بود؟ – هر مرحله و سطح از بازی آنلاین Dead by Daylight بطور متفاوتی ایجاد خواهد شد. بنابراین شما هرگز نمی توانید حضور قاتل را پیشبینی کنید و اتفاقات آن طور که انتظار دارید رخ نمی دهد. وجود نقاط مختلف برای زنده شدن شما در بازی باعث می شود شما هرگز احساس امنیت نداشته باشید زیرا خطر حضور قاتل در پشت سرتان هر لحظه شما را تهدید می کند.

جشنی بزرگ برای قاتل ها – بازی Dead by Daylight از تمامی نقاط و نکات ترسناک و دلهره آور دنیا بهره گرفته و طراحی شده است. به عنوان یک قاتل شما می توانید نقش های متفاوتی را برای خود و دیگران بازی کنید. از یک قطعه قطعه کننده ترسناک گرفته تا یک موجود غیر طبیعی ترسناک که از کشتن انسان ها لذت می برد. با مناطق مختلف کشتار آشنا شوید و بر قدرت تمامی قاتلان تسلط پیدا کنید تا بتوانید به راحتی به شکار قربانیان خود بروید و از شکنجه کردن آنان لذت ببرید.

مزایا و برتری های بازی آنلاین Dead by Daylight

VERSION ۵.۷.۱

  • گرافیک بی نظیر و کارآمد
  • زمین های متفاوت و تنوع زیاد در بازی مشاهده می شود.
  • هیجان زیاد و لذت بخش بازی
  • چند نفره بودن و بازی کردن در گروه های مختلف
  • ایجاد ترس و دلهره واقعی همراه با مردم حقیقی
  • وجود روش های مختلف برای قسمت های بازی