رفتن به مطلب
انجمن گیمینگ شادوگیمز
جستجو در
  • تنظیمات بیشتر ...
نمایش نتایجی که شامل ...
جستجو در ...

آموزش بکاپ گیری از سرور های کانتر

ElecTRoN

پست های پیشنهاد شده

💖سلام خدمت تمامی دوستان

📌 شاید برای شما هم پیش اومده باشه که سرور لیست تون رو به هر دلیلی از دست بدید یا وقتی که یک کانتر جدید نصب می کنید بخواهید همه ی سرور های قبلی تون رو بدون اینکه دوباره آن ها رو تک تک ادد کنید داشته باشید .

️ برای این کار شما به محل زیر رفته و فایل : "  ServerBrowser.vdf  " را کپی کنید .

Counter / Platform / Config / ServerBrowser.vdf

🔅 حال شما یک بک آپ از سرور لیست خود دارید .

♻️ حال هر موقعی که بخواهید , می توانید این فایل را در همین مسیر جایگزین کنید و  سرور لیست خود را بدون ادد کردن دوباره تمامی سرور ها بدست آورید. 

بکاپ کامل سرور های شادو گیمز رو میتونید از طریق فایل زیر دانلود کنید و طبق اموزش بالا ازش استفاده کنید🌹

موفق باشید💙🌷

لینک مخفی شده است

برای دیدن محتوای پنهان به این پست پس از ورود به اکانت واکنش نشان دهید.(مثلا لایک کنید)

ویرایش شده در توسط Arwash
  • لایک 5
  • تشکر 2
لینک به ارسال
در 3 ساعت قبل، YouSeF LorD گفته است :

ممنون من لازم داشتم خیلی هم 

با سلام.

2.6 در تاپیک ها ، اگر سوال يا نظر خاصي نداريد لطفا فقط از دکمه می پسندم استفاده کنيد. نظراتي مانند مرسی ، خوب بود ، ممنون و... شامل اسپم هستند و باعث کاهش کيفيت پست ها ميشوند.

لینک به ارسال
در در 31 اردیبهشت 1399 در 14:22، Arwash گفته است :

💖سلام خدمت تمامی دوستان

📌 شاید برای شما هم پیش اومده باشه که سرور لیست تون رو به هر دلیلی از دست بدید یا وقتی که یک کانتر جدید نصب می کنید بخواهید همه ی سرور های قبلی تون رو بدون اینکه دوباره آن ها رو تک تک ادد کنید داشته باشید .

️ برای این کار شما به محل زیر رفته و فایل : "  ServerBrowser.vdf  " را کپی کنید .

Counter / Platform / Config / ServerBrowser.vdf

🔅 حال شما یک بک آپ از سرور لیست خود دارید .

♻️ حال هر موقعی که بخواهید , می توانید این فایل را در همین مسیر جایگزین کنید و  سرور لیست خود را بدون ادد کردن دوباره تمامی سرور ها بدست آورید. 

بکاپ کامل سرور های شادو گیمز رو میتونید از طریق فایل زیر دانلود کنید و طبق اموزش بالا ازش استفاده کنید🌹

موفق باشید💙🌷

لینک مخفی شده است

• برای دیدن محتوای پنهان به این پست پس از ورود به اکانت واکنش نشان دهید.(مثلا لایک کنید)

بسیار ممنون من چند بار سرور کانفیگ کردم پرید ولی الام متوجه شدم بسیار ممنون

یاعلی

لینک به ارسال
در 11 دقیقه قبل، yavar گفته است :

بسیار ممنون من چند بار سرور کانفیگ کردم پرید ولی الام متوجه شدم بسیار ممنون

یاعلی

با سلام.

2.6 در تاپیک ها ، اگر سوال يا نظر خاصي نداريد لطفا فقط از دکمه می پسندم استفاده کنيد. نظراتي مانند مرسی ، خوب بود ، ممنون و... شامل اسپم هستند و باعث کاهش کيفيت پست ها ميشوند.

• ترکیدم :) 1
لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری
  • جدید...