رفتن به مطلب
انجمن گیمینگ شادوگیمز
جستجو در
  • تنظیمات بیشتر ...
نمایش نتایجی که شامل ...
جستجو در ...

ادمینی در سرور راست

willirollins

پست های پیشنهاد شده

با سلام و خسته نباشید

این روزا به علت وجود چیتر و هکرهای زیاد در سرورهای شادو گیمز البته که خیلیاشون بن شدن ولی بعضی از چیترها هنوز که هنوزه بن نشدن و خیلیا اشتباهی بن شدن. 

چیتر در سرور راست لگاسی شادوگیمز کم کم زیاد شده است و میخواستم از شما درخواست ادمینی در سرور راست لگاسی بگیرم تا بلکه مدیریتی بشه روی این چیترها.

لطفا به من کمک کنید تا از ورود و چیت زدن چیترها در سرور راست جلوگیری کنم با تشکر.

لینک به ارسال
در 40 دقیقه قبل، willirollins گفته است :

با سلام و خسته نباشید

این روزا به علت وجود چیتر و هکرهای زیاد در سرورهای شادو گیمز البته که خیلیاشون بن شدن ولی بعضی از چیترها هنوز که هنوزه بن نشدن و خیلیا اشتباهی بن شدن. 

چیتر در سرور راست لگاسی شادوگیمز کم کم زیاد شده است و میخواستم از شما درخواست ادمینی در سرور راست لگاسی بگیرم تا بلکه مدیریتی بشه روی این چیترها.

لطفا به من کمک کنید تا از ورود و چیت زدن چیترها در سرور راست جلوگیری کنم با تشکر.

با سلام.

در حال حاظر درخواست ادمینی سرور راست بسته است.

به محض اینکه سرور به ادمین نیاز داشته باشد درخواست ان باز خواهد شد.

• تشکر 1
لینک به ارسال
در در 28 فروردین 1399 در 20:33، willirollins گفته است :

با سلام و خسته نباشید

با سلام و وقت بخیر

سرور Rust شادو گیمز روی Rust Buster هستش و دیگه کسی نمیتونه از چیت و .... استفاده کنه اگه کسی چیت بزنه به محض اینکه وارد سرور شه بن میشه!

به همین دلیل سرور راست ادمین نمیخواد...

اگه سرور راست شادو گیمز ادمین بخواد درخواست ادمینیش در انجمن باز میشه

با تشکر تیم مدیریتی انجمن شادو گیمز

لینک به ارسال
در در 28 فروردین 1399 در 18:45، Leon_Game_YT گفته است :

با سلام.

در حال حاظر درخواست ادمینی سرور راست بسته است.

به محض اینکه سرور به ادمین نیاز داشته باشد درخواست ان باز خواهد شد.

سلام
درخواست ادمینی باز شد. میشه ادمین سرور راست لگاسی بشم؟

در 15 ساعت قبل، aNgeL_¤f_Death# گفته است :

با سلام و وقت بخیر

سرور Rust شادو گیمز روی Rust Buster هستش و دیگه کسی نمیتونه از چیت و .... استفاده کنه اگه کسی چیت بزنه به محض اینکه وارد سرور شه بن میشه!

به همین دلیل سرور راست ادمین نمیخواد...

اگه سرور راست شادو گیمز ادمین بخواد درخواست ادمینیش در انجمن باز میشه

با تشکر تیم مدیریتی انجمن شادو گیمز

متاسفانه همین چند روز پیش من تو سرور دو چیتر رو دیدم که با کلت هدشات میزدن از راه دور
در ضمن شما که تو سرور همیشه نیستین که ببینید چحوریه
بعضی از چیتارو راست باسترم تشخیص نمیده

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، willirollins گفته است :

سلام
درخواست ادمینی باز شد. میشه ادمین سرور راست لگاسی بشم؟

متاسفانه همین چند روز پیش من تو سرور دو چیتر رو دیدم که با کلت هدشات میزدن از راه دور

با سلام.

درخواست ادمینی سرور های کانتر باز شده است و فعلا درخواست ادمینی سرور راست نداریم.

ویرایش شده در توسط Leon_Game_YT
لینک به ارسال
در 19 ساعت قبل، willirollins گفته است :

راست باستر خیلی قویه و چیترارو کامل تشخیص میده و همچنین چیت زدن در راست باستر کار هرکسی نیست

درضمن شما هرکیو که با کلت هد بزنه میگی چیتر یجوری میگید دور انگار چیه دوربرد کلت پایینه و باید از نزدیک بزنن و حتی چیتر هم نمیتونه از دور با کلت هد بزنه چون تیر نمیرسه

با تشکر

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، aNgeL_¤f_Death# گفته است :

راست باستر خیلی قویه و چیترارو کامل تشخیص میده و همچنین چیت زدن در راست باستر کار هرکسی نیست

درضمن شما هرکیو که با کلت هد بزنه میگی چیتر یجوری میگید دور انگار چیه دوربرد کلت پایینه و باید از نزدیک بزنن و حتی چیتر هم نمیتونه از دور با کلت هد بزنه چون تیر نمیرسه

با تشکر

داش شما که تو سرور راست نیستی ببینی اخه زود قضاوت نکن. ناموسا بیا ببین یه روز که چطور هد میزنن

در 2 ساعت قبل، aNgeL_¤f_Death# گفته است :

با تشکر

بعدش کانتر بازی و دیدی تو کانتر از دور هد میزنن فکر کردی تو راستم همینجوریه. نه حاجی مگه فیلم هندیه؟؟؟؟؟

لینک به ارسال
در 5 ساعت قبل، aNgeL_¤f_Death# گفته است :

با تشکر

داداش بیمار که نیست بیاد دروغ بگه

لابد یه همچین چیزی هست

لینک به ارسال
  • 2 months later...
در در 3 اردیبهشت 1399 در 16:51، willirollins گفته است :

داش شما که تو سرور راست نیستی ببینی اخه زود قضاوت نکن. ناموسا بیا ببین یه روز که چطور هد میزنن

دوست گرامی من راست خیلی پلی دادم.

در در 3 اردیبهشت 1399 در 16:51، willirollins گفته است :

بعدش کانتر بازی و دیدی تو کانتر از دور هد میزنن فکر کردی تو راستم همینجوریه. نه حاجی مگه فیلم هندیه؟دادا؟؟؟؟

دوما من میگم با کلت از فاصله زیاد توی کانتر نمیشه کیل کرد بعد شما چیو به کانتر ربط میدید.

در در 3 اردیبهشت 1399 در 20:07، Ho3eN - NavasaN گفته است :

داداش بیمار که نیست بیاد دروغ بگه

لابد یه همچین چیزی هست

اگر اینطوره میتونن شکایت کنن از چیتر مورد نظرشون اما اگه تهمت دروغی زده باشن به ضرر خودشون تموم میشه

موفق باشید.

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری
  • جدید...