رفتن به مطلب
انجمن گیمینگ شادوگیمز
جستجو در
  • تنظیمات بیشتر ...
نمایش نتایجی که شامل ...
جستجو در ...

عدم ورود به سرور mta جی تی ای

Turk

پست های پیشنهاد شده

با سلام و وقت بخیر

سرور MTA جی تی ای 5 که دیروز در تاریخ : 1396/5/31 آپدیت شد با 34 مگابایت حجم دانلود کردم ولی در هنگام ورود به سرور بعد از دریافت مپ دیگر صفحه Login یا regestir وجود ندارد تا وارد بازی شوم فقط صفحه همین شکل می شود که در زیر عکسش را قرار داده ام. و چند خط به قرمز نوشته شده.

[ATTACH=CONFIG]138[/ATTACH]

تا کی سرور به این وضعیت خواهد بود؟

لطفا پاسخ سریع دهید.

با تشکر از وبسایت شادوگیمز

لینک به ارسال
اونجا نوشته یا نه؟

عزیز جان بزار اینطوری برات بگم ، سرور به زودی آپدیت میشه و خیلی خوب ، با ماشین های خارجی و ایرانی . به طوری که دور هر سرور mta رو خط میکشی . نکته مهم تر اینه الان حدود 1 ماهه که سرور قراره به زودی آپدیت بشه:D

لینک به ارسال
  • 2 weeks later...

سرور پس کی ران میشه من نمیتونم وارد نرم افزار ام تی آی بشوم خط فرمان یا همون پنچره ی سیاه باز میشه میگه ایمیل وارد کنید وارد میکنم تایید میکنم بعد سریع میپره بیرون چرا میشه به من جواب بدهید

لینک به ارسال
سرور پس کی ران میشه من نمیتونم وارد نرم افزار ام تی آی بشوم خط فرمان یا همون پنچره ی سیاه باز میشه میگه ایمیل وارد کنید وارد میکنم تایید میکنم بعد سریع میپره بیرون چرا میشه به من جواب بدهید

حذف کن ، دوباره نصب کن

لینک به ارسال
  • 4 weeks later...
سلام

من تازه mta رو نصب کنم و میخوام وارد سرور شادوگیمز بشم ولی ارور کانکشن تایم اوت میده چیکار کنم؟؟؟

سلام داداش

اول برو به ادرس زیر شاید مشکلت حل شد.

https://shadowgames.ir/forum/showthread.php?t=1169

اگه با راه حل بالا نتونستی ارور کانکشن تایمد اوت رو حل کنی اینجا بگو تا راه حل دیگه رو برات بگم.

لینک به ارسال
ممنون داداش ولی نشد هنوز همون ارور رو میده

سلام

داداش حتما و حتما از فیلتر شکن زیر استفاده کن اینبار درست میشه.از لینک زیر دانلود کن.

لینک مخفی شده است

برای دیدن محتوای پنهان به این پست پس از ورود به اکانت واکنش نشان دهید.(مثلا لایک کنید)

حالا بعد از اینکه فیلترشکت التراسارف رو دانلود کردی. روش کلیک کن بعد از چند لحظه مینویسه Succsuz fully Connected یعنی فعال شده است.

بعد برو ام تی ای رو سرور کلیک کن باز میشه.

داداش فقط نتیجشو اینجا اعلام کن که آیا درست شد یا نه.

• لایک 2
لینک به ارسال
داداش بازم نشد اه

چیکار کنم

سلام

مودم تو خاموش کن بعد از چند دقیقه دوباره روشن کن اینجوری هم جواب میده. اگه جواب نداد حتما از اینترنتت مشکل داره. در این صورت به اپراتوری که ازش نت میخری بگو تا پشتیبانی کنن.

لینک به ارسال
  • 1 year later...

سلام من تازه ام تی ای رو نصب کردم و دیتای سرور ایران ام تی ای رو دانلود کردم ولی بعد دانلود مپ ک دو ه 2 مگه بالا مینویسه باید لاگین یا رجیستر کنی و میره و بعدش دیگه صفحه سیاهه وفقط هود بازی و اهنگش هست و پیام های دیگران

چه کار کنم لطفا راهنمایییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی

سلام من تازه ام تی ای رو نصب کردم و دیتای سرور ایران ام تی ای رو دانلود کردم ولی بعد دانلود مپ ک دو ه 2 مگه بالا مینویسه باید لاگین یا رجیستر کنی و میره و بعدش دیگه صفحه سیاهه وفقط هود بازی و اهنگش هست و پیام های دیگران

چه کار کنم لطفا راهنمایییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی

حتی سرور شماروهم همینطوری میکنه

لینک به ارسال
  • 5 months later...

خدایی به من جواب بدین من جی تی ای دانلود کردم نسخه اورجینالشو ام تی ای هم دانلود کردم همه کارشو کردم وقتی میرم تو سرور میخوام ثبت نام کنم هرچی میزنم رو دکمه نمیاره وای میستم هم نمیاره باید چیکار کنم خواهشا بگید

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری
  • جدید...