رفتن به مطلب
انجمن گیمینگ شادوگیمز
جستجو در
  • تنظیمات بیشتر ...
نمایش نتایجی که شامل ...
جستجو در ...

آنبن نشد پیگیری بن NeoN- در سرور Aim/AWP

AmiRNeoN

پست های پیشنهاد شده

• نام شما در سرور
    NeoN-
  • استیم شما
    STEAM_0:0:852428636
  • آیپی شما
  • در کدام سرور بن شدید؟
    Aim/AWP
  • توسط چه کسی بن شده اید؟
    Pro Gamer
  • تاریخ بن
    20/12/98
  • دلیل بن
    بی دلیل !!!
  • توضیحات اضافی
    سلام خسته نباشید . داداش واقعیت فکر نمیکردم انقد زود بعد از درخواست ادمینیم بن بشم :))))) واقعیت 3 تا ادمین همزمان تو سرور بودن و نمیدونم کدوم بن کرد یکی رو رندوم نوشتم این بالا. مشتاقم ببینم دلیل بن چی بوده ( ss یا دمو برای اثبات اینکه دلیلی وجود داشته بنظرم گزینه خوبیه :x) و اگه دلیلی وجود نداره آنبن بشم و حتما یه سر به سرور aim awp بزنین تا وضعیت ادمینارو ببینین منظورم مدیریت کردنشونه .
لینک به ارسال

در جوابه رفیق بالایی که ریپلای کرده واقعیت من رفتم تو کانال و یه دمو دیدم و دوست دارم از همه ادمینای سرزمین دعوت کنم که حتما یه نگاه بهش بندازن :))) . اول که اصلا نیک Neon~ گذاشته شده با استیم آیدی STEAM_0:0:1377596005 که با نیک من NeoN- و استیم آیدیم STEAM_0:0:852428636 در تناقضه که منو به شک انداخت که اصلا منظور من نیستم ولی از اونجایی که NeoN- دیگه ای تو این تاریخ بن پیدا نکردم حدس زدم که به اشتباه استیم آیدی غلط وارد شده تو کانال . و اما دمو که اصل قضیست :)) اصلا به اینکه با گوشی فیلم گرفته شده کار ندارم و واردش نمیشم فقط سوالم اینحاست که برای اثباته کودوم سایلنت ایمی ( دلیلی که در کانال برای بن شدن اومده ) 2 تا فست زدن و جمعا 7ثانیه دمو کافیه اینی که نوشتم واقعا هفت ثانیست یه موقع فکر نکنین اشتباه تایپیه و دوست دارم بدونم کودوم سایلنت ایمی تیر میس میده که من نزدیک 1 ساعت داشتم پلی میدادم و تقریبا 3 - 4 تا ادمینم حضور داشتن و 100 درصد بازی رو یه نگاه انداختن و نمیدونم واقعا شاید به تیرای میس رفته دقت نکردن :)). در آخرم تشکر از پشتیبانی خوبتون منتظر دمو های بیشتر و دلیلاتون هستم :x

لینک به ارسال

SLM 2OOST AZIZ MN ADMIN SV AW M BAYAD OWERN MNAGER JVB BDEN VALI MN BKHM HARF BEZANM DEMO SHOMA DIDN TO GAP ADMINA CHN TA GOFTN SILNT CHN TA

GOFTN CHIZI NADRE VLI KHB BAYAD UN BAN BSHN CHN MNM DIDM CHIZI NIST !MOAFG BSHY

ویرایش شده در توسط AMIRM
  • لایک 1
لینک به ارسال
در 35 دقیقه قبل، VahiD KinG Hazrat گفته است :

سلام درخواست انبن قبول نشد .

فیلم کاملا دمو گرفته شده نه با گوشی  وکل ادمینایه سرزمین هم رسیدگی کردن وگفتند که انبن نشه بدرود /:

سلام 

حله داداش فقط کاش از این دمویی که حرف میزنی تو کانال بزاری مام ببینیم *_+ یه تشکر نابم بکنم از ادمینای سرزمین که ماشالا هرچی بگم ازشون کم گفتم ( از vote سرخود قبل auto vote سرور بگیر  تا کیک و بن پشت باکس موندن تو مپ awp و کیک و بن به خاطر راش ندادن تو مپ awp=))))))))!!)  و خب مشکلایی که یکی دوتا نیست از پلاگینای اضافی تا لگ سرورا ( اینا انتقاد سازندست محض اطلاع بزرگوارایی که الان برداشت های مختلف میکنن ) . و در آخر درخواست عاجزانه از awp پلیرای عزیز که داخل این سرور از فست زدن خودداری کنید وگرنه به دلیل سایلنت ایم بن میشید =)))))

با آرزوی فهمیدن اینکه هرکی awp ایش از شما بهتر بود اتو ایم نیست :x 

با تشکر :x

ویرایش شده در توسط AmiRNeoN
لینک به ارسال
  • جدید...