رفتن به مطلب
انجمن گیمینگ شادوگیمز
جستجو در
  • تنظیمات بیشتر ...
نمایش نتایجی که شامل ...
جستجو در ...

آموزش تغییر ایمیل/یورزنیم/پسورد/اسکین account minecraft قسمت اول

ashkan_yakoza

پست های پیشنهاد شده

با سلام 🤩

این دومین مطلب منه و امیدوارم برای شما ماینر ها مفید باشه 

حالا همونجور که از اسم مطلب معلومه میخوایم در رابطه با اکانت پریموم فول اکسس که از انجمنshadow games خریداری کردین {یا نکردین} آموزش بذارم

اول به سایت :

لینک مخفی شده است

برای دیدن محتوای پنهان به این پست پس از ورود به اکانت واکنش نشان دهید.(مثلا لایک کنید)
  برید و در قسمت اول تا سوم به ترتیب ایمیل _ یورزنیم _ پسور رو وارد کنین و در قسمت 4 و 5 ایمیل جدید و در اخر تاریخ تولد خودتون و تیک پایینش رو بزنین  و  روی گزینه اخر کلیک کنین 

حالا به یه صفحه دیگه انتقال میشین و با پیام موفقیت مواجه میشین . حال ایمیل خودتونو چک کنین و بر روی پیامی که موجانگ ارسال کرده کلیک کنید . پیام حاوی کمی مطلب چرت و یه لینک آبی است . روی لینک کلیک کنید تا به صفحه مورد نظر انتقال بشین . اینجا ایمیل ثبت میشه و یه پیام موفقیت آمیز  دیگه دیده میشه 😐

حالا به سایت:

لینک مخفی شده است

برای دیدن محتوای پنهان به این پست پس از ورود به اکانت واکنش نشان دهید.(مثلا لایک کنید)
/login  برید و اون ایمیل جدیده و همون پسوردی که ارسال شده براتون رو بزنید تا وارد شین. 

حالا رسیدیم به قسمت پسورد 🔐

روی my account و سپس روی settings کلیک کنید

حالا روی گزینه edit موجود در قسمت password کلیک کنید 

به صفحه دیگه منتقل میشین  و در اونجا ایمیل جدیده و پسورد قدیمیه 😁 رو وارد کنین تا لوگ این بشین ( تلفظ خیابونی) 

بعد تو صفحه ی باز شده روی گزینه پروفایل بزنین و در قسمت security information روی گزینه cheange کلیک کنید 

باز هم میرین به یه صفحه دیگه ( حوصلم سر رفت🙄 ) 

در قسمت اول پسور قدیمی و در قسمت دوم پسورد جدید  

توجه : پسورد جدید حداقل باید دارای یک حرف انگلیسی بزرگ _ یک حرف انگلیسی کوچک _ یک عدد انگلیسی _و یک کاراکتر ویژه مانند( * & ^ % $ # @ _ ) باشد

بعدش هم روی گزینه سبز بزنین 

ادامه آموزشات مربوط به اکانت پریموم فول اکسس ماینکرافت در قسمت دوم 

{ لطفا لایک کنین چون من در تایپ کند هستم خیلی وقت منو گرفت و از سرور شادوگیمز غافل شدم 😎 } 

حتما به فروشگاه انجمن shadow games سر بزنید و اکانت فول اکسس ماینکرافت رو با قیمت مفت بخرین ( من خودم نمیدونستم شادو گیمز اکانت ماینکرافت داره رفتم 90 تومن خرج کردم)

ویرایش شده در توسط elihosseini6487@gmail.com
  • لایک 6
  • تشکر 4
  • ترکیدم :) 1
لینک به ارسال

توجه : لینک ها دارای مشکل است . ادرس را در موتور جست و جو تایپ کنید .

خب با اصرار فراوان شما عزیزان ( لاف ) قسمت دوم آموزش رو گذاشتیم 😁

برای عوض کردن یوزرنیم هم همون طوری که توی شکلای قبلی نشون دادیم، رو به روی یوزرنیمتون یه گزینه change هست، وقتی روش کلیک کردید یه باکس میاد که توش یوزرنیم جدیدتون رو می زنید (اگه این یوزرنیم توسط کس دیگه ای انتخاب شده باشه نمیذاره  انتخابش کنید) و یه باکس دیگه هم پایینش که پسوردتونو توش وارد کنید. بعد از اینا هم اگه تغییر موفق باشه این پیام ظاهر میشه 

Screenshot-1877-1-600x561.png.25ef830553d18a60c25eec94414adf5a.png

و اما قسمت شیرین تغییر اسکین ماین کرفت. برای تغییر اسکین Minecraft باید ابتدا به وبسایت رسمی این بازی یعنی همون 

لینک مخفی شده است

مراجعه کنید و بعد از ورود به وبسایت روی گزینه Skin که بالا و سمت چپ صفحه و زیر گزینه Profile هست کلیک کنید.

Screenshot-1878-600x451.png.9fcdb89a1fa73320c3443bff1777a592.png

ایزی ایزی تامام تامام 

بهتون تبریک می گم شما با موفقیت بار مشکلات دنیا را به دوش کشیدید🤣

حتما به فروشگاه انجمن shadow games سر بزنید حتما ( قیمتاش مفته ناموسا) 

لایک فراموش نشه💖

• لایک 4
لینک به ارسال
در 47 دقیقه قبل، elihosseini6487@gmail.com گفته است :

توجه : لینک ها دارای مشکل است . ادرس را در موتور جست و جو تایپ کنید .

خب با اصرار فراوان شما عزیزان ( لاف ) قسمت دوم آموزش رو گذاشتیم 😁

برای عوض کردن یوزرنیم هم همون طوری که توی شکلای قبلی نشون دادیم، رو به روی یوزرنیمتون یه گزینه change هست، وقتی روش کلیک کردید یه باکس میاد که توش یوزرنیم جدیدتون رو می زنید (اگه این یوزرنیم توسط کس دیگه ای انتخاب شده باشه نمیذاره  انتخابش کنید) و یه باکس دیگه هم پایینش که پسوردتونو توش وارد کنید. بعد از اینا هم اگه تغییر موفق باشه این پیام ظاهر میشه 

Screenshot-1877-1-600x561.png.25ef830553d18a60c25eec94414adf5a.png

و اما قسمت شیرین تغییر اسکین ماین کرفت. برای تغییر اسکین Minecraft باید ابتدا به وبسایت رسمی این بازی یعنی همون 

لینک مخفی شده است

• برای دیدن محتوای پنهان به این پست پس از ورود به اکانت واکنش نشان دهید.(مثلا لایک کنید)

مراجعه کنید و بعد از ورود به وبسایت روی گزینه Skin که بالا و سمت چپ صفحه و زیر گزینه Profile هست کلیک کنید.

Screenshot-1878-600x451.png.9fcdb89a1fa73320c3443bff1777a592.png

ایزی ایزی تامام تامام 

بهتون تبریک می گم شما با موفقیت بار مشکلات دنیا را به دوش کشیدید🤣

حتما به فروشگاه انجمن shadow games سر بزنید حتما ( قیمتاش مفته ناموسا) 

لایک فراموش نشه💖

با سلام.

لطفا از قرار دادن اموزش های تکراری خودداری کنید.

• لایک 2
  • تشکر 1
لینک به ارسال
  • 9 months later...
  • 3 weeks later...
در 24 دقیقه قبل، AcEr گفته است :

na Aziz Khub bud :)

با سلام.

2.6 در تاپیک ها ، اگر سوال يا نظر خاصي نداريد لطفا فقط از دکمه می پسندم استفاده کنيد. نظراتي مانند مرسی ، خوب بود ، ممنون و... شامل اسپم هستند و باعث کاهش کيفيت پست ها ميشوند.

لینک به ارسال
  • 8 months later...

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری
  • جدید...