رفتن به مطلب
انجمن گیمینگ شادوگیمز
جستجو در
  • تنظیمات بیشتر ...
نمایش نتایجی که شامل ...
جستجو در ...

غيرفعال كردن Vsync پردازشگر گرافيكي

LEGEND

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت کاربران انجمن شادوگیمز

✔️غيرفعال كردن Vsync پردازشگر گرافيكي:
 اگر شما يك بازيكن حرفه اي بازي هاي رايانه اي باشيد احتمالا درباره همگام سازي عمودي (Vertical Sync) شنيده ايد. خاموش كردن Vsync، همگام سازي با نرخ عمودي بازنمايش مانيتور را غيرفعال مي كند. به عنوان مثال اگر مانيتور شما نرخ بازنمايش هرتز را داشته باشد، غيرفعال كردن Vsync به پردازشگر گرافيكي اين امكان را مي دهد كه نرخ خروجي خود را سريع تر از هرتز قرار دهدکه باعث افزایش fpsمیشود.

✔️اموزش غیر فعال کردنVsync:
ابتدا کلیک راست میکنیم بعد روی گزینه Control panel کلیک میکنیم.
وارد کنترول پنل میشویم سمت چپ برنامه گزینه Manage 3D Settingsمیزنیم و بعد گزینه Globa settings میزنیم و در اخر Vertical syncرا غیرفعال(off) میکنیم

✔️امیدوارم اموزش خوبی برایتون باشه❤️❤️

[LEGEND]

ویرایش شده در توسط LEGEND
  • تشکر 2
لینک به ارسال
  • AmirHey pinned this موضوع
  • 6 months later...

تو همون Global Settings میشه گزینه های Anti-Aliasing و Anisotropic Filtering رو آف کرد که خودش باعث افزایش هرچه بیشتر فریم بر ثانیه میشه اگرم بخواهید که تنظیمات انجام شده روی برنامه خاصی اعمال بشه میشه از تب Program Settings اون برنامه مورد نظر رو پیدا کرد و یه حالت خاصی از تنظیمات رو میشه برای اون برنامه یا بازی مورد نظر انتخاب کرد (تمام توضیحات ارائه شده مربوط به پردازشگر های گرافیکی Nvidia و در برنامه Nvidia Control Panel میباشد)

لینک به ارسال
  • 1 month later...
در در 3 اسفند 1398 در 19:46، LEGEND گفته است :

اگر شما يك بازيكن حرفه اي بازي هاي رايانه اي باشيد احتمالا درباره همگام سازي عمودي (Vertical Sync) شنيده ايد. خاموش كردن Vsync، همگام سازي با نرخ عمودي بازنمايش مانيتور را غيرفعال مي كند. به عنوان مثال اگر مانيتور شما نرخ بازنمايش هرتز را داشته باشد، غيرفعال كردن Vsync به پردازشگر گرافيكي اين امكان را مي دهد كه نرخ خروجي خود را سريع تر از هرتز قرار دهدکه باعث افزایش fpsمیشود.

وارد کنترول پنل میشویم سمت چپ برنامه گزینه Manage 3D Settingsمیزنیم و بعد گزینه Globa settings میزنیم و در اخر Vertical syncرا غیرفعال(off) میکنیم

[LEGEND]

این کار باعث افزایش fps هم میشه؟

لینک به ارسال
  • 10 months later...

اره 

اگه مانیتورها 60hz باشه با این کار می تونی  کنیش 99 توی کانتر که بیشتر از اونم میتونی کنی با چند ترفند که نمی‌دونم کسی گذاشته که من پستش رو بزارم؟ میتونی از گلوبال در بیای و از تب بالا بگیری آیکون کانتر رو انتخاب کنی و روی گزینه vsync رو off بزاری اگه روی half بزاری یعنی نصف اون هرتز مانیتورها!

منم متاسفانه پایه رمم سوخت

ویرایش شده در توسط علی کوچولو
لینک به ارسال

ببین ممکنه به دلیل ارور باشه یا زیاد زدن shift یا اینکه بازی که شما میکنی بیش از حد از کارت گرافیک شما قوی تره و کارت گرافیک صفحه رو کامل خاموش کنه و بعد روشن کنه و اون لحظه بازی دیگه نیست.یا اگه داخل کانتر باشه ممکنه کارت گرافیکی نیم سوز شده باشه.لطفا مشکلتون رو کامل توضیح بدین .وقتی داخل بازی هستین کلا صفحه خاموش میشه یا از بازی فقط میاد بیرون ؟

لینک به ارسال

نه فقط مانیتور میپره بعد روشنش میکونم و بعضی وقتا هم اینترنتم ضعیفه از بازی خارج میشم

من فکر کنم به خاطر داغ کردن چون وقتایی مه زیاد باز می کنم مانیتور میپره

در 25 دقیقه قبل، arkan گفته است :

نه فقط مانیتور میپره بعد روشنش میکونم و بعضی وقتا هم اینترنتم ضعیفه از بازی خارج میشم

من فکر کنم به خاطر داغ کردن چون وقتایی من زیاد باز می کنم مانیتور میپره

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، arkan گفته است :

اگه مطمئن هستین بخاطر داغ کردن زیاد مانیتور این مشکل بهب وجود میاد

این اشکال سخت افزاره نه نرم افزار

بعد مورد اولی که گفتین بنده هم در صورت ضعیف بودن اینترنت یا قطع شدن آن از بازی خارج میشم 

بازی کامل بسته میشه

ویرایش شده در توسط milad512
لینک به ارسال

دوست عزیز مانیتور چیزی نداره که داغ کنه مگر اینکه اورکلاک کرده باشی که هرتز بالا بره(نرخ فریم) فکر کنم تو هم مثل قدیمای من کارت گرافیک سوخته!

الان کارت گرافیک خیلی گرونه

ویرایش شده در توسط Black_Ghost
لینک به ارسال
در در ۱۳۹۸/۱۲/۳ در 19:46، LEGEND گفته است :

[LEGEND]

سلام ببخشید تاثیری تو FPS هم داره؟

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری
  • جدید...