رفتن به مطلب
انجمن گیمینگ شادوگیمز
جستجو در
  • تنظیمات بیشتر ...
نمایش نتایجی که شامل ...
جستجو در ...

وضعیت داغون سرورهای مچ

پست های پیشنهاد شده

سلام.نمیدونم تا کی باید هی گفتو گفت ولی آب از آب تکون نخوره.بارها انتقاد کردم حتی دیدم دوستان دیگری هم از وضعیت ادمینا ناراحتن ولی همچنان وارد سرورا میشیم همون آشو همون کاسه.

بریم ایندفع سراغ سرورایه مچ

من امروز دیگه واقعا خسته شدم از وضعیت ادمینی تو سرورایه مچ که دارم این پستو میزارم و مدیران محترم سرور اگر ذره ای دیدید حقیقتو میگم فکر چاره باشید.

1-دادن R بیش از حد. حتی امروز 3دست پشت سر هم ادمین CLANWAR بعد هر دست R سریع میداد.بگذریم که دستایه قبل بعد هر 3الی 4دست R میداد

2-جایه دیگه هم گفتم و دیگران هم گفتن وقتی ووت مپ میگیرن نمیپرسن آقا اول چنج بدیم بعد اگه گفتن آره برید سراغ چنج مپ

3-واقعا معیار ادمینی نباید یکیش سن باشه؟؟؟ادمینی که امروز صداشو شنیدم شاید در بهترین حالت 14 سالش بود بعد این طرف برایه کلی آدم تصمیم میگیره

4-(مهمترینش)واقعا معیارتون برا میکس زدن چیه؟؟؟؟ادمینا کلا رفیق بازی میکنن بگذریم امروز در سرور CLANWAR نفر اول بودم ادمین زد میکس هرچی پلیر معمولی بودو انتخاب کردن(بخاطر اینکه رفیق بودنو همو میشناختن) مارم اسپکتور انداختن وقتی اعتراض کردم چرا رفیق بازی میکنینو پلیرایه خوبو میندازین بیرون منو کیک کردن.

شما در کانال تلگرامتون میگید اگه ادمینا کار خلافی میکنن بگید.من چند دفعه گفتم دیگران هم گفتند چیزی درست شده؟میگید مدرک خب صحبتایی که الان کردم همش در سابقه سرور CLANWAR1 حتما هست برید ببینید.در روز میخوایم بشینیم بازی کنیم اعصابمون راحت بشه بیشتر داغون میشه.صحبتایی که کردم کمو بیش مختص تمام سرورایه مچه.بازم ببخشید سرتونو درد اوردم

در در 6 آذر 1398 در 15:56، Amir Doctor گفته است :

به این آیدی تو تل پیام بده

god_of_code

در در 8 آذر 1398 در 10:41، The punisher گفته است :

سلام برای کدوم سرور منظورتونه؟

سرور ددمچ فصل قبل اول شدم حتی درصدمم عالی بود.الان دیگه فصل جدیده:)

سرور CLANWAR1

ای بابا قاطی یاتی شد:) قبلا درخواست ادمینی بخاطر رنک 1 تو سرور دد مچ داشتم فکر کردم جوابه اونه.این موضوعات داخل سرور CLANWAR1 اتفاق افتاد

ویرایش شده در توسط (:PIKACHOO
قبلا درخواست ادمینی تو سرور مچ داشتم برایه رنک 1 فکر کردم جواب اونه
لینک به ارسال
در 23 ساعت قبل، (:PIKACHOO گفته است :

سلام.نمیدونم تا کی باید هی گفتو گفت ولی آب از آب تکون نخوره.بارها انتقاد کردم حتی دیدم دوستان دیگری هم از وضعیت ادمینا ناراحتن ولی همچنان وارد سرورا میشیم همون آشو همون کاسه.

بریم ایندفع سراغ سرورایه مچ

من امروز دیگه واقعا خسته شدم از وضعیت ادمینی تو سرورایه مچ که دارم این پستو میزارم و مدیران محترم سرور اگر ذره ای دیدید حقیقتو میگم فکر چاره باشید.

1-دادن R بیش از حد. حتی امروز 3دست پشت سر هم ادمین CLANWAR بعد هر دست R سریع میداد.بگذریم که دستایه قبل بعد هر 3الی 4دست R میداد

2-جایه دیگه هم گفتم و دیگران هم گفتن وقتی ووت مپ میگیرن نمیپرسن آقا اول چنج بدیم بعد اگه گفتن آره برید سراغ چنج مپ

3-واقعا معیار ادمینی نباید یکیش سن باشه؟؟؟ادمینی که امروز صداشو شنیدم شاید در بهترین حالت 14 سالش بود بعد این طرف برایه کلی آدم تصمیم میگیره

4-(مهمترینش)واقعا معیارتون برا میکس زدن چیه؟؟؟؟ادمینا کلا رفیق بازی میکنن بگذریم امروز در سرور CLANWAR نفر اول بودم ادمین زد میکس هرچی پلیر معمولی بودو انتخاب کردن(بخاطر اینکه رفیق بودنو همو میشناختن) مارم اسپکتور انداختن وقتی اعتراض کردم چرا رفیق بازی میکنینو پلیرایه خوبو میندازین بیرون منو کیک کردن.

شما در کانال تلگرامتون میگید اگه ادمینا کار خلافی میکنن بگید.من چند دفعه گفتم دیگران هم گفتند چیزی درست شده؟میگید مدرک خب صحبتایی که الان کردم همش در سابقه سرور CLANWAR1 حتما هست برید ببینید.در روز میخوایم بشینیم بازی کنیم اعصابمون راحت بشه بیشتر داغون میشه.صحبتایی که کردم کمو بیش مختص تمام سرورایه مچه.بازم ببخشید سرتونو درد اوردم

سرور ددمچ فصل قبل اول شدم حتی درصدمم عالی بود.الان دیگه فصل جدیده:)

سرور CLANWAR1

ای بابا قاطی یاتی شد:) قبلا درخواست ادمینی بخاطر رنک 1 تو سرور دد مچ داشتم فکر کردم جوابه اونه.این موضوعات داخل سرور CLANWAR1 اتفاق افتاد

با سلام.

1-قبلا درباره سن ادمین ها توضیح لازم داده شده و گفته شد اونر هر سرور میتواند محدوی سنی تعین کند و این موضوع اختیاری است.

2-بار ها و بار ها گفته شد اگر شکایتی دارید باید در فروم مربوط به شکایات اقدام کنید و با ارئه مدرک از ادمین ، پلیر و... شکایت کنید.(تلگرام مکان مناسبی برای فرستادن شکایت ها نیست)

3-در مورد زیر پا گذاشتن قوانین سرور درباره ادمین ها:قوانین به ادمین ها اموزش داده میشود اما با این حال اگر دیدید در چنج کردن مپ ، r1 دادن و... ادمین ها تخلف میکنند از اونها یک عکس یا یک فیلم تهیه کنید و در بخش شکایت ها ارسال کنید تا با ادمین مورد نظر برخورد شود.(نمیشه برای هر شکایتی به لاگ سرور مراجعه کرد تا حرف شما اثبات شود)

با تشکر - تیم مدیریتی شادو گیمز

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری
  • جدید...