رفتن به مطلب
انجمن گیمینگ شادوگیمز
جستجو در
  • تنظیمات بیشتر ...
نمایش نتایجی که شامل ...
جستجو در ...

مشکل هنگ کردن تیم اسپیک

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان من وقتی وارد سرور تیم اسپیک میشم برنامه تیم اسپیک خود به خود هنگ میکنه کسی میدونه این مشکل رو چجوری رفع کنم؟؟؟
برنامه رو هم چند بار حذف و نصب کردم ولی درست نشد

لینک به ارسال
  • 3 weeks later...

خب من هم مشکل شما رو دارم اما الان راهشو بهتون میگم برای همیشه درست نمیشه ولی تا زمانی که برنامه بازی باشه درسته 

1. خب اول شما تیم اسپیک رو نصب کنید بعد برید تو پوشه تیم اسپیک uninstall رو باز کنید سپس تیم اسپیک رو باز کنید بعد تیک delete configuration 

رو در uninstall بزنید بعد اطلاعات به صورت غیر واقعی پاک میشه و تیم اسپیک گول میخوره 

توجه: پس از بستن تیم اسپیک باز باید تیم اسپیک را نصب کنید و این روش را دنبال کنید 

توجه:برای دیدن عکس اواتار دیگران و شنیدن صداهای تیم اسپیک 2 پوشه sound و styles رو جایی دیگر کپی کنید و وقتی دکمه  delete configuration 

رو زدید در جایی که تیم اسپیک نصب هست paste کنید با تشکر 

راستی اینو خودم فهمیدم 🤣🤩

امیدوارم مشکلتون حل بشه!!!!!

لینک به ارسال
در 22 ساعت قبل، Like گفته است :

خب من هم مشکل شما رو دارم اما الان راهشو بهتون میگم برای همیشه درست نمیشه ولی تا زمانی که برنامه بازی باشه درسته 

1. خب اول شما تیم اسپیک رو نصب کنید بعد برید تو پوشه تیم اسپیک uninstall رو باز کنید سپس تیم اسپیک رو باز کنید بعد تیک delete configuration 

رو در uninstall بزنید بعد اطلاعات به صورت غیر واقعی پاک میشه و تیم اسپیک گول میخوره 

توجه: پس از بستن تیم اسپیک باز باید تیم اسپیک را نصب کنید و این روش را دنبال کنید 

توجه:برای دیدن عکس اواتار دیگران و شنیدن صداهای تیم اسپیک 2 پوشه sound و styles رو جایی دیگر کپی کنید و وقتی دکمه  delete configuration 

رو زدید در جایی که تیم اسپیک نصب هست paste کنید با تشکر 

راستی اینو خودم فهمیدم 🤣🤩

امیدوارم مشکلتون حل بشه!!!!!

خیلی ممنون الان چند روزه مشکلم حل شده

لینک به ارسال
  • 1 month later...
  • 1 year later...

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری
  • جدید...