رفتن به مطلب
انجمن گیمینگ شادوگیمز
جستجو در
  • تنظیمات بیشتر ...
نمایش نتایجی که شامل ...
جستجو در ...

اختصاصی قرار دادن نام سرور کانتر های شدو گیمز داخل منوی بازی

The Punisher

پست های پیشنهاد شده

شما با ریختن این فایل تو پوشه کانتر همه سرورای شدو گیمز داخل منوی اول بازی میاد و شما  با کلیک رو اسم سرور به خود اون سرور کانکت میشید
منبعشم خودمم که فایلو درست کردم :)
فایل رو هم داخل پوشه :
cstrike/resourceکپی کنید
امید وارم لذت ببرید 

تغییرات آپدیت جدید دی ماه::
1-اضافه شدن سرور اتو میکس به لیست
2-اضافه شدن نیو گیم به دلیل درخواست بعضی ها 

image.png

دانلود:
GameMenu.res

• لایک 9
  • تشکر 3
  • ترکیدم :) 2
  • گیج شدم 1
لینک به ارسال
در در 19 مهر 1398 در 18:32، Mr.p گفته است :

میشه من این رو ویرایش کنم و برای کانتر ساخت خودم بزارم؟
چون شما این رو درست کردید

بله میتونید استفاده کنید اون بالا هم گفتم باید تو کدوم پوشه باید ریخته بشه با تشکر

لینک به ارسال
  • مدیر کل انجمن
در در 18 مهر 1398 در 17:55، M.amin گفته است :

👌

طبق قانون 2.6 در تاپیک ها ، اگر سوال يا نظر خاصي نداريد لطفا فقط از دکمه می پسندم استفاده کنيد. نظراتي مانند مرسی ، خوب بود ، ممنون و... شامل اسپم هستند و باعث کاهش کيفيت پست ها ميشوند.

در در 18 مهر 1398 در 21:59، The punisher گفته است :

:)

طبق قانون 2.6 در تاپیک ها ، اگر سوال يا نظر خاصي نداريد لطفا فقط از دکمه می پسندم استفاده کنيد. نظراتي مانند مرسی ، خوب بود ، ممنون و... شامل اسپم هستند و باعث کاهش کيفيت پست ها ميشوند.

در در 19 مهر 1398 در 16:46، Moeein Seven گفته است :

عالی :) 

• لایک 1
  • خوشم نیومد 1
لینک به ارسال
در 17 ساعت قبل، Same Old Love گفته است :

بله چشم خیلی ممنون که گفتین دفعه بعدی حواسم هست

لینک به ارسال
  • 3 weeks later...
در 13 ساعت قبل، pouriadadou گفته است :

خیلی عالی بود 

لینک به ارسال
  • AmirHey unpinned و unfeatured this موضوع

منو آپدیت شد!!!

تغییرات جدید::
1- اضافه شدن سرور اتو میکس به لیست
2- اضافه شدن نیو گیم به لیست به درخواست بعضی ها

دانلود::

لینک مخفی شده است

برای دیدن محتوای پنهان به این پست پس از ورود به اکانت واکنش نشان دهید.(مثلا لایک کنید)

• لایک 8
  • تشکر 1
  • گیج شدم 1
  • خوشم نیومد 1
لینک به ارسال
  • The Punisher pinned و featured this موضوع
  • 1 year later...
  • 4 months later...
  • 3 weeks later...

باید فایل این پانیشر بنده خدا رو دانلود کنی.     بعد باید با ورد با نوت بازش کنی.                    اونجا دیگه باید یکی از اونها رو اسمش و آی پی اش رو عوض می کنی حل میشه اون سرور جای اون میاد یا بگیری یکی مثل همونها گزینه درست کنی بعد که درست کردی باید ترتیب شماره ها رو درست کنی (مثلاً اگه یکی از گزینه ها کپی کردی و زیر آخرین گزینه گذاشتی و اسم و آی پی اش رو تغییر دادی )کنارش نوشته مثلاً ۲۵ نباید دوتا ۲۵باشه یعنی باید ترتیب شماره ها رو رعایت کنی!

بعدشم که سیو می کنی قابلیت رو و بعد cstrike/resourceکپی کن.                                   می‌دونم حق داری اگه گیج بشی چون با متن نمیتونم توضیح بدم اما خودت اگه اون فایل رو با ورد باز کنی میفهمی چی به چیه.مشکل پیدا کردی توی همین تاپیک بگو

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری
  • جدید...