رفتن به مطلب
انجمن گیمینگ شادوگیمز
جستجو در
  • تنظیمات بیشتر ...
نمایش نتایجی که شامل ...
جستجو در ...

سوالات پیرامون سرور زامبی

Richard

پست های پیشنهاد شده

دو تا  سوال

اگه ادمین مهمات خود رو نا محدود کنه چه بر خوردی داره ؟

اگه کسی ( مثل من ) در مکانی در رو بست اسلی داره ؟

اگه داره شما اشتباه میکنید بلکه هیچ مشکلی نداره هدف این بازی برای انسان ها  زنده ماندن ( فرار کردن از دست زامبی ها ) است و تله گذاشتن انسان ها برای یکدیگر ایرادی ندارد

ویرایش شده در توسط Richard
  • گیج شدم 1
لینک به ارسال
در 20 دقیقه قبل، Richard گفته است :

دو تا  سوال

اگه داره شما اشتباه میکنید بلکه هیچ مشکلی نداره هدف این بازی برای انسان ها  زنده ماندن ( فرار کردن از دست زامبی ها ) است و تله گذاشتن انسان ها برای یکدیگر ایرادی ندارد

1-ادمین حق بینهایت کردن نداره ولی پلیر میتونه توی Shop از تیر و خشاب بینهایت استفاده کنه

اگه دید شد که ادمینی بدون خرید تیر های خود رو بینهایت کرد به مدیر سرور اعلام کنید تا با شخص برخورد میشه (شاید از مقام خود ریمو یا به مقام پایین تر برود)

منظور اینه که شخص نباید پس از رسیدن سریع تمامی پلیر ها را برای نجات خود قربانی کند اگه پلیر پس از رسیدن تله یا مکانی را نابود یا فعال کند طوری که بیشتر پلیر ها قربانی شوند ما با اون شخص برخورد میکنیم !

ویرایش شده در توسط /alireza/A
مشکلات نوشتاری
لینک به ارسال
در در 23 خرداد 1398 در 23:52، Richard گفته است :

دو تا  سوال

با سلام.

ریچارد در تمام سرور های دنیا این قوانین وجود داره.خودت میتونی ببینی.

به عنوان مثال یکسری منو فربود به یک سرور زامبی ران خارجی رفتیم من جلو بودم از پل رد شدم بعدش شکستمش یهو ادمینش منو اسلی داد.

این قوانین برای برابر شدن پلیر هاست.

همچنین هیچ ادمینی(همون طور که علی رضا گفت)حق استفاده از سوپر منو رو نداره و در صورت استفاده با اون برخورد میشه.

ویرایش شده در توسط Leon_Game_YT
لینک به ارسال
در 14 دقیقه قبل، Leon_Game_YT گفته است :

با سلام.

به عنوان مثال یکسری منو فربود به یک سرور زامبی ران خارجی رفتیم من جلو بودم از پل رد شدم بعدش شکستمش یهو ادمینش منو اسلی داد.

اما شما دارید میگید زامبی ران بعدش هم از کجا میدونید که ادمین به خاطر شکستن پل اسلی داد ؟

• گیج شدم 1
لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، Richard گفته است :

اما شما دارید میگید زامبی ران بعدش هم از کجا میدونید که ادمین به خاطر شکستن پل اسلی داد ؟

میده چون من تو ی سرور خارجی به خاطر بستن در یک راهی که باعث شد افرادی که پشت در موندن زامبی شدن به همین دلیل ادمین منو اسلی داد و نه فقط اسلی و همچنین به مدت پنج مین بنم داد !

لینک به ارسال
در در 23 خرداد 1398 در 23:52، Richard گفته است :

دو تا  سوال

سلام خسته نباشید
ادمین اجازه ندارد مهمات خود را بی نهایت کند فقط میتواند از شاپ خریداری کند
باید صبر کنید تا همه پلیر ها بیاین بعد اون مکان رو ببندید
ما اشتباه نمیکنیم به ادمین ها اموزش کامل درباره این تله ها داده شده  ادمین ایست میکند تا چک کند تا ببیند کسی نزنه تله رو فعال کنه اگر دید حق دارد اسلی بدهد یا بن بدهد به مدت 30 مین
سوال دیگر دارید بپرسید در خدمتم

• تشکر 1
لینک به ارسال
در در 24 خرداد 1398 در 16:30، M@M@D S.W گفته است :

میده چون من تو ی سرور خارجی به خاطر بستن در یک راهی که باعث شد افرادی که پشت در موندن زامبی شدن به همین دلیل ادمین منو اسلی داد و نه فقط اسلی و همچنین به مدت پنج مین بنم داد !

شما آیپی سرور زامبی رو بده تا من خودم این کار رو انجام بدم

لینک به ارسال
در 15 دقیقه قبل، Richard گفته است :

شما آیپی سرور زامبی رو بده تا من خودم این کار رو انجام بدم

185.244.130.66:27015 البته ی تغییراتی تو این سرور کردن که کسی جرات نمیکنه تله ها رو ری سیتی ببنده

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، M@M@D S.W گفته است :

185.244.130.66:27015 البته ی تغییراتی تو این سرور کردن که کسی جرات نمیکنه تله ها رو ری سیتی ببنده

با سلام.

لطفا از تبلیغات در پست ها خودداری کنید.

در 14 ساعت قبل، Ali rust گفته است :

جایی که رسپاون میشن آدما

با سلام.

چجور ببندی اخه.

اون بیس بیلدر بود که چنین چیزی ممکن بود.

الان زامبی رانه ها.

منظور از بستن در ها در بالا فعال کردن تله هاست.(که بعضی هاشون در هستن).

لینک به ارسال
در 15 دقیقه قبل، Richard گفته است :

طبق مشاهدات من از این سرور ( با حضور ادمین ) این کار رو یکی از پلیر ها انجام داد اما اسلی یا کیک یا بن نشد

شاید حواسش نبود
این سرور با سرور زامبی ران شادو فرق دارد
از نظر قوانین
قوانین شادو زامبی ران این هست که وقتی تله ای را فعال میکنی بلکه کسی هنوز نیومده بن 30 مین داره یا اسلی

لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، .Farbod گفته است :

این سرور با سرور زامبی ران شادو فرق دارد
از نظر قوانین
قوانین شادو زامبی ران این هست که وقتی تله ای را فعال میکنی بلکه کسی هنوز نیومده بن 30 مین داره یا اسلی

خب از اولش همین رو بگید دیگه

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری
  • جدید...