رفتن به مطلب
انجمن گیمینگ شادوگیمز
جستجو در
  • تنظیمات بیشتر ...
نمایش نتایجی که شامل ...
جستجو در ...

مشکل من در سرور های کانتر (کمکم کنین)

Ata

پست های پیشنهاد شده

در 21 ساعت قبل، Ata گفته است :

سلام. حدود 6 ماه من درگیر لگ تو همه سرور ها هستم. تو بازی از پلیر های دیگه می پرسم که شما هم لگ هستین؟ همشون میگن نه. چرا مال من همیشه لگه؟

حل مشکل لگ داشتن و تاخیر در هنگام تیر زدن در CS

ببینید شما باید اول تست کنید ببینید در نوع بدون اینترنت و با BOT ها هم این مشکل را دارید؟ اگر داشتید که از بازی و عدم مطابقت آن با سخت‌افزار شماست و تنها کاری که می‌توانید انجام دهید آپدیت درایور سخت‌افزارها و اجرای بازی با Run as administrator و تغییر در تنظیمات گرافیک بازی هست. در صورت درست نشدن باید از نسخه‌ی دیگر بازی استفاده نمایید اگر در اینترنت گشته باشید برای این مشکل در خود سایت سازنده هم جواب قانع کننده‌ای وجود ندارد و مشکل از هسته بازیست که در نسخه نهایی بازی یعنی CS GO هم درست نشده.
ولی در صورتی که شما فقط در بازی آنلاین کانتر این مشکل را دارید از CMD ویندوز به آی‌پی سرور بازی Ping بزنید (با نرم‌افزار PingToolsPlus هم می‌توانید) اگر پینگ شما بالا بود (بالای 45 برای سرورهای داخلی و در برخی مواقع 60) پس پینگ شما به سرور بازی مشکل دارد و از سیستم و بازی هیچ مشکلی درگیر نیست و برای بهتر کردن اوضاع می‌توانید به سرورهای نزدیک‌تر وصل شوید یا ISP خودتان را عوض کنید. همچنین در برخی مواقع اگر از WiFi برای اتصال اینترنت استفاده می‌کنید از کابل استفاده نمایید که بی‌تاثیر در پینگ نیست.

• لایک 1
لینک به ارسال
در در 24 خرداد 1398 در 18:30، AmOo B A N 1 گفته است :

حل مشکل لگ داشتن و تاخیر در هنگام تیر زدن در CS

ببینید شما باید اول تست کنید ببینید در نوع بدون اینترنت و با BOT ها هم این مشکل را دارید؟ اگر داشتید که از بازی و عدم مطابقت آن با سخت‌افزار شماست و تنها کاری که می‌توانید انجام دهید آپدیت درایور سخت‌افزارها و اجرای بازی با Run as administrator و تغییر در تنظیمات گرافیک بازی هست. در صورت درست نشدن باید از نسخه‌ی دیگر بازی استفاده نمایید اگر در اینترنت گشته باشید برای این مشکل در خود سایت سازنده هم جواب قانع کننده‌ای وجود ندارد و مشکل از هسته بازیست که در نسخه نهایی بازی یعنی CS GO هم درست نشده.
ولی در صورتی که شما فقط در بازی آنلاین کانتر این مشکل را دارید از CMD ویندوز به آی‌پی سرور بازی Ping بزنید (با نرم‌افزار PingToolsPlus هم می‌توانید) اگر پینگ شما بالا بود (بالای 45 برای سرورهای داخلی و در برخی مواقع 60) پس پینگ شما به سرور بازی مشکل دارد و از سیستم و بازی هیچ مشکلی درگیر نیست و برای بهتر کردن اوضاع می‌توانید به سرورهای نزدیک‌تر وصل شوید یا ISP خودتان را عوض کنید. همچنین در برخی مواقع اگر از WiFi برای اتصال اینترنت استفاده می‌کنید از کابل استفاده نمایید که بی‌تاثیر در پینگ نیست.

داداش ممنون ولی می شه یه کم برام مراحلشو کامل توضیح بدی که باید چیکار کنم؟

لینک به ارسال
در 17 ساعت قبل، Ata گفته است :

داداش ممنون ولی می شه یه کم برام مراحلشو کامل توضیح بدی که باید چیکار کنم؟

آموزش گرفتن پینگ

برنامه run را باز کنید و عبارت ping 4.2.2.4 -t را در آن تایپ کنید. در قسمت time=عددms عدد پینگ شما است. پایین 200= بسیار خوب بین 200 و 400= متوسط بالای 400= بد

همچنین نرا افزار PingToolsPlus برای فهمیدن پینگ میتونید استفاده کنید

• لایک 1
لینک به ارسال
در در 27 خرداد 1398 در 13:39، AmOo B A N 1 گفته است :

سیم تلفن مستقیم اومده پشت مودم یا از اسپلیتر استفاده میکنی ؟؟ 🧐

سیم تلفن مستقیم اومده پشت مودم. مودم تو اتاقه ولی واسه خود تلفن ثابت از اسپلیتر استفاده می کنم که از نویز و خش خش هنگام حرف زدن با تلفن ثابت جلوگیری می کنه(درسته دیگه؟نه؟)

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، Ata گفته است :

سیم تلفن مستقیم اومده پشت مودم. مودم تو اتاقه ولی واسه خود تلفن ثابت از اسپلیتر استفاده می کنم که از نویز و خش خش هنگام حرف زدن با تلفن ثابت جلوگیری می کنه(درسته دیگه؟نه؟)

شما در هر دو حالت تست کنید با اسپلیتر و همچنین بدون اون اگر رفع نشد مجبورید از طریق پشتیبانی شرکتی که ازش نت خریدین پیگیر نویز روی خط تلفنتون بشید ❤️

• لایک 1
لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری
  • جدید...