رفتن به مطلب
انجمن گیمینگ شادوگیمز
جستجو در
  • تنظیمات بیشتر ...
نمایش نتایجی که شامل ...
جستجو در ...

کانفیگ سرور جیل بریک کانتر استریک 1.6

Mohammad Rust

پست های پیشنهاد شده

به نام خدا سلام

کانفیگ سرور جیل بریک کانتر استریک 1.6

یاحق.

لینک مخفی شده است

برای دیدن محتوای پنهان به این پست پس از ورود به اکانت واکنش نشان دهید.(مثلا لایک کنید)

• لایک 17
  • تشکر 8
  • ترکیدم :) 7
  • گیج شدم 1
لینک به ارسال

مرسی واقعا عالی بود پیشنهادم به شادو گیمز اینه که همچین سروری رو دانلود و بسازه

اما حالا یه سوال آقای @Mohammad Rust :

چرا فایل های اصلی این سرور رو نگذاشتید ؟ ( Models_Sound )

ویرایش شده در توسط Richard
  • لایک 1
لینک به ارسال

چون همه این فایل هارو تو پوشه کانترشون دارن و اگه نام فایل ها یکی باشه ممکنه بازی رو کرش کنه مثلا من الان دو تا جی تی ای دارم یکی بک آپ یکی مود دار ولی با هم تداخل دارن و سیو هاشون مشترکه یه مود dyom گرفتم اونو کرش کرده این ولی میاد

• لایک 1
لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، Ali rust گفته است :

چون همه این فایل هارو تو پوشه کانترشون دارن و اگه نام فایل ها یکی باشه ممکنه بازی رو کرش کنه مثلا من الان دو تا جی تی ای دارم یکی بک آپ یکی مود دار ولی با هم تداخل دارن و سیو هاشون مشترکه یه مود dyom گرفتم اونو کرش کرده این ولی میاد

این ارور نشون میده که جی تی ای با کانتر فرق میکنه اینکه شما میگید دو تا جی تی ای دارم و سیو ها شون مشترکه این درست. اما کانتر سیو نداره که مشترک باشه. در کانتر بعضی فایل ها مشترکه مثل ( گان، صدا گان و ... ) اما یک سری گان ها یا فایل هایی مشترک نیستند مثل ( گان RPG، اسکین اسپایدر من و ... )

برای اینکه بفهمیم سیو جی تی ای کجاست به این آدرس بروید

Computer => در قسمت سمت چپ گزینه Documents => اسم جی تی ای مثلاََ ( GTA San Andreas User Files ) ==> فایل gta_sa با فرمت set.

در اینجا فایل v_classic در پوشه Models وجود نداره

s.PNG

ویرایش شده در توسط Richard
  • لایک 2
لینک به ارسال

بعضی وقت ها هم موتور جست و جو گر گوگل هنگ میکنه من Devastation  رو (تخریب یکی از برترین و بهترین بازی های جهان است که همین الان هم بازیکنان در سراسر جهان به صورت آنلاین و آفلاین در اش پلی می دهند ) سرچ کردم هیچی نیاورد 

لینک به ارسال
  • ArTTam locked this موضوع
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • جدید...