رفتن به مطلب
انجمن گیمینگ شادوگیمز
جستجو در
  • تنظیمات بیشتر ...
نمایش نتایجی که شامل ...
جستجو در ...

نسخه جدید پلاگین های سرور های پابلیک کانتر

Amir taheri

پست های پیشنهاد شده

سلام من می خوام سرور پابلیک ران کنم ولی پلاگین های سرور پابلیک رو می خوام که به جدیدترین نسخه اپدیت شده باشن. اگه کسی این پلاگین هارو داره لطفا به من بگه ؟ :S

در 1 دقیقه قبل، Amir taheri گفته است :

سلام من می خوام سرور پابلیک ران کنم ولی پلاگین های سرور پابلیک رو می خوام که به جدیدترین نسخه اپدیت شده باشن. اگه کسی این پلاگین هارو داره لطفا به من بگه ؟ :S

لطفا یکی بیاد کمک کنه به من ترو خدا ::::::::

لینک به ارسال
در هم اکنون، Amir taheri گفته است :

لطفا یکی بیاد کمک کنه به من ترو خدا ::::::::

صبر کن تا برات میکنم

• تشکر 1
لینک به ارسال
در هم اکنون، Richard گفته است :

صبر کن تا برات میکنم

چی ؟ داری ؟ اگه بفرستی که نوکرتم

راستی تو همونی نیستی که تو سرور پابلیک اسمت (_____Rechard_____) ه.

ویرایش شده در توسط Amir taheri
لینک به ارسال
در 6 ساعت قبل، Amir taheri گفته است :

چی ؟ داری ؟ اگه بفرستی که نوکرتم

راستی تو همونی نیستی که تو سرور پابلیک اسمت (_____Rechard_____) ه.

بله همون هستم

دارم لینک دانلود رو میذارم

ویرایش شده در توسط Richard
لینک به ارسال
در 4 دقیقه قبل، Richard گفته است :

بله همون هستم

مدارم لینک دانلود رو میذارم

اخ دستت درد نکنه

فقط راستی اینه ک میزای پلاگیناش اپدیتن.

بعدش همش هست یا یه سری هستن

داداش اومد ؟؟؟

• لایک 1
لینک به ارسال

پلاگین vote ban و vote kick

معرفی :

این پلاگین در نبود ادمین به بازیکنان کمک میکنه با voteban/ بازیکن ******** رو بن کنن این پلاگین باید از لحاظ آرا به حدنصاب برسه تا بازیکن بن بشه

این پلاگین در نبود آدمین به بازیکنان کمک میکنه با votekick/ بازیکن ******** رو بن کنن این پلاگین باید از لحاظ آرا به حدنصاب برسه تا بازیکن کیک بشه

اگه بلد نیستی پلاگین ها رو بر روی سرور بریزی من بهت آموزش میدم

پلاگین های بعدی در پست بعدی

لینک مخفی شده است

برای دیدن محتوای پنهان به این پست پس از ورود به اکانت واکنش نشان دهید.(مثلا لایک کنید)

لینک مخفی شده است

برای دیدن محتوای پنهان به این پست پس از ورود به اکانت واکنش نشان دهید.(مثلا لایک کنید)

• لایک 15
لینک به ارسال

ن کار کردن باهاشونو بلدم فقط خودشونو می خواستم. مرسی دستت درد نکنه اگه میشه بازم بفرست ممنون

من همه پلاگین های مورد نیاز برای سرور پابلیک و پلاگین های انتی چیت و امنیتی رو میخوام اگه زحمتی نیست، بفرستی ک خیلی ممنونت میشم.

راستی من یه پلیر دیدم خیلی کار بلده اسمش VIRUS هست، چیتر خیلی قویه من چیت زدم برم ضایعش کنم ولی نشد. اون اومده سرور پابلیک CLANWAR 1 رو هک کرده الان شده فول ادمینش، چطوری اون کارو کرده ؟ مگه میشه هک کرد ؟ !!!

در 6 دقیقه قبل، Richard گفته است :

پلاگین vote ban و vote kick

معرفی :

این پلاگین در نبود ادمین به بازیکنان کمک میکنه با voteban/ بازیکن ******** رو بن کنن این پلاگین باید از لحاظ آرا به حدنصاب برسه تا بازیکن بن بشه

این پلاگین در نبود آدمین به بازیکنان کمک میکنه با votekick/ بازیکن ******** رو بن کنن این پلاگین باید از لحاظ آرا به حدنصاب برسه تا بازیکن کیک بشه

اگه بلد نیستی پلاگین ها رو بر روی سرور بریزی من بهت آموزش میدم

پلاگین های بعدی در پست بعدی

لینک مخفی شده است

لینک مخفی شده است

این دو تا جدیدترین نسخه هستن. میگم سرور های تو سایت Alliedmods جدیدترین نسخه هستن ؟؟ اخه واسه خیلی وقت پیشه میگم شاید قدیمی باشن.

• لایک 4
لینک به ارسال

معرفی : همونطور که از اسمش مشخصه این پلاگین سلاح رو در پشت کاراکتر به نمایش در میاره ( Back Weapons )

فایل با فرمت mdl رو در پوشه models واقع در پوشه cstrike بریزید

لینک مخفی شده است

• لایک 8
  • ترکیدم :) 1
لینک به ارسال
در هم اکنون، Richard گفته است :

معرفی : همونطور که از اسمش مشخصه این پلاگین سلاح رو در پشت کاراکتر به نمایش در میاره ( Back Weapons )

فایل با فرمت mdl رو در پوشه models واقع در پوشه cstrike بریزید

لینک مخفی شده است

ببخشید ک همش حرف میزنم. این پلاگین هایی ک میدی جدیدترین نسخه هستن ؟؟؟؟ اخه من تو سایت alliedmods دیدم ولی فک کنم کهنه باشن. ؟!!

• لایک 1
لینک به ارسال

معرفی : با این پلاگین میتونید تو بازی مبادله پول کنید.

آموزش ریختن : فایلی که با فرمت dll هست رو در پوشه/cstrike/addons/amxmodx/data/lang بریزید ( از سمت چپ به راست )

دستورات cavars :

به پوشه cstrike/addons/amxmodx/config بروید و فایل csvars رو با نوت پد باز کنید

و این دستور رو بنویسید

money_enable 1

با ( 1 ) فعال میشه با ( 0 ) غیر فعال میشه

سپس دستور را که وارد کردید آن را سیو کنید

لینک مخفی شده است

این ها رو من از یه سایت معتبر خارجی میارم

• لایک 9
لینک به ارسال
در 3 دقیقه قبل، Richard گفته است :

این ها رو من از یه سایت معتبر خارجی میارم

از کدوم سایت !!! ؟

alliedmods یا سایت دیگه !!!! ؟؟؟

لینک به ارسال

از کدوم سایت !!! ؟

نمیتونم بگم

معرفی : میتوانید با این پلاگین از پلیر اسکرینشات بگیرید و در صورت تخلف اون ها رو بن کنید

لینک مخفی شده است

معرفی :

یکی از پلاگینهای کاربردی هست که ادمین میتونه اجازه استفاده بازیکنان از کمندهای سرور روبگیره یا تو بازی اجازه تغییر تیم ، پیام با رادیو ، دمیج خوردن و کیل دادن بازیکنان ، جلوگیری از اسپری جلوگیری از خرید سلاح ، جلوگیری از پیام دادن بازیکنان و تیم خودی رو از بازیکنان میگیره

شرح:
این یک افزونه اساسی است که به شما اجازه می دهد برخی از دستورات اساسی را مسدود کنید.
من یک فایل INI ایجاد کردم تا دسترسی به این دستورات راحت تر شود.

بلاک کردن دستورات
TEAM بلاک کردن این کامند برای همه
RADIO بلاک کردن رادیو برای همه
KILL بلاک کردن این دستور برای همه
SPRAY بلاک کردن این کامند برای همه
BUY بلاک کردن خرید برای همه
SAY بلاک چت برای همه
S_TEAM بلاک کردن چت تیم برای همه

PS: فقط یک یا چند این دستورات و تیم را در فایل blockcommands.ini تایپ کنید و دستورات نوشته شده را بطور خودکار مسدود کنید.

Cvar:
amx_ccb 1/0 - فعال کردن / غیر فعال کردن پلاگین.

روش نصب:
فایل .ini را در مسیر addons / amxmodx / configs قرار دهید.
فایل .amxx را در مسیر addons / amxmodx / plugins قرار دهید.

یک مثال واضح برای جلوگیری از دسترسی بازیکنان به کامندها:

اگر میخواهید فقط یک تیم محروم شود به روش زیر عمل کنید.

شما باید فایل blockcommands.ini را با نام command ها و نام تیم وارد کنید.
فایل زیر رو در مسیر مورد نظر باز کنید
(فایل blockcommands.ini):
حالا کامندهای زیر را در آن قرار دهید
BUY CT

SAY ALL
SPRAY T
پس از آن CT نمی تواند هر چیزی را خریداری کند، T تروریست ها نمی توانند از اسپری استفاده کنند و هیچکس نمی تواند دستورات و کامندها را استفاده کند.

لینک مخفی شده است

این پلاگین نیاز به توضیح نداره چون که میدونیم Restmenu چی هست

لینک مخفی شده است

معرفی : این پلاگین میتونه کمک بسزایی در نبود مدیر گیم سرور برای مواجهه با بازیکنان **** که aim استفاده میکنن انجام بده که پلاگین فوق رفته رفته بعد از حضور بازیکن aim رو بی اثر میکنه مگه اینکه بخواد تنظیمات رو مجدد راه اندازی کنه که اگر روی کانفیگ sxe و اینطور پلاگینها تاثیر بزارید بازیکن بن میشه

لینک مخفی شده است

• لایک 9
  • تشکر 1
لینک به ارسال

.

در 19 دقیقه قبل، Richard گفته است :

نمیتونم بگم

چرا نمتونید بگید مگه مهرمانس d:

راستی یاست Game Benana هم هست فک کنم پلاگیناش خوب و اپدیت باشن.
لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، Richard گفته است :

خب بقیش برای فردا الان خسته شدم

نزدیک به 50 تا پلاگین داره ( سرور پابلیک )

فک نکنم 50 تا باشه . بیشتره ها ... ؟!!!!!

دستت درد نکنه پس فردا بفرست ممنون .

لینک به ارسال

فک نکنم 50 تا باشه . بیشتره ها ... ؟!!!!!

دستت درد نکنه پس فردا بفرست ممنون .

حتما میفرستم چون که تعدادش زیاد بود گفتم برای فردا میفرستم

لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، Richard گفته است :

حتما میفرستم چون که تعدادش زیاد بود گفتم برای فردا میفرستم

نوکرم.

فعلا بای من میرم. تا فردا

لینک به ارسال

معرفی : این پلاگین به سلاح رنگ اظافه میکنه که زمان استفاده یا دراپ در نظر بیننده بسیار زیباست.

لینک مخفی شده است

معرفی : این پلاگین در ابتدای هر راند پول بازیکنان هم تیمی رو به نمایش در میاره

attachment.php?attachmentid=56185&d=1261

لینک مخفی شده است

معرفی : زمانی که بازیکنی در سرور وارد میشه مشخصات نام ، آی پی ، پینگ و ... رو نمایش میده

لینک مخفی شده است

معرفی : غیر فعال کردن impuls در کانتر و بستن sv_cheats 0 در بازی که با اینکار **** محدود میشه

لینک مخفی شده است

• لایک 8
لینک به ارسال

معرفی : از حملات ddos به سرور جلوگیری میکنه

لینک مخفی شده است

معرفی  : زمانی که بازیکن دمیج میخوره باعث ایجاد صدا میشه که در حالت پیشفرض در سرور قرار داره و این پلاگین فعالش میکنه

لینک مخفی شده است

معرفی : با این پلاگین میتونید کلمات تبلیغاتی و ناسزا در سرور رو فیلتر کنید.

لینک مخفی شده است

• لایک 12
لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، Richard گفته است :

معرفی : از حملات ddos به سرور جلوگیری میکنه 

این یعنی چی ؟

در 52 دقیقه قبل، Ali rust گفته است :

باو این کلمات تبلیغات ی فیلتر کشکم نیست بینشون یه اسپیس میزنن تبلیغات میکنن اوناییم که میخوان بگن آنبن کن بخاطر (بن) محدودشون میکنه

وات 😧

خب پلاگین های دیگ چی اونارو هم میفرستی ؟؟؟
بگو از کدوم سایت میگیری منم بگیرم

لینک به ارسال

خب پلاگین های دیگ چی اونارو هم میفرستی ؟؟؟

آره میخوام بفرستم

معرفی : با این پلاگین بازیکنان میتونن votemap بدن

لینک مخفی شده است

معرفی : پلاگین Advanced ResetScore در واقع همون ResetScore هست اما با قابلیتهای بیشتر مثل عوض کردن اسکور پول که در فایل زبان و سورس به شما امکان ویرایش بهتری میده که اسمش رو ریست اسکور پشرفته گذاشتن

لینک مخفی شده است

معرفی : این پلاگین نوعی دست گرمی در سرور ایجاد میکنه

لینک مخفی شده است

معرفی : در صورتی که سرور هستید با این پلاگین میتونید از داخل بازی بازیکنان رو ادمین کنید یا ادمین رو حذف کنید یا فلگ خاصی به اونها بدید

لینک مخفی شده است

معرفی : کار این پلاگین زمانی هست که بازیکنی C4 رو در اختیار داره در حالی که AFK هست بمب ازش جدا میشه و به هم تیمیهاش میرسه

لینک مخفی شده است

معرفی : این پلاگین به نارنجک ، اسمک و یک حالت رنگی اظافه میکنه که موقع پرتاب یا زمان دراپ بسیار زیباست.

لینک مخفی شده است

معرفی با استفاده از این پلاگین میتونید نام سرور رو تغییر بدید.

لینک مخفی شده است

معرفی : این پلاگین بازیکنان برتر هر دو تیم رو از لحاظ مانی معرفی میکنه

لینک مخفی شده است

• لایک 16
لینک به ارسال

بی زحمت کد این هارو هم بزار ک چی بزنم. فقط کدشو بنویس اگه توضیح داشت بگو. اگه می خوای البته کدشو بگو.

چقد مونده تموم شن ؟؟؟ !

راستی ادمین من یه سری پلاگین های لازم برای سرور مثل Drope یا پلاگین های رفع باگ یا پلاگین های افزایش fps و کاهش ping دیدم که باید تو سرور باشن. اونارو هم جدیدترین نسخشون رو بفرست. البته اگه زحمت نیست

هستی داش ؟؟؟ ! 🧐

فهمیدم از سایت

لینک مخفی شده است

• لایک 11
لینک به ارسال

فهمیدم از سایت

لینک مخفی شده است

داداش ترو خا بگو از کجا میگیری من خیلی احتیاج دارم لطفا >>>>>>>>>َََََََََََََََََََََََََََََََََََََََّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّ َََََََََََََََََََ           َُُُُُُُُُُُُُ ّّّّّّّّّّّّّّّّ       ٌٌٌٌٌٌٌٌٌٌٌٌٌٌٍََََََََََََََََََََََََََّّّّّّّّّّّريالريالريالريالريالريالريالريالريالريالريالريالريالريالۀۀۀۀۀۀۀۀۀۀۀؤؤؤؤؤؤؤؤؤؤ؛؛؛؛؛؛؛؛ۀۀِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّ

ترو خدا بگو ِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِ     ِِِِِ                                 ِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِ                                          َََََََََََََََََََََََََََََََََََِِِِِِِِِِِِِِِِِ         ََََََََََََََََََََََََََََّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّ                    ّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّ

😭

ّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّ 

ّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّ           ّّّّّّّّّّّّّّ ََََََََََََََ َََََََلاهَََََََََََََََََََََََََََََََََََََََََََََََََََََََََََََََََََََََََََََََََََََََََََََََََََََََََََََّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّ

ََََََََََََََ   بحنئلخضتجلاضتلضث ُ ۀۀۀۀۀۀۀّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّّ

َِِِِِِِِِِِِِِِِِ»ۀَِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِِ

• لایک 5
لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری
  • جدید...