رفتن به مطلب
انجمن گیمینگ شادوگیمز
جستجو در
  • تنظیمات بیشتر ...
نمایش نتایجی که شامل ...
جستجو در ...

اموزش اموزش ساخت اسکین کانتر

Leon_Game_YT

پست های پیشنهاد شده

امروز بهتون یاد میدم که اسکین دلخواه خودتونو بسازین و از اون استفاده کنید.

خب ابتدا به یک نرم افزار احتیاج داریم به نام Jed's Half-Life Model Viewer که لینک دانلودش در اخر مطلب هست.

1-وارد نرم افزار شده به ابزار file رفته و load model را انتخاب کنید.

1.jpg

2-اسکین مورد نظر که میخواین ویرایش کنید رو انتخاب کنید.(من در اینجا اسکین نایف رو انتخاب کردم که برای شروع ساده تر هست)

3-وقتی اسکین رو load کردید اسکینتون را به صورت سه بعدی میبینید، سپس به سر برگ Textures برید.

2.jpg

4-در این سربرگ چند گزینه وجود دارد شما میتونید با گزینهTexture انتخاب کنید کدوم قسمت از نایف رو ویرایش کنید (به عنوان مثال میخواید دستکش ویرایش کنید یا خود چاقو ) ما فعلا میخوایم چاقو رو ویرایش کنیم پس در حالت knife skin میزاریم.

3.jpg

5-در دکستاپ خود راست کلیک کرده وارد سر برگ new شده و یک Bitmap Imag درست کرده.

4.jpg

6-حالا در برنامه روی قسمت Export Texture کلیک کرده و اسکین نایف را روی Bitmap Imag ریخته،حالا عکس خام ما به عکس اسکین مورد نظر تبدیل میشود.

5.jpg

6.jpg

7-حالا با استفاده از نرم افزار های ویرایش عکس مثل paint که یکی از ساده ترین اونا هست نایفتون رو ویرایش کنید و به شکل دلخواه در بیارید.

7.jpg

8-حالا در نرم افزار به قسمت Import Textru رفته و عکس ویراش شده را جایگزین عکس اصلی در نرم افزار کنید.

8.jpg

9-حالا میتونید در Model Display پیش نمایش یا حالت سه بعدی اسکین ساخته شده را ببینید،حالا به ابزار File رفته و save model as... اسکین را سیو کنید.

9.jpg

توجه داشته باشید اگه اسم اسکین اصلی v_kinfe بود اسم اسکن خودتون هم v_knife بزارید و اگر w_kinfe و p_knife بود p_kinf و w_knife بزارید.

وقتی اسکین جدید ایجاد شد فقط کافیه اسکین رو روی کانتر بریزید و از اون استفاده کنید.

لینک مخفی شده است

برای دیدن محتوای پنهان به این پست پس از ورود به اکانت واکنش نشان دهید.(مثلا لایک کنید)

رمز:SeniorKingLeon

ویرایش شده در توسط Leon_Game_YT
گزاشتن لوگو
  • لایک 16
  • تشکر 6
  • ترکیدم :) 2
  • گیج شدم 1
لینک به ارسال
در در 20 اردیبهشت 1398 در 17:30، Ali rust گفته است :

اگه بخوایم کلا یه اسکین دیگه به جا این بذاریم چیکا کنیم فایلش از کجا بیاریم؟

همه اسکین ها اسکین اصلی کانتر هستند که فقط رنگ و شکل فیزیکی اونا تغیر کرده.

این اموزش برای تغیر رنگ بود و اموزشی برای تغیر اندازه و شکل فیزیکی به زودی گداشته میشه.

و اگه بخواین یک اسکین دیگه که توسط شخص دیگه ای درست شده بزارید میتونید اونو از اینترنت دانلود و استفاده کنید.

و اگه بخواین اسلحه های دیگه رو تغیر بدید به مسیر زیر رفته.

پوشه کانتر > model<cstrik از پوشه model میتونید اسکین هر اسلحه یا ایتمی رو پیدا کنید.

ویرایش شده در توسط Leon_Game_YT
  • لایک 1
لینک به ارسال

من خودم برای نایف ، Axe سرور جیل بریک رو گذاشتم :D 

• ترکیدم :) 2
لینک به ارسال
در در 20 اردیبهشت 1398 در 17:21، Leon_Game_YT گفته است :

امروز بهتون یاد میدم که اسکین دلخواه خودتونو بسازین و از اون استفاده کنید.

خب ابتدا به یک نرم افزار احتیاج داریم به نام Jed's Half-Life Model Viewer که لینک دانلودش در اخر مطلب هست.

1-وارد نرم افزار شده به ابزار file رفته و load model را انتخاب کنید.

لینک مخفی شده است

برای دیدن محتوای پنهان به این پست پس از ورود به اکانت واکنش نشان دهید.(مثلا لایک کنید)

2-اسکین مورد نظر که میخواین ویرایش کنید رو انتخاب کنید.(من در اینجا اسکین نایف رو انتخاب کردم که برای شروع ساده تر هست)

3-وقتی اسکین رو load کردید اسکینتون را به صورت سه بعدی میبینید، سپس به سر برگ Textures برید.

لینک مخفی شده است

4-در این سربرگ چند گزینه وجود دارد شما میتونید با گزینهTexture انتخاب کنید کدوم قسمت از نایف رو ویرایش کنید (به عنوان مثال میخواید دستکش ویرایش کنید یا خود چاقو ) ما فعلا میخوایم چاقو رو ویرایش کنیم پس در حالت knife skin میزاریم.

لینک مخفی شده است

5-در دکستاپ خود راست کلیک کرده وارد سر برگ new شده و یک Bitmap Imag درست کرده.

لینک مخفی شده است

6-حالا در برنامه روی قسمت Export Texture کلیک کرده و اسکین نایف را روی Bitmap Imag ریخته،حالا عکس خام ما به عکس اسکین مورد نظر تبدیل میشود.

لینک مخفی شده است

لینک مخفی شده است

7-حالا با استفاده از نرم افزار های ویرایش عکس مثل paint که یکی از ساده ترین اونا هست نایفتون رو ویرایش کنید و به شکل دلخواه در بیارید.

لینک مخفی شده است

8-حالا در نرم افزار به قسمت Import Textru رفته و عکس ویراش شده را جایگزین عکس اصلی در نرم افزار کنید.

لینک مخفی شده است

9-حالا میتونید در Model Display پیش نمایش یا حالت سه بعدی اسکین ساخته شده را ببینید،حالا به ابزار File رفته و save model as... اسکین را سیو کنید.

لینک مخفی شده است

توجه داشته باشید اگه اسم اسکین اصلی v_kinfe بود اسم اسکن خودتون هم v_knife بزارید و اگر w_kinfe و p_knife بود p_kinf و w_knife بزارید.

وقتی اسکین جدید ایجاد شد فقط کافیه اسکین رو روی کانتر بریزید و از اون استفاده کنید.

لینک مخفی شده است

• برای دیدن محتوای پنهان به این پست پس از ورود به اکانت واکنش نشان دهید.(مثلا لایک کنید)

رمز:SeniorKingLeon

ممنون از اموزش گرم شما اگه امکانش هست اموزش تغییر فیزیکی اسکین کانتر رو به اجرا بزارید تشکر :)

• لایک 3
لینک به ارسال
در 20 ساعت قبل، aNgeL_¤f_Death# گفته است :

ممنون از اموزش گرم شما اگه امکانش هست اموزش تغییر فیزیکی اسکین کانتر رو به اجرا بزارید تشکر :)

به زودی اموزش ویدیو درباره این موضوع میزارم.

در 16 ساعت قبل، Ali rust گفته است :

ببین من یه اسکین نایف عجیب الخلقه دارم میخوام بذارم بگو چکار کنم

منظورت اینه که چجوری روی بازی بریزیش؟

لینک به ارسال
  • 6 months later...
  • 4 months later...
در 10 ساعت قبل، OsTaD_GaMeR گفته است :

چطور میشه اسکین مورد علاقه خودم رو بزارم رو اسکین؟

با سلام.

از لینک زیر استفاده کنید:

https://shadowgames.ir/forum/index.php?/topic/3209-اموزش-نصب-اسکین-کانتر-دانلود/

لینک به ارسال
در 9 دقیقه قبل، OsTaD_GaMeR گفته است :

ممنون

فقط وقتی که میرم تو paint نمیتونم ویرایش کنم اسکینمو

میتونید از نرم افزار دیگه ای استفاده کنید.(هر نرم افزار ویرایش عکسی میتونید استفاده کنید)

لینک به ارسال
در در 13 آذر 1398 در 19:41، The punisher گفته است :

خیلی خوب بود فقط راه دیگه که اسون تر باشه برای ساخت اسکین نیست؟

من توبعضي سايت ها ديدم كه بجاي اينكه فايل اسكين رو بزارن يك چيزي حالت برنامه ميزارن 

برنامه رو باز ميكني دو تا گزينه مياد 

Addons

model 

اولي براي سروره دومي براي اسكين خود پلير 

بعدش انتخاب كه كردي خودش ميريزه تو كمتر از سه ثانيه

لینک به ارسال
  • 1 month later...
در 13 ساعت قبل، OsTaD_GaMeR گفته است :

بزار دیگه چیشد چرا نمیزاری؟!😐

گفتی به زودی تغییرات فیزیکیش هم میزاری

با سلام.

این اموزش زمان بر و مفصل است.

اگه وقت کنم حتما میزارم.

لینک به ارسال
  • 2 weeks later...

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری
  • جدید...