رفتن به مطلب
انجمن گیمینگ شادوگیمز
جستجو در
  • تنظیمات بیشتر ...
نمایش نتایجی که شامل ...
جستجو در ...

کانتر اموزش نصب اسکین کانتر + دانلود

Leon_Game_YT

پست های پیشنهاد شده

سلام امروز با یک اموزش دیگه برگشتم.

خب امروز میخوام اموزش ریختن اسکین روی کانتر رو اموزش بدم که خیلی کار راحتی هست ولی شاید خیلی ها بلد نباشن و در ادامه چند اسکین جذاب و زیبا برای دانلود میزارم.

1-خب وقتی اسکین رو دانلود کردید مثل تصویر زیر با چند پوشه مواجه میشید.bandicam_2019_05_03_10_55_56_912.jpg

در اکثر موارد شما همین 3 پوشه رو دارید در بعضی موارد پوشه هایی مثل sprites یا overviews مواجه شید که فرقی در کار شما نداره.

2-ابتدا به مسیر نصب کانتر خودتون رفته وارد پوشه cstrike شوید.

در این پوشه شما با تصویر زیر رو به رو میشوید.

bandicam_2019_05_03_11_02_06_079.jpg

ما فقط با پوشه هایی که دور انها خط کشیدم کار داریم.

شما فقط کافیه فایل های موجود در پوشه های model & sound و... اسکین خود را در پوشه های مربوطه کانتر خود جایگزین کنید.

مثلا فایل های sound اسکین تون رو با فایل sound کانترتون جایگزین کنید.

لینک مخفی شده است

برای دیدن محتوای پنهان به این پست پس از ورود به اکانت واکنش نشان دهید.(مثلا لایک کنید)

رمز:SeniorKingLeon

ویرایش شده در توسط Leon_Game_YT
  • لایک 15
  • تشکر 6
  • ترکیدم :) 4
  • خوشم نیومد 1
لینک به ارسال
  • 2 months later...
  • 4 months later...
  • 1 month later...

ببخشید لینک وجود نداره که !!

اینو میگه فایل یافت نشد: ضمن عرض پوزش فایل مورد نظر شما یافت نشد.دلیل حذف فایل شامل یکی از موارد زیر است: فایل منقضی شده است , یا فایل توسط آپلودکننده آن حذف شده است

لینک به ارسال
در 18 دقیقه قبل، komando گفته است :

ببخشید لینک وجود نداره که !!

اینو میگه فایل یافت نشد: ضمن عرض پوزش فایل مورد نظر شما یافت نشد.دلیل حذف فایل شامل یکی از موارد زیر است: فایل منقضی شده است , یا فایل توسط آپلودکننده آن حذف شده است

با سلام.

دوباره بارگذاری خواهد شد.

لینک به ارسال
  • 4 months later...
در 2 ساعت قبل، gondal1382 گفته است :

عالی داش جواد

با سلام

2.6 در تاپیک ها ، اگر سوال يا نظر خاصي نداريد لطفا فقط از دکمه می پسندم استفاده کنيد. نظراتي مانند مرسی ، خوب بود ، ممنون و... شامل اسپم هستند و باعث کاهش کيفيت پست ها ميشوند.

لینک به ارسال
  • 2 weeks later...
در در 16 اردیبهشت 1398 در 14:19، Leon_Game_YT گفته است :

سلام امروز با یک اموزش دیگه برگشتم.

خب امروز میخوام اموزش ریختن اسکین روی کانتر رو اموزش بدم که خیلی کار راحتی هست ولی شاید خیلی ها بلد نباشن و در ادامه چند اسکین جذاب و زیبا برای دانلود میزارم.

1-خب وقتی اسکین رو دانلود کردید مثل تصویر زیر با چند پوشه مواجه میشید.

لینک مخفی شده است

برای دیدن محتوای پنهان به این پست پس از ورود به اکانت واکنش نشان دهید.(مثلا لایک کنید)

در اکثر موارد شما همین 3 پوشه رو دارید در بعضی موارد پوشه هایی مثل sprites یا overviews مواجه شید که فرقی در کار شما نداره.

2-ابتدا به مسیر نصب کانتر خودتون رفته وارد پوشه cstrike شوید.

در این پوشه شما با تصویر زیر رو به رو میشوید.

لینک مخفی شده است

ما فقط با پوشه هایی که دور انها خط کشیدم کار داریم.

شما فقط کافیه فایل های موجود در پوشه های model & sound و... اسکین خود را در پوشه های مربوطه کانتر خود جایگزین کنید.

مثلا فایل های sound اسکین تون رو با فایل sound کانترتون جایگزین کنید.

لینک مخفی شده است

• برای دیدن محتوای پنهان به این پست پس از ورود به اکانت واکنش نشان دهید.(مثلا لایک کنید)

رمز:SeniorKingLeon

یک سوال من اسکین Axe سرور جیلبریک رو از کجا باید بگیرم تا بتونم رو اسکینم ست کنم؟

• لایک 1
  • ترکیدم :) 2
  • گیج شدم 1
لینک به ارسال
در 28 دقیقه قبل، yavar گفته است :

یک سوال من اسکین Axe سرور جیلبریک رو از کجا باید بگیرم تا بتونم رو اسکینم ست کنم؟

با سلام.

وارد پوشه کانتر خودتون بشید سپس وارد پوشهcstrike بشوید.

بعد وارد پوشه models شوید سپس وارد پوشه jail break بشید تا اسکین های سرور جیل رو مشاهده کنید.

ویرایش شده در توسط Leon_Game_YT
لینک به ارسال
در در 8 خرداد 1399 در 12:50، yavar گفته است :

سلام اون AXE که دست بعضی از پلیر ها و ادمین ها هست اسکین نیست و KNIFE عه و شما باید اونو بخرید قیمتش هم 95K کوینه

لینک به ارسال
در در 8 خرداد 1399 در 13:19، Leon_Game_YT گفته است :

با سلام.

وارد پوشه کانتر خودتون بشید سپس وارد پوشهcstrike بشوید.

بعد وارد پوشه models شوید سپس وارد پوشه jail break بشید تا اسکین های سرور جیل رو مشاهده کنید.

بسیار ممنون

لینک به ارسال
در 22 ساعت قبل، yavar گفته است :

بسیار ممنون

با سلام

2.6 در تاپیک ها ، اگر سوال يا نظر خاصي نداريد لطفا فقط از دکمه می پسندم استفاده کنيد. نظراتي مانند مرسی ، خوب بود ، ممنون و... شامل اسپم هستند و باعث کاهش کيفيت پست ها ميشوند.

لینک به ارسال
  • 2 months later...
در در 27 مرداد 1399 در 16:25، blue_ninja گفته است :

با سلام من ی اسکین دانلود کردم و فقط ی فایل دارهد چطوری باید انجام بدم ؟

خب اگه یه فایل بیش نیست شما میری پوشه cstrike بعد models اونجا فایل رو جایگزین میکنی البته قید کنم پسوندش باید .mdl باشه

ویرایش شده در توسط Taha2008
لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری
  • جدید...