رفتن به مطلب
انجمن گیمینگ شادوگیمز
جستجو در
  • تنظیمات بیشتر ...
نمایش نتایجی که شامل ...
جستجو در ...

دانلود gta5 آنلاین دانلود GTA 5 آنلاین - بازی جی تی ای سن اندرس - Samp

Shadow-Reza

پست های پیشنهاد شده

راهنمای اتصال به سرور :

بعد از نصب وارد فایل Samp شوید سپس به تب Favorite بروید، روی گزینه تیک سبز رنگ کنید و یا Add Server را بزنید. سپس آیپی زیر را وارد کنید:

samp.shadowgames.ir

دکمه enter را بزنید و وارد سرور شوید، بعد از وارد شدن در سرور باید ایمیل و پسورد خود را وارد کنید تا مراحل ثبت نام انجام شود و وارد بازی شوید.

درصورتی که نیاز به راهنمایی و کمک بیشتر دارید، برای دیدن فایل آموزشی ویدئویی و تصویری به صفحه آموزش ویدئویی نصب Samp و اتصال به سرور آنلاین GTA شادوگیمز و یا دانلود بازی Gta 5 آنلاین Samp شادوگیمز به همراه توضیحات تکمیلی مراجعه کنید. توضیحات کامل مربوط به لینک های دانلود و آموزشات در این 2 مطلب قرار دارند. تنها برای دانلود کردن فایل ها میتوانید از این بخش استفاده کنید.

لینک دانلود نسخه اول پچ GTA سن اندریاس آنلاین شادوگیمز

لینک دانلود نسخه دوم پچ GTA سن اندریاس آنلاین شادوگیمز

لینک دانلود نرم افزار Samp مورد نیاز برای اتصال به سرور آنلاین GTA شادوگیمز

پسورد فایل ها: www.shadowgames.ir

برای مشاهده تفاوت نسخه اول و دوم به لین پست مراجعه کنید:

دانلود بازی Gta 5 آنلاین Samp شادوگیمز به همراه توضیحات تکمیلی

• لایک 3
  • تشکر 5
لینک به ارسال
  • پاسخ 62
  • Created
  • آخرین پاسخ

Top Posters In This Topic

Popular Posts

سلام و درود من مراحل رو دوباره انجام دادم درست مثل توضیحات ولی بازم نشد  ممنون میشم راهنمایی کنید  اگ امکانش باشه میتونی با لینک مخفی شده است برای دیدن محتوای پنهان به این پست پس از ورود به اکانت واکنش نشان دهید.(مثلا لایک کنید)  مشکل رو حل کنیم

با سلام میخواستم بگم که شما در بیشتر بازی سرور انلاین دارید و حالا به سمپ هم رسیده حداقل CnR(دزد و پلیس) ران کنید در ایران سرور rpg زیاده ولی فقط 2 یا 3 سرور دزد و پلیس هست لطفا سرور دزد و پلیس ران کنید تا پلیرهایی که هنوز شادو گیمز را نشناخته اند بشناسند البته اگر که اسکریپتر های خوبی داشته باشید یا پیدا کنید که بتونن امکاناتی که در سرور فایر یا ام پی هست در سرور شما هم ایجاد کنن عالی میشه  کسانی که موافق اند تیم شادو گیمز سرور دزد و پلیس ران کنند این پست را لایک کنن با تشکر

راهنمای اتصال به سرور : بعد از نصب وارد فایل Samp شوید سپس به تب Favorite بروید، روی گزینه تیک سبز رنگ کنید و یا Add Server را بزنید. سپس آیپی زیر را وارد کنید: samp.shadowgames.ir دکمه enter را بزنید و وارد سرور شوید، بعد از وارد شدن در سرور باید ایمیل و پسورد خود را وارد کنید تا مراحل ثبت نام انجام شود و وارد بازی شوید. درصورتی که نیاز به راهنمایی و کمک بیشتر دارید، برای دیدن فایل آموزشی ویدئویی و تصویری به صفحه آموزش ویدئویی نصب Samp و اتصال به سرور آنلاین GTA شادوگیمز و ی

Posted Images

در 5 دقیقه قبل، Shadow-Reza گفته است :

راهنمای اتصال به سرور :

بعد از نصب وارد فایل Samp شوید سپس به تب Favorite بروید، روی گزینه تیک سبز رنگ کنید و یا Add Server را بزنید. سپس آیپی زیر را وارد کنید:

samp.shadowgames.ir

دکمه enter را بزنید و وارد سرور شوید، بعد از وارد شدن در سرور باید ایمیل و پسورد خود را وارد کنید تا مراحل ثبت نام انجام شود و وارد بازی شوید.

درصورتی که نیاز به راهنمایی و کمک بیشتر دارید، برای دیدن فایل آموزشی ویدئویی و تصویری به صفحه آموزش ویدئویی نصب Samp و اتصال به سرور آنلاین GTA شادوگیمز و یا دانلود بازی Gta 5 آنلاین Samp شادوگیمز به همراه توضیحات تکمیلی مراجعه کنید. توضیحات کامل مربوط به لینک های دانلود و آموزشات در این 2 مطلب قرار دارند. تنها برای دانلود کردن فایل ها میتوانید از این بخش استفاده کنید.

خوبه لینکا آپدیت شد

رضا جان صندق پیامات بررسی میکنی

• لایک 2
  • ترکیدم :) 1
لینک به ارسال

یه سوال اگه تو سرور سمپ کد هایی رو مثلbaguvix uzumymw fullclip aezakmi و بقیه کد های تقلب رو برنیم انتی چیت مارو بن میده؟ آخه ون ممکنه اشتباه کنم کل عمرم با این چهار تا کد گذشته

• ترکیدم :) 1
لینک به ارسال
در در 1 اردیبهشت 1398 در 19:13، Shadow-Reza گفته است :

راهنمای اتصال به سرور :

samp.shadowgames.ir

پسورد فایل ها: www.shadowgames.ir

سلام  لطفا مشکل منو برسی کنید رو هر دو نسخه بازی ارور کراش میخورم

c4d8f5d5-f4d6-41f0-a7e2-8c78f89ddae2.png

• گیج شدم 1
لینک به ارسال

با سلام

میخواستم بگم که شما در بیشتر بازی سرور انلاین دارید و حالا به سمپ هم رسیده حداقل CnR(دزد و پلیس) ران کنید در ایران سرور rpg زیاده ولی فقط 2 یا 3 سرور دزد و پلیس هست لطفا سرور دزد و پلیس ران کنید

تا پلیرهایی که هنوز شادو گیمز را نشناخته اند بشناسند البته اگر که اسکریپتر های خوبی داشته باشید یا پیدا کنید که بتونن امکاناتی که در سرور فایر یا ام پی هست در سرور شما هم ایجاد کنن عالی میشه 

کسانی که موافق اند تیم شادو گیمز سرور دزد و پلیس ران کنند این پست را لایک کنن

با تشکر روز خوبی داشته باشید

ویرایش شده در توسط [N]umbeR
  • لایک 4
  • تشکر 3
  • گیج شدم 1
لینک به ارسال
در در 4 اردیبهشت 1398 در 23:50، Ali rust گفته است :

جی تی ای رو دانلود کن حالتو رو ویندوزت بذار سمپو در مسیر درست نصب کن باید ببری تو پوشه جی تی ا مطمئن شو درست اکسترکت شده 

سلام و درود من مراحل رو دوباره انجام دادم درست مثل توضیحات ولی بازم نشد  ممنون میشم راهنمایی کنید

اگ امکانش باشه میتونی با

لینک مخفی شده است

برای دیدن محتوای پنهان به این پست پس از ورود به اکانت واکنش نشان دهید.(مثلا لایک کنید)
 مشکل رو حل کنیم

• لایک 18
  • تشکر 9
  • ترکیدم :) 5
  • گیج شدم 1
  • خوشم نیومد 1
لینک به ارسال
در در 3 اردیبهشت 1398 در 20:36، Ali rust گفته است :

یه سوال اگه تو سرور سمپ کد هایی رو مثلbaguvix uzumymw fullclip aezakmi و بقیه کد های تقلب رو برنیم انتی چیت مارو بن میده؟ آخه ون ممکنه اشتباه کنم کل عمرم با این چهار تا کد گذشته

سلام، این کدها در هیچ سرور سمپی پاسخگو نیست و غیرفعال شده است.

در در 6 اردیبهشت 1398 در 08:30، [N]umbeR گفته است :

با سلام

میخواستم بگم که شما در بیشتر بازی سرور انلاین دارید و حالا به سمپ هم رسیده حداقل CnR(دزد و پلیس) ران کنید در ایران سرور rpg زیاده ولی فقط 2 یا 3 سرور دزد و پلیس هست لطفا سرور دزد و پلیس ران کنید

تا پلیرهایی که هنوز شادو گیمز را نشناخته اند بشناسند البته اگر که اسکریپتر های خوبی داشته باشید یا پیدا کنید که بتونن امکاناتی که در سرور فایر یا ام پی هست در سرور شما هم ایجاد کنن عالی میشه 

کسانی که موافق اند تیم شادو گیمز سرور دزد و پلیس ران کنند این پست را لایک کنن

با تشکر روز خوبی داشته باشید

در آینده ای نه چندان دور سرور های سمپ دیگر نیز اجرا خواهند شد.

بابت پیشنهاد ممنون.

در در 13 اردیبهشت 1398 در 15:08، amirfar82 گفته است :

سلام وقتی اجرا میکنم برنامه سمپ رو یه صفحه میاد ولی همون طوری میمونه و اتفاق خاصی نیوفته و موس گیر کرده و تکون نمیخوره توی عکسی که براتون فرستادم معلومه

Screenshot (72).png

سلام، مشکل بررسی و رفع شد.

بابت گزارش ممنون.

لینک به ارسال
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

سلام خسته نباشید منم

در در 16 اردیبهشت 1398 در 20:55، BesTKiLLeR گفته است :

سلام، این کدها در هیچ سرور سمپی پاسخگو نیست و غیرفعال شده است.

در آینده ای نه چندان دور سرور های سمپ دیگر نیز اجرا خواهند شد.

بابت پیشنهاد ممنون.

سلام، مشکل بررسی و رفع شد.

بابت گزارش ممنون.

سلام خسته نباشید منم همین مشکل رو دارم.سرور بسته شده؟

DSC_0015.jpg

• لایک 1
لینک به ارسال
در در 26 خرداد 1398 در 23:32، morteza.zarei287 گفته است :

سلام خسته نباشید منم

DSC_0015.jpg

از کاراکتر . (نقطه) در نام مستعارتون استفاده نکنید.

در در 3 تیر 1398 در 14:20، bagha گفته است :

ارور پسورد اشتباه میده

با نام مستعار جدیدی وارد سرور شوید و بصورت مجدد ثبت نام کنید.

لینک به ارسال
  • 4 weeks later...

ببخشید من مشکل دارم وقتی وارد بازی میشم login severمیاد و پسورد میخواد و هرچی میزنم قبول نمیکنه تازه من اصلا رمزی انتخاب نکردم  یعنی حتی برام نیومد که ایمیل بزنم بعد پسورد یک راست پسورد خواست

لینک به ارسال
  • 2 weeks later...
در در 30 تیر 1398 در 22:20، Matin مهمان گفته است :

ببخشید من مشکل دارم وقتی وارد بازی میشم login severمیاد و پسورد میخواد و هرچی میزنم قبول نمیکنه تازه من اصلا رمزی انتخاب نکردم  یعنی حتی برام نیومد که ایمیل بزنم بعد پسورد یک راست پسورد خواست

حتما یکی قبلا با اسم مستعار شما وارد سرور شده و ثبت نام کرده با نام جدیدی وارد سرور شوید

در 10 ساعت قبل، محمدرضا مهمان گفته است :

سلام میخواستم ببینم حتما باید نسخه اصلی باشه یعنی اگه دوبله باشه کار نمیکنه

نمیدونم احتمالش کمه چون که تمام ماشین های اون نسخه از جی تی ای با نرم آفزار ggmm ادیت شده و بازی همینجوریش تو آفلاین هم استاپد وورکینگ میده بگو ویندوزت چیه بهت بگم لینک دانلود جی تی ای فارسی رو هم برام بفرست (در پیام خصوصی) اگر تمایل ندارید در انجمن عضو شوید به @poshtiry2 پیام دهید

ویرایش شده در توسط Ali rust
غلط املایی
لینک به ارسال

در در 13 مرداد 1398 در 18:41، ABOLFAZL IRANI گفته است :

ببخشید این روش هنوز کار میکنه و اینکه رایگانه ویا باید اشتراک خواصی بخرم

با سلام 

دانلود تمامی بازی ها مگر اکانت وی ای پی یا ادمین رایگانه

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...