رفتن به مطلب
انجمن گیمینگ شادوگیمز
جستجو در
  • تنظیمات بیشتر ...
نمایش نتایجی که شامل ...
جستجو در ...

لینک های دانلود جدید دانلود gta 5 آنلاین – جی تی ای سن اندرس – mta

TAmirs

پست های پیشنهاد شده

دانلود gta 5 آنلاین – بازی خاطره انگیز GTA San Andreas یا همان GTA 5 معروف در ایران، چیزیست که امروز قصد قرار دادنش را در سایت داریم. آن هم از نوعآنلاین و متفاوت از سرور های دیگر در ایران!اگر در گذشته بازی GTA 5 را بصورت آفلاین بازی میکردید. امروز به شما آموزش خواهیم داد که چگونه این بازی را با دوستانتان بصورت اینترنتی و آنلاین بازی کنید.

آپدیت 1شهریور 98: برای بازی آنلاین GTA در سرور شادوگیمز و دانلود نرم افزار های مربوط به آن از طریق پست زیر اقدام کنید بدلیل اینکه سرور mta غیرفعال و سرور سمپ فعال میباشد:

راهنمای اتصال به سرور :

mta.jpgبعد از نصب فایل های مورد نیاز نرم افزار MTA را اجرا کنید سپس به تب Favorite بروید، طبق عکس بالا در قسمت مشخص شده آی پی زیر را وارد کنید و روی آیکون قلبی که در همانجا وجود دارد کلیک کنید تا سرور به لیست شما اضافه شود:

mta.shadowgames.ir

روی سرور انتخاب کنید و دکمه enter را بزنید و وارد سرور شوید، بعد از وارد شدن در سرور باید ایمیل و پسورد خود را وارد کنید تا مراحل ثبت نام انجام شود و وارد بازی شوید.درصورتی که نیاز به راهنمایی و کمک بیشتر دارید، برای دیدن فایل آموزشی ویدئویی و تصویری به صفحه آموزش نصب MTA و اتصال به سرور gta مراجعه کنید.

نکته 1: نسخه اول پس از استخراج از حالت فشرده به حجم ۴.۸گیگ خواهد رسید و نسخه دوم حجمی معادل ۳.۸گیگ خواهد داشت.

نسخه اول و دوم در بازی آنلاین تفاوتی ندارند. درواقع در نسخه دوم بدلیل کاهش حجم بازی مقداری از فایل های اضافی بازی حذف شده است. در نتیجه بسته به نظرتان نسخه ای را دانلود کنید.

لینک های دانلود حذف شدند. برای دانلود و آموزش آنلاین بازی کردن GTA به پست داده شده در بالا مراجعه نمایید.

پسوورد:

www.shadowgames.ir

• لایک 1
  • تشکر 1
لینک به ارسال
  • پاسخ 99
  • Created
  • آخرین پاسخ

Top Posters In This Topic

Popular Posts

با سلام سرور در حال آپدیت می باشد در کانال لینک مخفی شده است برای دیدن محتوای پنهان به این پست پس از ورود به اکانت واکنش نشان دهید.(مثلا لایک کنید) عضو شوید تا از آخرین اخبار و اطلاعیه های سرور با خبر باشید موفق باشید

دانلود gta 5 آنلاین – بازی خاطره انگیز GTA San Andreas یا همان GTA 5 معروف در ایران، چیزیست که امروز قصد قرار دادنش را در سایت داریم. آن هم از نوعآنلاین و متفاوت از سرور های دیگر در ایران!اگر در گذشته بازی GTA 5 را بصورت آفلاین بازی میکردید. امروز به شما آموزش خواهیم داد که چگونه این بازی را با دوستانتان بصورت اینترنتی و آنلاین بازی کنید.   آپدیت 1شهریور 98: برای بازی آنلاین GTA در سرور شادوگیمز و دانلود نرم افزار های مربوط به آن از طریق پست زیر اقدام کنید بدلیل اینکه سرور mta غی

لینک های دانلود و آیپی سرور اصلاح گردیدند.

Posted Images

سلام ببخشید هنوز سرور کار میکنه

سلام

بله. سرور ها در دسترس هستند و میتوانید استفاده کنید

بعد سرور های دیگه هم میتونم اضافه کنم ؟

از کجا میتونم تهیه کنم

۲ سرور شخصی میتونم بسازم ؟

امکان راه اندازی و فروش سرور های mta در شادوگیمز هنوز فعال نشده.

با دریافت هزینه میتونم اینکار براتون انجام بدم

موفق باشید

لینک به ارسال

سلام ترخدا کمکم کنید هرکاری میکنم برا من استوپ ورکینگ میده خواهش میکنم من بازی gta v رو رو سیستمم بالا اورئ اما اینو نمیدونم چرا بالا نمیاره تا قسمت تیتراژو اینا میاد بد ارور رو میاره:confused:

لینک به ارسال
slm

agha in server khamoshe k:(:(:(

با سلام

سرور در حال آپدیت می باشد

در کانال

لینک مخفی شده است

برای دیدن محتوای پنهان به این پست پس از ورود به اکانت واکنش نشان دهید.(مثلا لایک کنید)
عضو شوید تا از آخرین اخبار و اطلاعیه های سرور با خبر باشید

موفق باشید

• لایک 11
  • تشکر 2
  • خوشم نیومد 1
لینک به ارسال

سلام

خسته نباشید

من قبلا تو سرور ثبت نام کردم وبعد از یه مدتی وارد نشدم حالا که میام تو بازی و اپدیتشم کردم بخش ثبت نام و ورودش رو برام نمیاره باید چیکار کنم:confused:

لینک به ارسال
سلام

خسته نباشید

من قبلا تو سرور ثبت نام کردم وبعد از یه مدتی وارد نشدم حالا که میام تو بازی و اپدیتشم کردم بخش ثبت نام و ورودش رو برام نمیاره باید چیکار کنم:confused:

سلام. سرور در حال آپدیت می باشد. بزودی مشکل اکانت ها حل می شود

لینک به ارسال
بله متاسفانه سرور به مشکل برخورده که درحال رفع هست و بزودی اجرا میشه.

سلام من میخواستم بدونم شما تلگرامتو چک نمیکنی من برای فیکس شدن ادمینیم براتون پیام دادم برای ادمینی جبلبریک که پذیرفته شده و خودتون بلاگ منو ویرایش کردید لطفا پیگیری کنید

ویرایش شده در توسط MOBINPRO
لینک به ارسال
بله متاسفانه سرور به مشکل برخورده که درحال رفع هست و بزودی اجرا میشه.

چرا لیتنسی بازی الکی میره بالا میره تو 1000 بازی مشکل داره نمیدونم ویندوزم چند رو ز پیش خراب شد بعد درست کردم بهعدش کانترم اینجوری شد همه سرورا لیتنسی یا پینگشون بین 700 تا 1000 هست بعض اوقات اینجوری میشه اولا اینجوری شد درست شد ولی الاتن نه لطفا کمکم کنید

ویرایش شده در توسط MOBINPRO
لینک به ارسال
سلام من میخواستم بدونم شما تلگرامتو چک نمیکنی من برای فیکس شدن ادمینیم براتون پیام دادم برای ادمینی جبلبریک که پذیرفته شده و خودتون بلاگ منو ویرایش کردید لطفا پیگیری کنید

بله من داخل تلگرام هم پیام میفرستم برای بچه ها که بدلیل حجم زیاد پیام ها نمیتونم رسیدگی کنم و فقط داخل انجمن پاسخگو هستم.

لینک به ارسال
  • 2 weeks later...

سلام ببخشید من خود بازی gta5_sa2 را دارم که به صورت آفلاین است. آیا باید حتماً دوباره یکی از نسخه های قرار داده شده را دانلود کنم تا بتوانم به صورت آنلاین بازی کنم؟ ممنون از پاسختون

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• جدید...