رفتن به مطلب
انجمن گیمینگ شادوگیمز
جستجو در
  • تنظیمات بیشتر ...
نمایش نتایجی که شامل ...
جستجو در ...

پشتیبانی قوی و خوب SHADOW GAMES

پست های پیشنهاد شده

پشتیبانی 21 سرعت پاسخ گویی به مشتریان 22 میگم من گوشام درازه یا مردم فک میکنن گوش درازیم عقلم خیلی بیشتر از سنمه خداروشکر من 100 تومن دیگم بریزم به حساب بازم چیزی دستمو نمی گیره فقط منو سرکار گذاشتید و از آزار دیگران لذت میبرید من که راضی نیستم به کارما اعتقاد ندارید اگر داشتید اینجوری مارو نمی پیچوندینو سرکارمون نمی ذاشتید دم شما گرم خیلی مشتی هستین خیلی کارتون درسته ایولا پشتیبانی سایت ترکونده انقدر پشتیبانیش خوب بود کف کردیم لطفا اکانت منو از قسمت مشتریان و انجمن کاملا حذف کنید ممنون ومچکرم به کارما اعتفاد داشته باشین کمی بد نیست امیدوارم ی روزی تو کشورمون برای همه بازی های TOP Popular games سرور ایرانی داشته باشیم نه اینکه مجبور باشیم بریم تو ی سرور خارجی پلی بدیم واقعا جای تاسف داره نخواستیم این vip لعنتیو خدا نگهدار شما 😡 😡 😡 😔 😭

• لایک 1
لینک به ارسال
در 26 دقیقه قبل، msi_pc گفته است :

پشتیبانی 21 سرعت پاسخ گویی به مشتریان 22 میگم من گوشام درازه یا مردم فک میکنن گوش درازیم عقلم خیلی بیشتر از سنمه خداروشکر من 100 تومن دیگم بریزم به حساب بازم چیزی دستمو نمی گیره فقط منو سرکار گذاشتید و از آزار دیگران لذت میبرید من که راضی نیستم به کارما اعتقاد ندارید اگر داشتید اینجوری مارو نمی پیچوندینو سرکارمون نمی ذاشتید دم شما گرم خیلی مشتی هستین خیلی کارتون درسته ایولا پشتیبانی سایت ترکونده انقدر پشتیبانیش خوب بود کف کردیم لطفا اکانت منو از قسمت مشتریان و انجمن کاملا حذف کنید ممنون ومچکرم به کارما اعتفاد داشته باشین کمی بد نیست امیدوارم ی روزی تو کشورمون برای همه بازی های TOP Popular games سرور ایرانی داشته باشیم نه اینکه مجبور باشیم بریم تو ی سرور خارجی پلی بدیم واقعا جای تاسف داره نخواستیم این vip لعنتیو خدا نگهدار شما 😡 😡 😡 😔 😭

شما چرا پی وی که گفتن رسید خریدتونو نمیدید؟

لینک به ارسال
  • 2 weeks later...
در در ۱۴۰۰/۵/۵ در 14:43، MusiC گفته است :

باسلام و درود دوست عزیز به شما طی چندین و چند بار اطلاع دادیم که برای دریافت اکانت خود در تلگرام به آیدی 
@TakLashKaR
پیام ارسال کنید. ولی کو گوش شنوا 😕

پیام ارسال میکنیم ولی میگه بازم پول بریز 

• لایک 1
لینک به ارسال
در 4 ساعت قبل، 693gmh گفته است :

پیام ارسال میکنیم ولی میگه بازم پول بریز 

بیخیالش دیگه خیلی ازش گذشت ما هم بریم یکم به زندگیمون برسیم عمرمون رفت ۳ ساله دارم پلی میدم دارم پیرمیشم دیگه کم کم ! خخخ🙄😂😂🤣🤣🙃😉

لینک به ارسال

با سلام و احترام خدمت کسایی که از شادوگیمز شاکین 😐

به پی وی TakLashkar@ در تلگرام برید بعد 20 تومان دیگه بریزید فعال میکنن نخواستین بگید نمیریزم پولمونو پس بدید، پس میدن

ویرایش شده در توسط parsa_csbaz
لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری
  • جدید...