رفتن به مطلب
انجمن گیمینگ شادوگیمز
جستجو در
  • تنظیمات بیشتر ...
نمایش نتایجی که شامل ...
جستجو در ...

آنبن نشد پیگیری بن kemiik در سرور GunGame

پست های پیشنهاد شده

• نام شما در سرور
    kemiik
  • استیم شما
    STEAM_0:0:140739453
  • آیپی شما
    31.57.46.76
  • در کدام سرور بن شدید؟
    GunGame
  • توسط چه کسی بن شده اید؟
    نمیدونم
  • تاریخ بن
    در این 1 هفته
  • دلیل بن
    هیچی!!!
  • توضیحات اضافی
    من تازه درخواست انبنی دادم بعد انبن شدم 1 بار رفتم تو سرور بعد چند روز دوباره رفتم تو سرور بازی کنم دیدم باز لوکالم!!!! تو کانالم چک کردم هیچ مدرکی نزاشتن!!!!!!! لطفا با اون ادمین عقده ای برخورد کنید
لینک به ارسال

در 6 ساعت قبل، mohammadrezahs_1373 گفته است :
  • نام شما در سرور
    kemiik
  • استیم شما
    STEAM_0:0:140739453
  • آیپی شما
    31.57.46.76
  • در کدام سرور بن شدید؟
    GunGame
  • توسط چه کسی بن شده اید؟
    نمیدونم
  • تاریخ بن
    در این 1 هفته
  • دلیل بن
    هیچی!!!
  • توضیحات اضافی
    من تازه درخواست انبنی دادم بعد انبن شدم 1 بار رفتم تو سرور بعد چند روز دوباره رفتم تو سرور بازی کنم دیدم باز لوکالم!!!! تو کانالم چک کردم هیچ مدرکی نزاشتن!!!!!!! لطفا با اون ادمین عقده ای برخورد کنید

2.2 به منظور جلوگیری از تکراری شدن تاپیک های درخواست آنبنی و یا ارسال cfg و ... و آپلود مجدد آنها قبل از ارسال تاپیک از قسمت جستجوی سایت استفاده کنید. تاپیک های تکراری حذف خواهند شد.

در تاپیک قبلی که ارسال کردید پاسخ شما داده شده. لطفا از اسم در تاپیک خودداری نمایید.

لینک به ارسال
در 13 ساعت قبل، yavar گفته است :

2.2 به منظور جلوگیری از تکراری شدن تاپیک های درخواست آنبنی و یا ارسال cfg و ... و آپلود مجدد آنها قبل از ارسال تاپیک از قسمت جستجوی سایت استفاده کنید. تاپیک های تکراری حذف خواهند شد.

در تاپیک قبلی که ارسال کردید پاسخ شما داده شده. لطفا از اسم در تاپیک خودداری نمایید.

سلام لطفا در موضوعاتی که به شما مربوط نیست دخالت نکنید و توجه داشته باشید که سرور خودش اونر داره و اونر یا کو اونرشون حتما پاسخ خواهند داد و اینکه شما این کار رو انجام بدید برای مدیر و معاون سرور مربوطه توهین محسوب میشه و سر آخر اینکه تحت هیچ شرایطی تکرار نکنید تا خدایی نکرده بازخورد نامناسبی دریافت نکنید، موفق باشید یا حق.

ویرایش شده در توسط Vulcan
  • لایک 1
  • تشکر 1
لینک به ارسال

شما به دلیل فحاشی های پی در پی.به ادمین سرور.مجموعه شادو و پلیر ها و هفت جدشون فحاشی کردین.توی چنل نیک خودتون سرچ کنید همچی گویاست.و انبن نمیشید.

ممکنه سر سال انبن بشید که اونم برای شما!

1 در صد هستش،

توی طرز صحبت و ادبتون تجدید نظر کنید.

• لایک 3
  • تشکر 1
لینک به ارسال
در 22 ساعت قبل، ElecTRoN گفته است :

شما به دلیل فحاشی های پی در پی.به ادمین سرور.مجموعه شادو و پلیر ها و هفت جدشون فحاشی کردین.توی چنل نیک خودتون سرچ کنید همچی گویاست.و انبن نمیشید.

ممکنه سر سال انبن بشید که اونم برای شما!

1 در صد هستش،

توی طرز صحبت و ادبتون تجدید نظر کنید.

تو همونی که درست صحبت نکردی فحش دادی جوابتو با فحش دادم بن دادی نه؟ با مدرک جمع کردن ساختگی وقتی با کسی مشکل داری به جایی نمیرسی . سعی کن فشار زندگیت یا حداقل فشار تو بازیو بیاری پایین اقای مودب!

• گیج شدم 1
  • خوشم نیومد 1
لینک به ارسال

کسی مدرک جمع نکرده برا تو.کسی که کل کارش اینه که بیاد تو سرور کل کل کنه با پلیر اونم وقتی میبینه به جایی نمیرسه شروع میکنه به فحاشی اصلا نباید بیاد درخواست انبنی بده.

همینمون مونده از تو فشار بخوریم فحش بدیم =)))

حدقال سطح پلیت اوکی بود میگفتیم اره فشار خوردیم.

ولی فشار اونم از تو؟=))

• لایک 1
  • ترکیدم :) 2
  • خوشم نیومد 1
لینک به ارسال
  • جدید...