رفتن به مطلب
انجمن گیمینگ شادوگیمز
جستجو در
  • تنظیمات بیشتر ...
نمایش نتایجی که شامل ...
جستجو در ...

آنبن شد پیگیری بن Shol در سرور Match Rivalry

پست های پیشنهاد شده

• نام شما در سرور
    Shol
  • استیم شما
    0.04131.20.05463
  • آیپی شما
  • در کدام سرور بن شدید؟
    Match Rivalry
  • توسط چه کسی بن شده اید؟
    نمیدانم
  • تاریخ بن
    نمیدانم
  • دلیل بن
    فحاشی به پلیرهای کمپر
  • توضیحات اضافی
    ادمین های سرور RIvalry و Top متاسفانه داخل سرور به قوانین خودشون هم احترام نمیزارن و وقتی بازیکنی از ترور کمپ باشه تا زمانی که خودشون از این موضوع داخل بازی آسیب نبینن هیچ واکنشی نشان نمیدهند.
    بنده فقط از کوره در رفتم و به پلیرهای کمپر فحاشی کردم
    ببینید من نه به ادمین بی احترامی کردم و نه چیز دیگه
    به نظر من باید نهایتا گگ میشدم. این هم از وضعیت ادمین های سرور شادو
    در ضمن شما در جریان باشید که ادیمن و اونرهای شما یک سرور جداگانه از رقیبان شما خریداری کرده بودند(ویرایش شده توسط ادمین) که شبها تمامی ادمین های ریوالری داخل آن سرور میکس مسیزدن و سرور را به حال خودش رها میکردن. الان اون سرور خالی هست ولی میدونم جای دیگه رفتن چون بعضی از بازیکنا فهمیده بودن. بازیکنهایی مثل هاینر- جان کوچیکه- رضا اسپارو چوقوک - مستر وایس و ...
    به همین دلیل بن شدم
    لطفا آنبن کنید
ویرایش شده در توسط Vulcan
تبلیغ
لینک به ارسال
  • 3 weeks later...
در در 26 دی 1399 در 11:05، RUSHER گفته است :
  • نام شما در سرور
    Shol
  • استیم شما
    0.04131.20.05463
  • آیپی شما
  • در کدام سرور بن شدید؟
    Match Rivalry
  • توسط چه کسی بن شده اید؟
    نمیدانم
  • تاریخ بن
    نمیدانم
  • دلیل بن
    فحاشی به پلیرهای کمپر
  • توضیحات اضافی
    ادمین های سرور RIvalry و Top متاسفانه داخل سرور به قوانین خودشون هم احترام نمیزارن و وقتی بازیکنی از ترور کمپ باشه تا زمانی که خودشون از این موضوع داخل بازی آسیب نبینن هیچ واکنشی نشان نمیدهند.
    بنده فقط از کوره در رفتم و به پلیرهای کمپر فحاشی کردم
    ببینید من نه به ادمین بی احترامی کردم و نه چیز دیگه
    به نظر من باید نهایتا گگ میشدم. این هم از وضعیت ادمین های سرور شادو
    در ضمن شما در جریان باشید که ادیمن و اونرهای شما یک سرور جداگانه از رقیبان شما خریداری کرده بودند(ویرایش شده توسط ادمین) که شبها تمامی ادمین های ریوالری داخل آن سرور میکس مسیزدن و سرور را به حال خودش رها میکردن. الان اون سرور خالی هست ولی میدونم جای دیگه رفتن چون بعضی از بازیکنا فهمیده بودن. بازیکنهایی مثل هاینر- جان کوچیکه- رضا اسپارو چوقوک - مستر وایس و ...
    به همین دلیل بن شدم
    لطفا آنبن کنید

با سلام استیمی که دادید اشتباه هست برای گرفتن استیم خود به یکی از سرورهای شادو رفته و /steam بزنید و استیم خود رو بفرستید.

در مورد فحاشی قوانین مجموعه شادو در مورد فحاشی چه به ادمین چه به پلیر برخورد میکنه و این درست نیست شما از کوره در برید و به پلیر فحاشی کنید و درمورد اینکه میگید ادمین های سرور هیچ حرکتی نمیزنن میتونید به ما گزارش بدید و فکر نکنم شما باید مشخص کنید که گگ میشدید یا بن!

در مورد میکس رفتن ادمین ها هم فکر نکنم به شخص شما مربوط باشه شما لطفا قوانین مجموعه رو رعایت کنید و نیاز نیست به مواردی که مربوط به شما نباشه ورود کنید ضمنا اگر ماه قبل بن شده اید در تاریخ 1.11.99 تمامی بنی ها انبن شدن.

• تشکر 1
لینک به ارسال
  • جدید...