رفتن به مطلب
انجمن گیمینگ شادوگیمز
جستجو در
  • تنظیمات بیشتر ...
نمایش نتایجی که شامل ...
جستجو در ...

باگ موجود در سرور knife

پست های پیشنهاد شده

داشتم توی مپ xmas پلی میدادم 

گرینیدی که دستم بود رو پرتاب کردم یهو گلاک اومد دستم و من خیلی تعجب کردم لحظه ای بعد کیل شدم. 

میخواستم بدونم چطوری اینجوری شده 

و واقعا باگه عجیبیه تا حالا کسی ندیده بود

و ادمین مجبور به دیسارم کردن من شد..

با تشکر

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، __GENERAL__ گفته است :

داشتم توی مپ xmas پلی میدادم 

گرینیدی که دستم بود رو پرتاب کردم یهو گلاک اومد دستم و من خیلی تعجب کردم لحظه ای بعد کیل شدم. 

میخواستم بدونم چطوری اینجوری شده 

و واقعا باگه عجیبیه تا حالا کسی ندیده بود

و ادمین مجبور به دیسارم کردن من شد..

با تشکر

سلام احتمالا ادمین داخل سرور قبلش از دستور /weapon استفاده کرده بوده و به پلیر ها گان داده بوده و تصادفا گلاک رو از روی زمین برداشتید.

لینک به ارسال
در 43 دقیقه قبل، Vulcan گفته است :

سلام احتمالا ادمین داخل سرور قبلش از دستور /weapon استفاده کرده بوده و به پلیر ها گان داده بوده و تصادفا گلاک رو از روی زمین برداشتید.

سلام. فقط یک ادمین توی سرور بود به نام سوپروایزر رابینسون که بعد اینکه من گفتم گلک اومده دستم با تعجب دیسارمم کرد

لینک به ارسال

در این پست اضافه میکنم که سرور نایف یک باگ دیگه هم داره که وقتی ادمین چند تا بلاک میزاره سرور کرش میخوره
لطفا این مشکل رو حل کنید تا ادمین ها بتوانند پارکور زیبایی برای سرور درست کنند برای رفتن به لبه های مپ (35hp_2)

لینک به ارسال
در در 14 دی 1399 در 17:11، yavar گفته است :

در این پست اضافه میکنم که سرور نایف یک باگ دیگه هم داره که وقتی ادمین چند تا بلاک میزاره سرور کرش میخوره
لطفا این مشکل رو حل کنید تا ادمین ها بتوانند پارکور زیبایی برای سرور درست کنند برای رفتن به لبه های مپ (35hp_2)

سلام این مشکل حدودا دو روز میشه که حل شده و دیگه با گذاشتن بلاک سرور دچار لگ و کرش نمیشه حتی اگه تعداد 274 تا بلاک داخل مپ گذاشته بشه.

در در 11 دی 1399 در 20:51، __GENERAL__ گفته است :

سلام. فقط یک ادمین توی سرور بود به نام سوپروایزر رابینسون که بعد اینکه من گفتم گلک اومده دستم با تعجب دیسارمم کرد

ایشون ادمین سرور ایم ای دبل هستن و احتمالا 90 درصد مسئله شما در اون سرور رخ داده.

• لایک 1
لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری
  • جدید...