رفتن به مطلب
انجمن گیمینگ شادوگیمز
جستجو در
  • تنظیمات بیشتر ...
نمایش نتایجی که شامل ...
جستجو در ...

چرا باید عکس شناسنامه بدیم؟

پست های پیشنهاد شده

با سلام و خسته نباشید.

امروز اومدم چند تا چیز رو در رابطه با شادوگیمز بگم‌.

همانطور که میدانید در قوانین شادوگیمز نوشته شده که اگر بخواهید در سرور های شادوگیمز ادمین شوید باید احراز هویت کنید.

یا عکس شناسنامه بدین یا عکس کارت ملی.

خب من میخوام چند نکته رو در ادامه بگم.

اول از همه 

تا جایی که من میدونم مجموعه شادوگیمز تحت نظارت پلیس فتا هست.

دوم 

برای ادمین شدن در سرور شادوگیمز باید احزار هویت کنید که یک وقت مشکلی پیش امد پیگیری شود.

سوم

وقتی جایی تحت نظارت پلیس فتا باشه آنها نمیتوانند جعل هویت کنند و تمامیه اینها مسئولیت دارد.

امیدوارم موضوع خوبی ارائه داده باشم.

یاحق

لینک به ارسال
  • 1 month later...
در در 25 مهر 1399 در 03:06، yavar گفته است :

با سلام و خسته نباشید.

امروز اومدم چند تا چیز رو در رابطه با شادوگیمز بگم‌.

همانطور که میدانید در قوانین شادوگیمز نوشته شده که اگر بخواهید در سرور های شادوگیمز ادمین شوید باید احراز هویت کنید.

یا عکس شناسنامه بدین یا عکس کارت ملی.

خب من میخوام چند نکته رو در ادامه بگم.

اول از همه 

تا جایی که من میدونم مجموعه شادوگیمز تحت نظارت پلیس فتا هست.

دوم 

برای ادمین شدن در سرور شادوگیمز باید احزار هویت کنید که یک وقت مشکلی پیش امد پیگیری شود.

سوم

وقتی جایی تحت نظارت پلیس فتا باشه آنها نمیتوانند جعل هویت کنند و تمامیه اینها مسئولیت دارد.

امیدوارم موضوع خوبی ارائه داده باشم.

یاحق

با سلام و عرض ادب ...

از آنجایی که مستحضر هستید پروسه دریافت اکانت ادمینی پیش نیاز هایی که احراز هویت یگی از اصلی ترین مراحل اونه به چند دلیل.

اول اینکه تیم شادوگیمز یک مجموعه تحت وب و در واقع امکان ارتباط حضوری با کاربران برقرار نیست و شناسایی کاربران دارای اکانت ویژه (ادمینی ، vip و ...) امری ضروری است

دوم ، وقتی به کاربری دسترسی ادمینی در سرور ها ارائه میشود ، در واقع به اون کاربر اعتماد میشود که میتواند کنترل سرور را در عدم حضور مدیران به دست بگیرد و در نتیجه اگر فرد آدمی ناجنس و یا از عوامل تیم های رقیب شادوگیمز باشد ، ممکن است دست به خرابکاری در سرور بزند کما آنکه در سال های گذشته ما شاهد این مشکلات بوده ایم . پس با دریافت تصویر شناسنامه یا کارت ملی حداقل ما شناختی از فرد پیدا میکنیم و اگر مشکلی پیش بیاید میتوانید از مراجع قانونی پیگیری بکنیم.

سوم، ما باید از شرایط سنی افراد و صلاحیت سنی اون ها آگاه باشیم گرچه تجربه اصلی به سن نیست ولیکن یکسری حداقلی ها وجود دارد که باید رعایت شود : لزا عکس دریافت میشود.

ولی به طور کلی از نظر حریم خصوصی این اطمینان وجود دارد که تصاویر ارسالی پیش ناظران مربوطه محفوظ باقی خواهد ماند.

با سپاس .../

لینک به ارسال
در در 25 مهر 1399 در 11:44، yavar گفته است :

اضافه میکنم 

شمار چهار 

شادوگیمز میخواهد شما احزار هویت  کنید که به شما اعتماد کند

یاحق.

سلام برای اضافه کردن موارد جدید به پستتون از دکمه ویرایش استفاده کنید و از اسپم کردن جدا بپرهیزید.

• لایک 1
لینک به ارسال
در در 9 آذر 1399 در 02:18، Vulcan گفته است :

سلام برای اضافه کردن موارد جدید به پستتون از دکمه ویرایش استفاده کنید و از اسپم کردن جدا بپرهیزید.

من یک بار ویرایش دادم ولی دفعه نشد میخواستم چنج بدم
متاسفم

لینک به ارسال
  • 3 months later...
در 2 ساعت قبل، علی کوچولو گفته است :

یه مطلب دیگه هم من اضافه کنم 

اگه کسی احزار هویت نکنه میتونه با هویت های مختلف اکانت ادمینی بگیره و سرور رو خراب کنه

مثا همه رو بن پر بدع

با سلام.

از بالا اوردن تاپیک های قدیمی و بیهوده خودداری کنید.

در 26 دقیقه قبل، AliReza_X1 گفته است :

Wrong

با سلام.

2.6 در تاپیک ها ، اگر سوال يا نظر خاصي نداريد لطفا فقط از دکمه می پسندم استفاده کنيد. نظراتي مانند مرسی ، خوب بود ، ممنون و... شامل اسپم هستند و باعث کاهش کيفيت پست ها ميشوند.

• گیج شدم 1
  • خوشم نیومد 1
لینک به ارسال
در در 1 فروردین 1400 در 22:00، Leon_Game_YT گفته است :

با سلام.

از بالا اوردن تاپیک های قدیمی و بیهوده خودداری کنید.

با سلام.

2.6 در تاپیک ها ، اگر سوال يا نظر خاصي نداريد لطفا فقط از دکمه می پسندم استفاده کنيد. نظراتي مانند مرسی ، خوب بود ، ممنون و... شامل اسپم هستند و باعث کاهش کيفيت پست ها ميشوند.

بیهوده؟

اصلا کلا قشنگ  درستی نیست. اگر میدونستین مطلبی که من زدم بیهودس چرا پاکش نکردین؟؟

لینک به ارسال
در 22 ساعت قبل، yavar گفته است :

بیهوده؟

اصلا کلا قشنگ  درستی نیست. اگر میدونستین مطلبی که من زدم بیهودس چرا پاکش نکردین؟؟

با سلام.

مطالبی که درباره اخبار سرور ها و مجوعه شادوگیمز باشد ، اموزشات ، اطلاعیه ها و پست های مربوط به مسابقات و... جزو مطالب مهم هستند و بالا اوردن انها موردی ندارد(بالا اوردن بی دلیل را شامل نمیشود)

اما مطالبی که مثل موارد بالا مهم نیستند بالا اوردن انها ضرورتی ندارد و فقط باعث شلوغ شدن صفحه اصلی انجمن میشود و از این نظر بیهوده هستند.

لینک به ارسال
  • 3 weeks later...

سلام

بهتر نیست جایی قرار بدید تو سایت که در سایت شناسنامه وارد کنیم چون وقتی به پی وی اونر شناسنامه میدیم شاید بعد از یک سال چند تا اونر عوض بشه که یکی از اونر ها میتونه سواستفاده کنه و کسی نمی فهمد که چه کسی این کار را کرده

• لایک 1
لینک به ارسال
در 8 ساعت قبل، Aminmahdi گفته است :

سلام

بهتر نیست جایی قرار بدید تو سایت که در سایت شناسنامه وارد کنیم چون وقتی به پی وی اونر شناسنامه میدیم شاید بعد از یک سال چند تا اونر عوض بشه که یکی از اونر ها میتونه سواستفاده کنه و کسی نمی فهمد که چه کسی این کار را کرده

با سلام.

قرار است در اینده سطح کاربری تایید شده به انجمن اضافه شود که برای تایید اکانت خود باید مدارک شناسایی ارائه دهید،این کاربران در هنگام ادمینی نیازی به ارسال عکس مدارک برای اونر ندارند.

اما در حال حاظر که تایید هویت توسط اونر انجام میشود،اگر دیدید که اونری قصد دارد از مدارک شناسایی سوء استفاده کند به مدیران ارشد اطلاع دهید تا از طریق مراجع قضایی پیگیری شود.

• لایک 1
  • تشکر 2
لینک به ارسال
  • 2 months later...

سلام.

مثلا شناسنامه میگیرید که چی بشه؟

فرض کن بزنه بن بده.

نکنه میخواین برین دم در خونش ببرینش زندان؟

کیو دارین گول می‌زنین؟

کسی فک نکنه چون عکس داده خبریه.

پلیس فتا ام کاری نمیکنه.

الکی گندش نکنید. بین ۶۰۰۰ کاربر یه نفرتون سطح درک کردن این مطلب رو ندارید.

دلیل اینکه عکس ازتون می‌خوان فقط اینه که یکم بترسین همین.

میدونم ادمیناتون اینو پاک میکنن یا نمیزارن.

بلاخره حقیقت تلخه دیگه.

فقط اینو بدونین اگه تو سرور یه نفر چند تا فحش ناموسی بده طرفی که شنیده می‌تونه بره به همون فتا شکایت کنه در شادو گیم بسته بشه.

Ez

لینک به ارسال
در 59 دقیقه قبل، MirAcle گفته است :

سلام.

فرض کن بزنه بن بده.

کیو دارین گول می‌زنین؟

پلیس فتا ام کاری نمیکنه.

بلاخره حقیقت تلخه دیگه.

فقط اینو بدونین اگه تو سرور یه نفر چند تا فحش ناموسی بده طرفی که شنیده می‌تونه بره به همون فتا شکایت کنه در شادو گیم بسته بشه.

Ez

منم واقعا نمی فهمم شناسنامه چرا باید بدی

خب بگیم همه رو بن میده 

ان بن کردنش کاری داره؟

یا /f که اونم قطعا راه حلی داره (میشه هم کلا افش کرد)

به نظرم فقط از کو اونر به بالا شناسنامه بگیرید بهتره نظرم اینه

لینک به ارسال
در 21 ساعت قبل، parsa_csbaz گفته است :

خب بگیم همه رو بن میده 

ان بن کردنش کاری داره؟

شناسنامه هیچ کاری نمیتونه بکنه فقط یکم ترس به اون سن پایینا میاره که یه وقت فشار خوردن نزنن بن کنن همین 

ویرایش شده در توسط Leon_Game_YT
لینک به ارسال
در 5 ساعت قبل، parsa_csbaz گفته است :

خب بگیم همه رو بن میده 

ان بن کردنش کاری داره؟

با سلام

بله انبن کردن پلیرها خیلی راحته اما وقتی یک ادمین بیاد و بن بده. دوباره دفعه بعد یکی دیگه بیاد بن بده این شکلی پلیر ها کم کم میرن سراغ سرور های دیگه چون که 
این سرور ما بی نظم هست و هرکی از راه میرسه ادمین میشه و بن میده. هیچکی هم هیچ کاری نمیتونه بکنه.

به همین دلیل شادوگیمز شناسنامه دریافت میکنه که اگر به هر دلیلی یک ادمین از امکاناتی که داره سو استفاده کنه, بتونند به صورت قانونی پیگیری کنند.

• خوشم نیومد 1
لینک به ارسال
در 5 ساعت قبل، FireFly گفته است :

با سلام

بله انبن کردن پلیرها خیلی راحته اما وقتی یک ادمین بیاد و بن بده. دوباره دفعه بعد یکی دیگه بیاد بن بده این شکلی پلیر ها کم کم میرن سراغ سرور های دیگه چون که 
این سرور ما بی نظم هست و هرکی از راه میرسه ادمین میشه و بن میده. هیچکی هم هیچ کاری نمیتونه بکنه.

به همین دلیل شادوگیمز شناسنامه دریافت میکنه که اگر به هر دلیلی یک ادمین از امکاناتی که داره سو استفاده کنه, بتونند به صورت قانونی پیگیری کنند.

میشه توضیح بدی راه قانونیش چیه؟؟؟؟؟ 

هیچ کاری نمیتونن بکنن

لینک به ارسال
در 22 ساعت قبل، MirAcle گفته است :

سلام.

فرض کن بزنه بن بده.

کیو دارین گول می‌زنین؟

پلیس فتا ام کاری نمیکنه.

بلاخره حقیقت تلخه دیگه.

Ez

با سلام.

اول اینکه گرفتن شناسنامه برای این هست که هویت تمام کاربران معلوم بشه و وقتی شخصی محروم شد دوباره با اسم های مختلف نتونه وارد مجموعه بشه.

دلیل دوم اینکه اگر شخصی به هر نحوی سعی در وارد کردن خسارت ، چه مال و چه معنوی به مجموعه را دارد از طریق مراجع قضایی قابل پیگری باشه.

شما که هیچ چیز از قوانین نمیدونید بهتره اظهار نظر نکنید.

چطور ممکنه شخصی که پیش ما احراض هویت شده و خساراتی به مجموعه وارد کرده از طریق مراجع قضایی قابل پیگیری نیست،اما به دلیل فهاشی دو نفر در یکی از سرور ها امکان بستن مجموعه هست؟

ویرایش شده در توسط Leon_Game_YT
  • لایک 1
لینک به ارسال

خب تا اینجا خیلی ها نظر دادن منم نظر میدم 

به نظر من شادو گیمز باید یه کاری مثل دیجی کالا و یا خیلی از شرکت های دیگه بکنه وقتی کاربر میخواد ثبت نام کنه شماره بگیره و کد بفرسته و فرد مورد نظر کد رو وارد کنه 

برای کاربر ویژه شدن هم مدارک کامل بفرسته و شادو گیمز هم با چک کردن کد ملی فرد ببینه که فرد مارک نادرست فرستاده یا درست ( البته باید از پلیس فتا فناوریش رو بگیره که واقعا کار سختیه )

بعد اگه بحث شناسنامه فرستادنه من میتونم با شناسنامه فامیل یا دوست وارد بشم و گیر نیوفتم

حالا اگه خوشت اومد لایک کن تا مدیر ها هم ببینند

فقط آقای game _ yt جان مادرت به  من گیر نده

ویرایش شده در توسط Pedramelyasi
اشتباه تایپی
لینک به ارسال
در 12 ساعت قبل، Pedramelyasi گفته است :

خب تا اینجا خیلی ها نظر دادن منم نظر میدم 

به نظر من شادو گیمز باید یه کاری مثل دیجی کالا و یا خیلی از شرکت های دیگه بکنه وقتی کاربر میخواد ثبت نام کنه شماره بگیره و کد بفرسته و فرد مورد نظر کد رو وارد کنه 

برای کاربر ویژه شدن هم مدارک کامل بفرسته و شادو گیمز هم با چک کردن کد ملی فرد ببینه که فرد مارک نادرست فرستاده یا درست ( البته باید از پلیس فتا فناوریش رو بگیره که واقعا کار سختیه )

بعد اگه بحث شناسنامه فرستادنه من میتونم با شناسنامه فامیل یا دوست وارد بشم و گیر نیوفتم

حالا اگه خوشت اومد لایک کن تا مدیر ها هم ببینند

فقط آقای game _ yt جان مادرت به  من گیر نده

با سلام.

در مورد شناسنامه دیگران باید بگم،اگر شخصی کمی فکر داشته باشد هرگز شناسنامه خودش رو در اختیار دوستان و فامیل قرار نخواهد داد،مخصوصا زمانی که شخص نمیداند شناسنامه برای چه هدفی در حال استفاده است.

اما اگر این اتفاق بیوفتد شخصی که شناسنامه خودش رو قرار داده مسئول میباشد و در صورتی که نخواهد برایش مشکلی ایجاد شود باید ثابت کند که شخص دیگری از شناسنامه وی استفاده کرده و بعد از ثابت شدن شخصی که از شناسنامه دوست یا فامیل خود استفاده کرده مورد پیگر قانونی قرار میگیرد و همچنین شخصی که از شناسنامه او سوء استفاده شده است هم میتواند از سوء استفاده کننده شکایت کند.

در مورد شماره هم باید بگم در صورتی که همچنین اتفاقی هم بیوفتد باز هیچ تغیری در اصل موضوع ایجاد نخواهد کرد.

لینک به ارسال
  • 1 month later...

اگه با فتوشاپ شناسنامه جعل کنیم چطور؟ 😐😂

🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈

ویرایش شده در توسط MirAcle
لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری
  • جدید...