رفتن به مطلب
انجمن گیمینگ شادوگیمز
جستجو در
  • تنظیمات بیشتر ...
نمایش نتایجی که شامل ...
جستجو در ...

چطور مدیر شیم

پست های پیشنهاد شده

در 17 ساعت قبل، Mr_faster گفته است :

سلام من میام مبینم بعضی از مدیران سرور ها ده روز امدن داخل انجمن هیچ درجه و فعالیتی هم نکردند اما مدیرند چطور میشه مدیر یا ادمین شد؟

سلام

میتونید در بخش لینک های مهم شده در خواست ادمینی یا مدیریت بدید.

لینک به ارسال
در در 14 شهریور 1399 در 20:32، Mr_faster گفته است :

سلام من میام مبینم بعضی از مدیران سرور ها ده روز امدن داخل انجمن هیچ درجه و فعالیتی هم نکردند اما مدیرند چطور میشه مدیر یا ادمین شد؟

با سلام مدیران توسط مدیر ارشد زیر گروه انتخاب میشه و هیچ ارتباطی به فعالیت در انجمن ندارد . شما هم میتونید در صورت باز بودن درخواست مدیریت درخواست بدید در اولین فرصت مدیر ارشد زیر گروه پیگیری میکنه

لینک به ارسال
  • 2 weeks later...

من از همراهتون ولی منظرم اینه که یه تستی باید گرفته شع. من ادمنی رو فول بلد هستم ولی اونری نمیذونم از کجا یاد بگیرم مثلا چطور یمی رو ادمین کنیم یا چطور به یکی رنک بدیم.من خیلی تو اتجمن تلگرام انلاین ولی فقط اینو ندیدم

• لایک 1
لینک به ارسال
در 6 ساعت قبل، Mr_faster گفته است :

من از همراهتون ولی منظرم اینه که یه تستی باید گرفته شع. من ادمنی رو فول بلد هستم ولی اونری نمیذونم از کجا یاد بگیرم مثلا چطور یمی رو ادمین کنیم یا چطور به یکی رنک بدیم.من خیلی تو اتجمن تلگرام انلاین ولی فقط اینو ندیدم

سلام اگه کنترل کردن سرور از طریق پنل رو از قبل بلد باشید که چه بهتر اما اگرم بلد نبودید اونرای ارشد خودشون بهتون یاد میدن.

لینک به ارسال
در 15 ساعت قبل، Mr_faster گفته است :

با سلام.

تمام اموزشات مورد نیاز در انجمن وجود دارد.

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری
  • جدید...